Pogledaj jedan post
Old 29.11.2012., 15:19   #9
Quote:
Agica kaže: Pogledaj post
Ja cu samo rec da nisi katolik.
Ostalo mi je skroz bezveze komentirat.
A šta ako jeste katolik, ali dobronamjerna osoba? Mislim da ga takvim ocrnjivanjem samo tjeraš ka islamu.

Tako su i ovog katolika proganjali: Borac HVO: "Moj put u islam".

Ponekad pomislim da nema boljih islamskih misionara od tebe i domija.

Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
sad će Shady da si moj klon, ja Majstora Ivan, on Pere Perić,...i tu negdje "Mu" se gubi lanac.... klonova...
Ne dragi dominik, ja jasno razlučujem slučajni_prolaz i vas. Za razliku od njega, vi ste se nekim svojim postovima pokazali, onak... kao pomalo nacionalista... koji o vjeri ne zna baš puno... Smatram da ste u biti ipak dobar čovjek koji samo ne razumije muslimane. Siguran sam da vas cijene vaši u obitelji i da imate svoje dostojanstvo koje drugi poštuju. A mislim da biste još više bili dostojanstveni ako biste malo poradili na sebi i upoznali se sa islamom. Pozdrav


Quote:
slučajni_prolaz kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji fumaši,
otvaram ovu temu jer sam se zbilja zgrozio onime što sam vidio na YouTubeu.
http://www.youtube.com/watch?v=kiL4ClvshN0

Naime, ondje sam našao video u kojem je jedan južnokorejski pastor Bo Ra Choi imao viziju pakla u kojem je vidio mnogo ljudi a među njima i proroka Muhameda. Božji prorok je ondje urlao od bola govoreći da je ondje zbog mnogih grijeha koji su veliki i koje je počinio tijekom života.

Iako sam katolik po vjeri, zbilja sam zbunjen u vjerodostojnost toga. Zbog čega to kažem ? Zato jer je Muhamed kao i Krist božji poslanik da obrati ljude na pravi put, put vjere, opraštanja ........ Oboje su (bar po meni) neka vrsta sveca i božjeg bezgriješnog miljenika tako im pakao nemože predstavljati neku opasnost.

Ako sam štogod pogriješio, nek mi nitko ne zamjera i neka me ispravi, nije bilo namjerno. Također, molim objašnjenje dragih prijatelja muslimana koliko u toj video snimci ima istine. Hvala.
Pozdrav. Ja sam musliman. Nisi ništa pogriješio, otvorio si dobru temu.

Je li ovo katolički pastor ili protestantski, ako znaš?
Vizija ima raznih, dolaze nam sa nekoliko strana: od Boga i anđela, od sotone, od vlastitog nefsa (tj. nutrine, ega).
Brat Dux Pessimus je u postu iznad objasnio zašto je u slučaju ovog pastora po srijedi objava vlastite nutrine...

Postojie i pastori kojima se Isus javi i kaže: "Budi musliman kao što sam ja bio"
Evo ovoj pastorici se baš javio Isus i rekao joj je ultimativno da treba postati muslimanka:
Jesus told me to convert to Islam
(A female priest spent more than 25 years in christian church)
Nisam razumio šta ona u suzama kaže na 2:03 volio bih ako bi netko mogao prevesti njene riječi.
Također, ne znam zašto se nasmijala na 1:20. Unapred sam zahvalan svima koji to prevedu.

Kako vidimo, ukazanja ima raznih. Osobno mislim da se ovoj ljupkoj pastorici javio Isus.
I smatram i da je pastor Bo Ra Choi imao dojavu iz svoje vlastite nutrine (nefsa).

Sumnjam da mu se obratio sotona jer neke stvari sotona nebi smio izreći, jer se boji Muhammeda. Boji se jer je Muhammed posljednji Božiji poslanik i donositelj Kraljevstva Božijeg, koje je Isus najavio da uskoro dolazi. To je istina. Lijep pozdrav
.

Zadnje uređivanje Shady : 29.11.2012. at 16:39.
Shady is offline  
Odgovori s citatom