Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 08:31   #2703
Ja sam mislila da ce mojoj u trecem bit laksa torba jer nece "morati" nositi flomice i sto cuda za boravak ali sipak. Pazi sad - imaju ormarice za papuce ali to je samo za djecu od petog, 1. i 2. razred imaju "svoje" vjesalice pa su papuce u skoli ali 3. i 4. razred nose papuce jer ne mogu dobiti ormaric i jer ne smiju ih ostaviti na vjesalici koju dijele sa suprotnim turnusom Skola bi valjda bankrotirala da nabavi jos 4 seta vjesalica... Likovni i tjelesni isto nose. I jos kako ne ide na rucak 2x tjedno nosi ekstra neki sendvic dok doceka drugi strani jezik. Tako da nista od olaksanja torbe. Zalila se malo neki dan - a ona je stvarno jaka (iako malo sitnija). Srecom ima ispod 10min do skole.

Ontopik predakolaraca moj mladji je odmah s vrata prvi dan vrtica pitao da li spavaju. Da je teta rekla da da mislim da bi pobjego nazad doma Srecom ne spavaju vise i iako jos nisu poceli sa "sluzbenim" predakolskim programom sve je puno slova i brojaka, puno crtaju tako da bih rekla da ce u skolu svi spremni (ovaj nas vrtic stvarno ima ok program predskole, poticu ih da nauce slova sto dobro dodje kad ti dijete drugi dan skole dodje s prepisanim rasporedom za iduci dan u informativci i po tom treba sloziti raspored - kako je kod nas izgledao pocetak skole)
proab is offline  
Odgovori s citatom