Pogledaj jedan post
Old 03.12.2010., 09:43   #10
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
drage moje..

na razmisljanje me potaknuo podatak da se kod nas pocela (i to navodno jako dobro) prodavati krema od nekih 6.000 kuna.
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Mislim da nije stvar u cijeni jer je sve iznad određene cifre porez na budale koje se pale na egzotične sastojke. Stvar bi išla redosljedom otprilike ovako : genetika, zdrav život, kvaliteta kreme, učestalost nanošenja. S tim da kvaliteta kreme za mene i za nekog drugog nije ista.
slažem se u potpunosti
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Probala sam neke skupe razvikane kremice od kojih mi je lice gorjelo i osulo se, neke su bile OK.
S obzirom na godine lice mi nije ništa gore od nekih koje su kod kozmetičarke na raznim tretmanima jednom mjesečno i koriste puno skuplje kreme od mene.
prvo bih se osvrnula na dio texta iz linkanog članka:
Čudotvorne kremice koje koštaju prosječnu hrvatsku plaću ili čak i dvije, dok neki nemaju ni za kruh! Tko ih uopće kupuje? Je li njihova vrtoglava cijena opravdana i potrebna
taj dio mi je nepotreban, jer ljudi će uvijek trošiti, na skupa vina, na nepotreban skupi nakit, let u svemir, kog boli briga ako ja svojih 6 000 kuna zapijem, zakockam, potrošim na kurve ili si kupim hidratantnu kremu? super su mi te novinarske moralne vertikale

što se tiče same kreme, probala sam neke skuplje kreme i uopće mi nije sjelo i zaista, zaista mi se ne da davati pare nekom Decleoru ili kome već da si ima za loft prilozima od moje mikroplaće.
za noć stavljam becutan jer mi je super, sad zimi kad mi je koža suha, ne iritira mi kožu, što zagrebaška voda na primjer radi pa nakon tuširanja imam plikove po licu par sati, i becutan umiri. stavljam ulje na područje oko očiju za smanjivanje stvaranja bora.
preko dana imam neku Müllerovu kremu. i to bi bilo to. ne idem na čišćenja lica, bila sam par puta i iskrena kozmetičarka mi je rekla da nema potrebe za tim ako je lice čisto bez nekih ispada. ne mislim da je ovo jedini i najmudriji način čuvanja kože, ali meni trenutno paše.
pijem dosta tekućine, ne stavljam previše šminke, ne pušim-i vjerujem da si time pomažem.
na kraju, ni ne želim maskirati sve bore smijalice i biti trajno začuđena ko Nicole Kidman
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom