Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 20:20   #59
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Pa normalno

Moj svijet su moje godine.

Očito sam rođena u krivo vrijeme
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Odlično pitanje!!

U 99% slučajeva je odgovor DA
1. Krećeš se u krivom društvu. Nebitno jesi dosadna, očito ti ne paše hrpa tog što rade niti tebi pašu oni. Čemu?

Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Dosadna si. Toliko si opterećena tuđim mišljenjem da je svaka tvoja tema o tome, ergo, dosadna si. Ili budi takva kakva jesi i razvij kurcobolju na tuđe mišljenje ili se prilagođavaj njima. U svakom slučaju, odabir je tvoj.
2. Da nije ona, napisala bih ti ja da te pamtim samo po hrpi tema iz kojih vrišti tvoja nesigurnost, zbog čega si vjerojatno djelomično zakočena i djeluješ dosadno. Nemam ja pojma jesi ti dosadna ili ne, jedino što je jasno vidljivo je da ti je očito stalo do tuđeg mišljenja toliko da stalno o tome otvaraš teme. Pa znaš li koliko bih ja tema mogla otvoriti o hrpi ljudi koji imaju ovo ili ono reći o mom nekom razmišljanju, vjerovanju, oblačenju, poslu, izlascima, životu...?
Vozi po svom i kog boli kurac šta oni misle.


p.s. Po meni sva ta ekipa koju si navela u uvodnom postu djeluju ko prosječni debilni hrvat, ne znam kako da ih drugačije opišem. Ono, zanimljivost im je trendi odjeća u šopingu, slikanje za instagram, pričanje o svojim autima i sebi... Meni je to praznoglavo i glupo. Ako je i tebi, ne druži se s njima, a pogotovo ne obraćaj toliko pažnje na njihovo mišljenje o tebi. Govore ti to jer im dopustiš.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom