Pogledaj jedan post
Old 25.08.2017., 12:47   #26
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Fotografiju si ti postavio u prvom postu. Govoreći o TITANICU. A na njoj se lijepo vidi ime Olympic. I ne vidim problema. Na fotografiji koju ti je stavio SinnFein (a to su službene fotografije brodova iz WSL) također se jasno i glasno vidi kako izgleda Titanic, kako Olympic. Na ovoj sad zadnjoj fotki stavljaš Britannic, koji s teorijom iz prvog posta nema baš nikakve veze. Osim što je brod iz iste serije.

Jedino na fotografijama ovog teoretičara zavjere su imena promijenjena. I ti si u to zagrizao. Hehe

Čak i u linku koji ti je dan imaš debunkirano zašto nije bilo niti isplativo niti moguće zamijeniti ta dva broda. Jer hoćeš možda reći da su sve tanjure, žlice, vilice, čaše, namještaj i sve drugo s jednog broda prebacivali na drugi? I sve ljude poslije pobili? Ili su nestali pa nitko nikada, sve do onog genija iz 21. stoljeća nije vidio "zamjenu?"

Drugo, ne vidim zašto sad pokušavaš glumiti nekog Dalmatinca. Jer znaš, ne ide ti baš. Ili možda više vas koristi isti profil? Opaaa, da malo prijavimo kloniranja?
Možda ja jesam iz Zagreba ali ipak očito ispada da bolje znam što je pramac ("prova") a što krma na brodu. PA me onda to što pišeš poprilično nasmijava. NA fotki iznad je pramac broda, ne krma, na fotki Olympica pramac, ne krma. Zapravo, jel ti znaš što su pramac i krma?

Što se sad ovog zadnjeg što si stavio tiče, gdje ti je ime broda? Po čemu je to Olympic? Po čemu je Titanic? Zato jer ti kažeš?

I zar je igrani film tebi relevantan izvor podataka? Bože sveti.
Što se dalmatinskog tiče-u pravu si, to ja tak malo čist ono da zraka rasfriškam, mogu ja i zagorski (ili podravski)) ak hoćeš -od naveke sem znal da si ni pravi, al da si takav zatulenec, to si pak nisem mislil. hahahahaha.
Eto, kak god hoćeš. Nego - igra leži u okruglim prozorima na pramcu (palubi) - pardić ak sam prije rekel krma-omaklo mi se. Znači Titanic ja imao 14, a na dnu mora je 16 koliko je imao "Olympic". Britannic je imao 15 prozorčića i on je onda na ovoj slici koju sam stavio iako je pisalo "Titanic". Na propeleru je broj 401, a to je taj koji je sa Titanica prebačen na "Olympic" kad se Titanic još radio - već te dvije stvari su dovoljne za zaključak da je tamo ispod mora "Olympic". A kaj drugo?
Ovo sa igranim filmom se odnosi na potonuće "Britannica" 1916.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom