Pogledaj jedan post
Old 19.11.2009., 18:52   #76
Quote:
Max95 kaže: Pogledaj post
jedini falsifikator si ti ovdje.koji nespretno ali na finjaka sve Hrvatske kajkavce trpas u tu prije 100 i kusur godina nastalu "naciju slovenaca".zato bi trebao vec davno biti odstranjen.

uostalom,ja sam onaj masudijev izvor kopirao sa jednog turbonacionalistickog srbijanskog foruma.a priznat ces,srbi kao i vi alpski Hrvati i nisu bas poznati kao veliki prijatelji Hrvata i nase poviesti.uostalom pronadji ovu literaturu:Igor Mojsilović - ''POMENI SRPSKOG I HRVATSKOG NACIONALNOG IMENA U ZAKARPATJU I POLABLjU'' pa se doticnom zali.


i jos jednom,jedini falsifikatori i falsifikati ste vi germanizirani Hrvati.to je jedina vasa poviesna konstanta..
E da, mi smo vam izmislili Pacta Conventa i nepravovaljanu, takoreci nepostojecu Pragmaticku sankciju a sad opet mi falsificiramo Masudijeve tekstove. Ha, ha ...

Kako rekoh, ovdje postires falsifikate a na tebi je da odlucis jesi li falsifikator ti li tvoj izvor. Sad znas gdje ti se nalazi originalni tekst pa idi i provjeri sto pise. Ako ustrajes na falsifikatima, onda si za mene falsifikator i ti.
TIGR is offline  
Odgovori s citatom