Pogledaj jedan post
Old 04.03.2005., 14:47   #55
Quote:
LadyInRed kaže:
malo sam se naježila na ovo jer sam čitala za opasnosti od Ibuprofena za djecu. dapače, od dragog prijatelju je dijete obolilo od rijetkog oblika raka, utvrđena je reakcija na Ibuprofen i umrlo je mislim, ja Ibuprofen uzimam kad god me nešto boli dok se nisam malo raspitala i nađem podatke da je poznata ta reakcija na Ibup. i mama mi na to kaže da kad sam ja bila mala da su doktori još onda izbjegavali davati Ibup. sirup. mislim stvarno nemam namjeru širiti paniku ali ja se naježim na ime Ibuprofen pa daj malo pitaj doktora ili neka napiše netko ako zna još više o ovome.

doktorica mi je dala, a ja pitala jos kod jedne ja sam mama koja sve tri put provjeri prije nego klincu da

prica s ibrufenom je ovakva: kod nekih bolestina lupocet naprosto ne djeluje, odnosno ni malo ne snizava temperaturu. mom malom se to desilo kad je imao pneumokok i kurio preko 39. kaj da radim onda? oblozi nisu pomogli, tusiranje isto, a visoka temperatura je opasnija od male zlicice ibrufena. meni je doktorica rekla da mu tempera moze napravit vise stete od cak dva lupocet cepica...
plavva is offline  
Odgovori s citatom