Pogledaj jedan post
Old 11.07.2017., 10:16   #53
Vrlo zanimljiva stvar , cista voda.

ja bi to odmah napravio/instalirao da imam novaca.
Samo ovaj stroj radi kamenaca uopce netreba, jer opet sve ulazi u filter i on ocisti. odlicno su 2 filtera, po redu, jedan za grubeso, a jedan koji cisti fino, tako bi taj fini drzao duze, valjda i stvarno 1 godinu. Ali samo za kujinju.
Jer inace mislim nece drzati 1 godinu ti filteri, zbog velike potrosnje za tus itd... ako se zeli i za tus, to bi trebalo onda sve 3x jace...

Moje iskustva:
Oko 10 godina cistim vodu preko obicnih filtera u kuhinji, ali su stavrno pre skupi , jer uskoro nista materiala unutra a cijene velike.

Vec godinama hocu krenuti da ocistim sa pravom velikom filterom cijelu vodu koja ulazi u kuhinju za kuhanje i piti, ali uvjek fali novaca, jebiga, bas je zivot uzasno tesko.
Zadnjih oko 4 godina cistim vodu sam , napravio svoj filter za pitku vodu i radi. Filterski Material treba 3 do 4 puta na godinu mjenjati, po ukusu se osjeca. Kosta me na godinu negde oko 30kn.
Obicno nemogu vodu iz pipe piti, blak...ne valjda nista i taj klor mi uzrokuje da sam posle vise zedan nego prije, jer mi osusi grlo...
Mnogo lakse bi bilo da je profesionalan filter ugraden, i velike patrone se daju mjejati 1 na godinu.
A kad nemas novaca a hoces cistu vodu piti i za kuhanje ponekad, ej onda moras nesto sam izmisliti i imas malo vise posla nego crvsto ugradenom uredaju..
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom