Pogledaj jedan post
Old 09.04.2008., 15:03   #62
Quote:
laura_d kaže: Pogledaj post
Trebam vaše savjete i informacije... čim prije...please...

Danas sam dobila pozitivan nalaz na ureaplasmu.

Liječena sam od e.coli (preko godinu dana), zbog nje sam prije 6 mj i završila u bolnici s upalom bubrega, no čini se da su kile antibiotika napokon upalile - zadnja 2 mjeseca je nalaz sterilan.

Prije 2 tjedna sam, iziritirana svojim doktorom o.p., koji antibiotike propisuje kao da su gumeni bomboni, doslovno ižicala uputnice za ultrazvuk, ct, vaginalni bris i bris uretre, jer me bubrezi ne prestaju boljeti. I tako su mi našli ovo čudo od bakterije i tri bubrežna kamenčića!! Iz otpusnog pisma ne mogu skužiti da li su mi radili bris uretre dok sam ležala u bolnici (bila sam pod takvom temperaturom da se gotovo ne sjećam prva 2 dana), pa ne znam da li ureaplasmu imam već duže vrijeme ili se to moje tijelo ponovno odlučilo samnom našaliti

Zanima me ima li netko iskustava s kombinacijom e.coli-kamenje u bubregu-ureaplasma; postoji li način kako mogu utvrditi da li su mi u bolnici radili bris uretre (da li za to postoji neka kratica u otpusnom pismu); gdje i kako testirati mušku polovicu; ima li neki doktor koji zna zbrojiti 2 i 2; i sve drugo...

Hvala!
Ja sam imala ureaplaasmu, pila sam tablete eritromicin i stavljala vainalete, mm se testirao na higkjenskom , iša je po uputnicu u svoje doktorice. A iman i bubrežne kamence, dva puta sa u se aktivirali i to su užasni bolovi, ja bi otišla na hitnu, dobila bi infuziu i u njoj nekui ljek te inekciju voltarena. Ureaplasma može bit povezana s mokraćom, ja san je možda imala zbog tih kamenaca, iman tetu koja radi u bolnici i koja mi se raspitala otkud mi ta bakterija,mm je bija negativan.
Imala sam je u trudnoći, i sve je prošlo u redu. A za kamence je dobro dosta tekućine piti i izbjegavati sol.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom