Pogledaj jedan post
Old 04.01.2015., 22:07   #84
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Lijepa optužba, ali ne stoji.
Svijet libertarijanaca je isti kao i ovaj, samo makni višak birokracije i osiguraj pravnu jednakost. Većini ljudi se ne bi ništa previše promijenilo u životu da nekako magično dođe sloboda.

Mislim, zar si ti protiv slobode?

Tipične libertarijanska taktika u komunikaciji:
"Suviše države vodi u socijalizam. Socijalizam vodi u komunizam ili nacizam. A Staljin i Hitler su pobili milijune ljudi.
Dakle, jesi li ti za to da država pobije milijune ljudi? Ili si za slobodu?"
I sad bi senaravno trebalo reči: "Da, ja sam za slobodu... a samo libertarijanci znaju što je sloboda!"

Što fali funkcionirajućoj državi njenog naroda i građana?

A ne sada da se učini ovo što jedan libetrtarijanski bloger piše da je recept za slobodu...
Quote:
"Ukinuti Ministarstvo gospodarstva, kulture, zdravlja, poljoprivrede, pomorstva, prometa i infrastrukture, graditeljstva i prostornog uređenja, zaštite okoliša i prirode, turizma, rada i mirovinskog sustava, poduzetništva i obrta i ukinuti financiranje Sveučilišta." http://katkapital.com/2014/02/15/kak...vnog-deficita/
... pa da se nakkon toga, u kaosu uništenja tradicije, povijesne memorije naroda, pa čak i samog naroda, nakon razaranja obitelji, reda i mira, nakon haranja zaraznih bolesti koje će pogađati najsiromašnije, nakon vala umiranja najslabijih i dugog perioda anarhije, na kraju ponovo stvori država.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom