Pogledaj jedan post
Old 01.02.2010., 21:13   #51
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Ej babe!
Ima li kakvih pomaka?
Evo ja sam pri kraju ciklusa, čak štoviše, danas mi je 28dc. Prošli je trajao 28 dana, dakle sutra bi trebala dobiti/ne dobiti (valjda).
Kažem valjda jer sam ovaj ciklus pila samo čajeve od cijele terapije jer sam prelijena nazvati Tešića i pitati ga kaj misli, a previše se bojim popiti matičnu ili propolis da opet ne dobijem alergijsku reakciju
Znam, znam, grozna sam, ali eto, nemam vremena
alo draga

ovako... ja ti terapiju super podnosim...i muž isto... sve bez problema pijemo. na ništa nemamo alergiju... sada smo ušli u 3 tjedan terapije

u međuvremenu sam ja dobila očekivanu mengu... savršen ciklus od 29 dana (od komifena ciklus prije mi se zdrkao cijeli, kasnila mi je 10 dana!) i ono što je super, dogurala sam punih 11 dana poslije ovulacije bez spottinga.. znači imala sam spoting 12 i 13 DPO i onda M... nisam pišala trake nego već toliko znam svoje tijelo da znam da je tad bila O... a i poklapa se sa svim živim folikulometrijama na kojima sam bila...inače 11DPO spominjem jer ti je to nakon milijon godina da sam tako daleko dogurala sam bez utrića ili drugih pomagala

ima li veze, nema li... ne znam... nek vidimo kakav će biti sljedeći ciklus...

tebi od srca želim da m ne dođe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom