Pogledaj jedan post
Old 03.12.2016., 18:07   #9
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Evo što kraće ću opisati situaciju.
Zena se dopisivala sa drugim prije 6 mjeseci i molila me da nastavimo i nastavili smo. Onda prije neka dva mjeseca nasao sam jos jednu poruku drugom muskarcu i opet sam presao preko toga.
Onda sam ja nedugo zatim iz nekog razloga stavio snimio na mobitel nas sex i zaboravio na to. Ona je to nasla i sada bi da ipak nastavimo ali ne zeli spavati sa mnom neko vrijeme. Već je prosao gotovo mjesec dana kako nismo spavali a kada je pitam ona govori da nije spremna da se mora oporaviti treba joj dosta vremena. Kada ja kažem da bi se mozda trebali rastati preklinje me i moli da to ne radim. Šta učiniti? Je li zaista gotovo kao što mi osjećaj govori?

Ona mi se čini nezrela.Šta preko mobitela traži druge muškarce?

Ako je tako tu nešto definitivno ne štima medju vama.Čudno mi je ovo da ne se ne želi rastati od tebe, znači još si joj glavni jer ovo sastrane očito nije našla pravog, boljeg od tebe, ali kako pišeš da je već drugom slala poruku znači ona i dalje traži, nešto tu smrdi, jel vam sex dobar?...izgleda da joj je još stalo do tebe, mada nemora biti, možda ju je strah da ne ostane sama ako se razidjete a ona nije pronašla siguran oslonac sastrane.

Koliko vi imate godina?

Trebate razgovarati da li ste još uvijek jedno za drugo ili je prevelika razlika za nastavak zajedničkog života.

I da sad radite inat jedno drugom, ti snimio sex a ona za kaznu ne spava sa tobom...ona je nezadovoljna nečime, to je čisto ko dan, ako švrlja sastrane bez obzira šta to još zasad kako se čini nije prešlo na fizički kontakt sa drugom osobom, ona nešto traži, možda su emocije u pitanju, možda joj ne poklanjaš dovoljno pažnje, možda joj još od prijestupne godine nisi rekao da ti je stalo do nje, a njoj to treba...

Ti si s druge strane povrijedjen šta ona traži neke utjehe sastrane,i sad si napravio snimak...šturo si gore opisao pa se nemože zaključiti tko je veći krivac za nastalu situaciju.

Razgovarajte o tome svemu, za stol i u četiri oka, rješite to, ako jedan više nema osjećaja za drugog onda to više nema smisla, ako nestanu osjećaji tad naravno više nema ni ljubavi i to će puknut prije ili poslije...s druge strane ako se još volite znači da nešto drugo još uvijek vrlo vjerojatno rješivo ne štima.
salevart is offline  
Odgovori s citatom