Pogledaj jedan post
Old 07.02.2006., 10:43   #9
Quote:
MaxB kaže:
Dobronamjeran savjet - dopunite svoju 'terapiju' jogom (i obavezno se bavite nekim sportom) umjesto da kukate o nuspojavama antidepresiva.
Quote:
Calimero2 kaže:
Slažem se ... sportske ili neke druge aktivnosti mogu uvelike pomoći pri izbacivanju negativne energije ... a pojačanim unosom voća i povrća u prehrani stvaramo i dodatni uvjet pri zaštiti živčanog sustava (vitamini b kompleksa) i stvaranju bolje ravnoteže svojeg zdravlja ...
Oh...Dr.Fcukers nisam imao vrijeme prije!
O jesi nasao musterij!
Halo MaxB, sve plombe su zamjenjene ,sve istrage izvrsene ocistio si se svega zla ...kako je zdravlje?
Mora da se je divno osjecati hipohondrijak....ako si zdrav.
Sigurno da kada si mlad ne bi trebao voditi brige oko zdravlja/nezdravlja i stvari koje si ti radio....je si li se konacno uvjerio da je sa tobom sve uredu?
Nisam dugo citao tvoje postove....pa ne znadem ima li sta najnovijega?

Vidis ja kada bi bio zdrav ne bi trazio sta je sa menom krivo...zasto?

I do 1992 nisam niti imao vremena za sebe licno, nego samo posao ....i posao 12-14 sati dnevno....i podnasanje bolova....nisam trebao vaditi plombe da ozdravim....vidis mozda ako bi izvadio sve zube bi se izljecio "kako mi to nije palo prije na pamet"....i onda ZDRAVU PREHRANU na cijevcicu od Dr.Fuckers.

Dr.Fcukers dolazi li Zdrava Prehrana u supositrima, ja si volim sam gurnuti,ako vec moram placati zasto nebi i malo uzivao!

Bok Fucker!

pozdrav MaxuB!
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 07.02.2006. at 11:28.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom