Pogledaj jedan post
Old 01.10.2016., 15:24   #47
Pozdrav svima!

Nadam se da je netko od vas jos uvijek aktivan na ovoj temi čisto informacija i iskustva radi.
Dakle iz vaseg iskustva,da li je bolje piti lijek ujutro ili navecer? Mimo savjeta psihijatra.
Kako vam je vise sjeo najbolje kroz odredjeni period uzimanja tipa mjesec dana,u koje doba dana ako ste eksperimentirali?

Da li ste imali kakvih perioda tijekom prva dva mjeseca uzimanja po 10mg dnevno da ste osjetili kao da ne djeluje tipa par dana se osjećate super a onda par dana skroz kontra (to se odnosi na mjesec do dva uzimanja lijeka)?

Ovo mi je prvi AD,nakon mjesec i pol osjetim sve pozitivne karakteristike koje ste naveli do sada,mirnoća (ljudi oko mene primjećuju da sam mirnija),rješavanje nekih problema iz prošlosti za koje sam mislila da su dobri za mene a u biti su me sputavali,brza i svjesnija reakcija na odredjene zadatke ili događaje u svakodnevnici....)
Ima dana kada me skroz "okrene" na negativu,i nemam bas nesto pretjerano energije i volje kak je vas par navelo.
Pijem samo ujutro 10mg i navecer Misar ali po potrebi to mo nije ophodno.
Pricala sam sa doktoricom o tome naravno
Rekla je da se trebam samo opustit i ne razmisljat previse o tome dal djeluje ili ne nego se jednostavno prepusti trenutku i Napravit sto mi u tom trenutku i dodje.

Bilo kakvo iskustvo,savjet,informacija,bila bih prezahvalna.

Quote:
Pigsy kaže: Pogledaj post
Izvještaj nakon 6 mj korištenja Brintellixa:

- ne pamtim kada sam zadnji put imala napad panike (prije mjesec, dva, tri?)
- cjelodnevno povišene anksioznosti više nema
- cjelodnevno ubrzani puls se smanjio na normalne vrijednosti
- porast anksioznih simptoma prije je bila svakodnevna (više od par puta u toku dana), sada se događa 1-2 puta tjedno i to u puno blažem obliku
- cjelodnevnog osjećaja nestabilnosti, zanošenja, unutrašnjeg drhtanja, osjećaja da ću pasti više nema – dogodi se tek nekoliko puta tjedno (obično kad sam pospana, gladna, oko nečeg zabrinuta, u toku menstruacije…)
- imam puno manju potrebu za anksioliticima, a ako imam - bude mi dovoljno i pola najmanje gramaže
- veselija sam, često se šalim, puno više družim s ljudima
- planiram i radim na ostvarenju planiranog
- puno bolje uspijevam racionalizirati (zaustaviti) hipohondrijske ideje i anksiozne misli
- sve češće primjećujem kako sam potpuno opuštena u nekom trenutku
- još uvijek imam strah u vidu negativnog proricanja budućnosti (što ako) u određenim situacijama, ali on puno rjeđe utječe na to da od neke aktivnosti odustanem
- lakše se koncentriram i bolje podnosim stres na poslu
- lakše kontroliram emocionalnu glad i impuls za prejedanjem

Mislim da sam sve popisala. Samo nek se tako nastavi.
Pigsy ako si jos aktivna....tvoje iskustvo i pratim od početka.
Voljela bi cuti kako tvoje bilo u prva dva mjeseca
Hvala ti

Zadnje uređivanje Azz : 01.10.2016. at 16:10. Reason: spajanje postova
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom