Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 16:30   #43
Quote:
Matshapiri kaže: Pogledaj post
molim vas uvjerite me jos i napisite da je ostavim na miru, jer riknut cu... a znam da ce prije ili kasnije opet zavrsit u bolnici..

Moja susjeda s kojom smo si bili jako dobri, rastavljena, s jednim djetetom u jednom trenutku dovela je lika doma. Nakon odredjenog vremena vidjeli smo je s podljevom ispod oka. Doslovno sam joj rekao da su joj moja vrata otvorena i ako treba zastitu da samo treba pokucati. Nakon toga nas se zivot pretvorio u nocnu moru. Lik je poceo provocirati i dobacivati mojoj djeci (koja su se od tada prestala igrati vani) - zvali smo i policiju (koja nije bila voljna uciniti nista dok se nesto ne dogodi), on je susjedu nastavio mlatiti, supruga se otvoreno konfrontirala s njime a ja sam ostao kus jer zivimo u Kanadi i ako ga namlatim mogu probleme samo sebi navuci na vrat - lik je "bolestan" ne radi nigdje itd. Ima toga jos jako puno.

Odgojen sam tako da budem zastitnik slabijih. Ali nakon toga i puno razgovora s drugim ljudima odlucio sam da se vise nikada necu mijesati u tudja posla.

Danas, da VIDIM da netko nekoga mlati okrenuo bih se i otisao.

Ti si ucinio dovoljno. Makni se.


Ta situacija ponukala me na razmisljanje sto bih ucinio da netko tako maltretira moju kcer. I evo sto bih ucinio - kupio bih liku kartu u jednom smjeru za stajaznam Nunavut. To bi bila zadnja civilizirana ponuda. U svakom slucaju uklonio bih lika iz njezinog zivota na jedan ili drugi nacin, efikasno.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom