Pogledaj jedan post
Old 15.09.2007., 13:53   #3
Quote:
Babanroga kaže: Pogledaj post
draga Saveass - veca je tragedija kada pedica ne prepozna pa bude kasnija dijagnoza i onda je teze sve to "popravljati"...

Itekako se slažem s ovim!

Kad se netko priključuje klubu red je poželjeti dobrodošlicu, no kad su ovakve stvari u pitanju...malo mi je to čudno, jer kamo sreće pa da uopće nema potreba za ovakvim temama... no, jednostavno ima stvari na koje ne možemo utjecat...

Ipak jako mi je drago što ste se javili, tim više što ste iskusniji od nas

UZV - da, to ćemo napravit i vezano za to odmah da se ispravim jer sam u uvodnom postu to pomalo nespretno sročila. Naime, u Splitu je praksa da kad misle da je dijete "dobro" (pametno) da nije potreban UZV, al to nije svugdje tako. Naime, u Zagrebu to rade rutinski (dakle nema veze s time koliko je dijete "dobro" ili nije...)

Babanroga vama čestitam na stajanju i hodanju!
I da te pitam - koliko ste bili zadovoljni u onoj poliklinici? S nama radi jedna mlada žena i baš danas smo dobili nove vježbice koje su u princupu jednostavne....samo kad bi B.još imao strpljenja (čega nema, pa se sve bojim kako će mi 24 sata bit premalo za napravit sve vježbe...a o tome da neke ponovimo mogu samo sanjat...bar za sada, tako da se ni najmanje ne čudim što ste vi pronašli fizioterapeuticu...još si izdržala godinu dana ).

Quote:
Babanroga kaže: Pogledaj post
edit: ne znam jesam li ti vec rekla, ali dijete ti ima predivno ime
Hvala
Da nisu imenjaci?
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom