Tema: Mejdan odaja
Pogledaj jedan post
Old 19.04.2008., 21:49   #10
Quote:
insaninside kaže: Pogledaj post
Selam
evo nešto ovaj post , što ti je woman hocu reci curica, malo je pohvališ i odma vazove spretne drži.

Što ti je dunja ?

Kažu ovaj svijet je muski svijet. ..Vidiš.. opet dalje govori, Insan je, biva čovjek je napravio automobl-vozilo, da se može rahat putovati, lakše je sa autom, pa jel ?

Paaa, čovjek je napravio i vlak, da može prevoziti teške terete, ima i vlak za ljude, ima i čovjek što druge ljude navlače na hajvanluke, pravi ih budalama, taj čovjek nije jedan ima ih množina, nije jedan al je jadan ! Ima i suprotno tj. insan ima pa navodi svijeta na dobro, ni on nije jednina, čuo sam da je insan dvojina, ne znam jel to monožina, al je u insanu mnoštvo toga, i tih insana takodjer ima ne jedan, al kad vidiš jednog ko da si sve, eflak, vidjeo (... dig man ).....oni ne dvoje, i svi jedno govore ti, da ne dvojiš (ja-ti)da se ne zaboravljaš, ne gubiš nit, da je uvijek On rey of light trajni kanap od svjetla namaz , hajr da istraješ ....

eh jeste Čovjek je napravio i električno svjetlo, da nas izvadi iz mraka i kaže da je čovjek napravio i brod za vodu, k'o što je Nuh a.s. napravio barku

i tako ovo je muški, muški, muški svijet al bio bi ništa bez žene jal curice

da se insan smiri i odmori

glavu

ibelongtoyou&youbelongtometoyoumakemylifecompleteU makemesosweet

I jedan od dokaza Njegovih je to što za vas, od vrste vaše, stvara bračne drugove da se uz njih smirite, i što između vas uspostavlja ljubav i samilost; ...



selam
It's a Man's Man's Man's World Once Again

Eh đe si Đemso Kahvaji...ja kad je to bilo, moj brate. Al neki od nas su se plaho obradovali Đemsi.

Zadnje uređivanje forget-me-not : 19.04.2008. at 22:26.
forget-me-not is offline