Pogledaj jedan post
Old 14.07.2008., 13:41   #53
Quote:
srki kaže: Pogledaj post
Ne razumijem kako bi gledanje u Sunce moglo utjecati na njihovo zdravlje.Nerazumijem te. Tu govoriš drugima da su provokatori, a ti si ustvari. Optužuješ druge da su nešto(NASA da nije neprofitabilna, LHC da služi za oružje) bez da priložiš dokaze, a kad te se pita za njih kažeš: neću trošiti vijeme na tebe, nek ti netko drugi objasni itd.
Ne razumiješ ti puno toga, ovo je samo kap u moru A ona svjetlost im sigurno nije mogla naštetiti jer je dolazila od umjetnog Sunca

Ovo pogledati širom otvorenih očiju! (žao mi je da ti ne mogu i nacrtati, za sada mogu samo postati ovaj link, iako je i to previše od mene)
Moon Hoax. The Lies in their Visors

Da - pazi ovaj sklop riječi - Optužuješ druge da su nešto(NASA da nije neprofitabilna, LHC da služi za oružje)
Vrlo tipično za provokatora koji drugima podmeće ono što zapravo sam konstruira, na osnovu iznesenih podataka i činjenica koje se mogu naći u slobodnom informativnom prostoru. Tvoj je problem što je tvoj svijet prilično ograničen isključivo na ovaj forum. Tužno.
O težini "optužbe" da - NASA da nije neprofitabilna mogu samo - no budeš li nastavio, postoji opasnost da neki umru od smijeha.
No kad se već svi volimo zabavljati i smijati, bar neka bude vezano uz temu, pa evo još malo humorističkih epizoda iz NASA-ine kuhinje

Astroklauni u akciji
Moon Landing Hoax: Astronaut Creates a Stir

DID WE LAND ON MOON?- (Vol1) -WE WANT THE TRUTH

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline