Pogledaj jedan post
Old 14.05.2017., 19:15   #462
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Nista ne pise kad se preda kod nas na posti. A povrat zna putovati k njima i po mjesec dana
Stvarno mi nije jasno zasto svakodnevno tolko panicarenja. Iskustva na forumu su da nikad s povratima nema problema, uvijek sve dode i asos uvijek vraca novce.
Nebi skodilo da procitate zadnjih par stranica i procitate vec tisucu puta odgovoreno na ista pitanja prije neg kaj nakon 2 dana dizete paniku da nije poslano, il nakon 5 dana da nije stiglo..
Prvi put je neki dan jedna cura napisala da joj se vratio paket a ja evo kupujem i pratim temu zadnje 3 godine i to je prvi put da sam cula za takav slucaj..
Ovo se odnosi na mene, pa da i odgovorim.

Pitala sam samo da li piše ikakav status kada se pošalje od nas do trenutka kada im roba stigne, jer apsolutno svaki drugi tracking sustav radi na taj način da piše kad se roba zaprimi, i dalje onda idu ostali koraci u procesu...
Kao što sam napisala, koliko će roba putovati i kada će se novci isplatiti mi nije primarna briga, nego sam samo htjela znati je li zaprimljeno od nas ovdje kako treba, tim više šta su djelatnice u pošti nevoljko išle čitati okružnicu prvi put kada sam robu donijela, i rekle na predaji da se "nadaju da je to - to".
U svakom slučaju, hvala ti na odgovoru jer si odgovorila na moje pitanje.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom