Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 13:15   #15
Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
Uđem u prostoriju nadrkan zbog nečega slučajno se sretnemo u momentu ga prostrijelnim pogledom i pitaj tko ste vi sto trebate, frajer počne zamuckivati i gledati u pod. Pred kolegama alfa mužjak i na TV-u i možda pred svojom ženicom. Tolko o tome....ne radi se o picakluku nego o oprezu...i naravno taktičnom ponašanju...ovo sto ti opisuješ je ponašanje u stilu luđaka koji san sebe sramoti da bi ga pustili na miru..biti lud nije Cool. Ljudi te neće respektirati...već izbjegavati.
Molim da se usporedi ovaj post sa mojom temom koju sam postavio "dobri glumci-cirkusanti kao bleferi" što je samo potvrda moje teze. Dakle blefer koji koristi ovo što ti opisuješ samo izbjegava okršaj jer ga se boji a što ako dotični ne zna tako dobro blefirati? Da,izbjegavat će te,pa to je i cilj što ne znači da nećeš nači drugo društvo jer ti ovo ne treba. Jedna budala manje. A po godinama smo tu negdje a prošao sam društvo sa najnižim mogućim slojem gdje je vrijedilo pravilo preživljavanja najjačih i ako si slab blefer i ne reagiraš,gotov si. Rađe nek on mene sluša,dakle nepostavljen gard protivnika i on je na podu ako ga jako udariš. Te blefere kad ih pozoveš na fajt sakriju se u mišju rupu,sjećam se kada je jedan kolega u društvu pozvao blefera i ovaj nije išao,sjećam se kad je mene blefer pozvao kao idemo,ja kažem idemo ali ništa,kao zezancija. Provokatori se najčešće moraju dokazivati jer ne žele biti na margini a svakako imaju nekoga iznad sebe.

Čim pbjegava otvoreno polje ili pokušava uvjeriti drugoga da je jači,pogledom,to treba protumačiti kao nervoznom reakcijom da se ne sučeli sa onim čega ga je strah. Osoba koja maltretira,mora znati da će morati uložiti fizički napor i to ih umara,npr. znam tipove koji su pvocorirali cijelo vrijeme i jako dobro glumatali no nisu bili dobri u tjelesnom što znači da nemaju snage,rade poslove gdje fizička snaga nije potrebna a nisu pametni a meni se gledala svaka sitnica jer nisam bio uvlakač i trpio ih sam ozato da završim školu. Da ih vidim sad nakon par godina,čekao bi samo sitnu provokaciju i show može početi. Ko zna,možda bi počeo izazivati samo zato da ih izludim a ako bi izbjegavali oršaj,maltretiranje bi me samo ohrabrilo.

Ljudi moraju više promatrati svijet oko sebe temeljen na znanstvenim osnovama a to je ateizam,evolucija i unapređenje pojedinca. U tom slučaju strah od smrti nestane za pravu stvar a to je ona koja tebi najviše znači ovisi o pogledima (vojnici kao primjer,idu za ideal poginuti). Muškima u biologiji nije da vode beskonačne zamorne rasprave,to vode oni koji blefiraju,kepci na poslu koji imaju sitne šefovske pozicije gdje poredak čuvaju dobro trenirani alfa-mužjaci u vojski i policiji. Muškima je u biologiji obračun kao i svim živim bićima,čovjeku je predator čovjek,nema smisla odugovlačiti obračun kada će se priroda sama obračunati sa tobom smrću kao i svim ljudskim bićima jednog dana kada Sunce pogodi Zemlju i sprži sav živi svijet na njoj. Svatko tko pokuša ignorirati prirodne zakone će biti smrvljen prije vremena jer pasivac ne može biti niti uspješan sa ženama kad je njih biologija za druge stvari odredila,da se verbalno nadmudruju,šminkerski. Priroda nagrađuje samo one koji se sve usude napraviti,uspješnim ljudima je bio spušten ego do maksimuma,na težak način su našli načina za izlaz i sve sitne provokacije u mišljenja ljudi nakon toga su im postala smiješnima. Bandić priznaje da se volio tuči,Milanović isto,Kujundžić je agresivno napadao Josipovića,Trump predsjednik u Americi,Hitler u Njemačkoj došao na vlast kad je skoro umro u ww1 i živio kao klošar i ostajao cool na to a realnost je da je izgarao.

Zadnje uređivanje Detektor : 12.09.2017. at 13:47.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom