Pogledaj jedan post
Old 27.08.2012., 15:31   #15
Ma to kad sam mu rekla da mu želim dati sve,to je bilo kad smo oboje nekako došli do točke da bi pristali na ff odnos...Nisam ja mislila da bih dala sve u smislu da bi se sad udala za njega i bila mu najbolja žena na svijetu,samo da me uzme To je više bilo u nekoj verbalnoj seksi igrici...
I znam ja da je prebrzo za bilo šta više...svjesna sam ja toga,pa nisam neki freak ,a što se tiče tog nadanja da postoji mogućnost da se on zaljubi u mene,to ja samo nastojim gledati pozitivno na cijelu situaciju,jer meni se dečko jako svidio...ali zasad mi je dovoljan i taj ff odnos s njim,pa bih vidjela kako će se dalje razvijati situacija,a on meni tako...nek ja skačem oko njega,on bi se fukao...i sve ostane na tome...bar zasad.
Frendice mi vele da im on zvuči poprilično umišljeno i da bih ja trebala okrenut ploču u smislu da i ja odigram nedokučivu,pa da vidimo kaj će bit...a ak to ne upali...jbg...pozvat ću ga izravno na ono što želim! Ako i to ne pokrene nešto...onda ne zna Mr.Nedostižni što propušta
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline