Pogledaj jedan post
Old 23.08.2017., 11:54   #254
Nama treba priprema za roditelje[emoji21] mala će sad 7 i nije sekunde bila sama,mojom krivnjom jer sam strašno fobična sta se djece tiče(fobiju sam djelomično prenijela i na nju),iako imamo park ispred zgrade nikad je nisam samu pustila,doduše nije ni tražila al ipak...
Ovo ljeto je na vikendici počela sama tražiti da ide ispod kuće di se ostala djeca igraju,nisam je puštala,išla bi sa njom i držala je na oku.
Nekidan je čula da su našli onu curicu što je nestala i ostala je šokirana kad je čula da ima 13 godina,sad opet govori da neće sama nigdje što meni iskreno paše ali opet me muči što je zbog svoga straha sputavam i prenosim ga na nju.
Kako će sada u školu malo detaljnije razgovaramo o obrambenim metodama za slučaj da se sta desi...u kvartu koji je inače miran zadnje vrijeme svega ima,od seksualnih napada do bolesnika koji tuku u prolazu,šizofreničara nekoliko koji su stalno po ulicama kvarta i sta ja znam kad su popili terapiju a kad ne...ugl sa jedne strane svoje fobije smatram opravdanima a sa druge znam da se mora osamostalit i da samo kocim nešto do čega treba doći i da mogu nju psihički spizdit..nepametna sam skroz[emoji29] najradije bi je do faksa pratila[emoji20]
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom