Pogledaj jedan post
Old 19.09.2009., 00:38   #4
Quote:
strumpfetica kaže: Pogledaj post
ma ova je do danas bila savršena,sad ko da ima neke probleme... grebala je i grickala dosta često al ovo baš boli i nije grickanje nego napad zubima
imala sam mačka 13 godina(pokoj mu duši) i nikad nije imao ovakve hirove,bio je divlji ponekad al ne lud...nije tak luđački nasrtao na mene...
skužila sam da je u pubertetu jer se zadnjih tjedana povukla u sebe i uređuje se
al ovo da mene napada,e to nisam nikad doživjela.gura zube u mene ko da je puma,a ja plijen...užas... sva sam izgrižena u ovih pola sata..
možda joj mirišim po maci kod koje sam bila sad navečer ..pa je ljubomorna,ne znam....

Imala sam slican problem..
Prije mjesec i po dana je bio kod mene macak na cuvanju. Ja imam dvije zvijeri stare (mlade ) 2 godine.
E sad pošto znam tog mačka od prvog dana, znam da je bio posve umiljat, samo da je uz nesto toplo, da se privuče uz tebe i spava.. Takav je bio.. Sav savršen..

Ali...

Prođe mjesec dana.. Mali dodje na čuvanje. I tu je počeo tulum.. Mačke su mi dobile mlade (a oboje su bili na cap cap). Moj ga je mačak tolerirao dok je moja mala bježala od njega cim je krociou istu prostoriju..
No dobro nije o mojim macama. Nego..
Najžešča mu je bila fora skakati na njih, macak lezi na hodniku dolazi Ajo i skače na njega. Ovaj ga otrese sa sebe (ipak je velicina vazna) kao da je pero, a mali se nije niti digao vec naletava ponovo. Sve dok ovom mom ne dopizdi i malo ga uredi. Da ne govorim da mu je moja ruka bila svetinja.. Ali u tom smislu da ju je voljeo grepsti i gristi vise od svega.. Idem ga mazit, ovaj cap, idem ga počešat, ovaj cap..
Da ga nisam znala dok je bio umiljat pomislila bi da cuvam zvijer.

Svaka macka ima svoj period i obrazac kako se ponasa dok je mlada. Ima onih zivahnih, ali ima i onih mallooo vise živahnijih.. E tvoj spada u ove druge.. Nemoj mu dat ruku, dok se ne smiri. Nema drugog rijesenja..
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom