Pogledaj jedan post
Old 04.01.2007., 10:21   #457
u prirodi je spas

Quote:
NEBOJSHA kaže:
Postoji više vrsta psorijaze,pa onda i kombinacia izmedju njih.koje pojedini doktori ne znaju da razlikuju.Učinak Beloderma je za nijansu bolji od neutralne kreme,a koja svakako nema štetna dejstva.Kada je riječ o djetetu treba biti oprezan.Od srca Vam želim se ne pojavi,ali tu sam skeptičan,meni je bilo situacija da se sama maknei to za mnogo duzi period od vačeg,ali zato kasnije nadoknadi sve vrijeme koje nije bila,ili se pojavi na sasvim drugoj lokaciji.Bilo je situacija da me čak i pojedini doktori pitaju "što ti je to"a meni dojadilo objašnjavati pa im kažem ništa,a sad vi prosudite.Sad trenutno koristim tablete Mumijo rastvorene u čaši soka od nara i lipovog meda,nema neželjenog dejstva a stnje mi je u granicama podnošljivosti.
ne treba se predavati je prvo pravilo.Sa prehranom i NONI Juice koji koristim se može kontrolirati i to sami bez doktora.Problem je u nama a doktori lijeće prvo izvana.u naftalanu ako si stacioniran imaš jelovnik namijenjen nama,ali sve je to uzalud kad ideš spavati zamotaju te kao mumiju i to 5% belosalikom. Kantarion, NONI i bez čokolade u svinjetine u svakom obliku da se kontrolirati.
adonis is offline  
Odgovori s citatom