Pogledaj jedan post
Old 02.03.2011., 22:44   #20
Quote:
decko21zg kaže: Pogledaj post
evo novi sam ovdje,pa reko neka prvi post bude na ovom topicu, da udijelim koji savjet

nacin lizanje koji mi je bio najuspjesniji kod dosadasnjih partnerica, je bio sljedeci;
-Prvo smo se strastveno ljubili, malo sam ju grickao po usnama i ljubio po vratu..polako išavši sve niže..sve do sisa..koje sam joj prvo lagano jezikom lizao..ljubio..pa i malo grickao...i polako isao sve nize..skinuo sam joj gačice i poceo ljubiti po pici..ljubeci sve nize..i strastvenije..onda sam joj poceo prelaziti citavom povrsinom jezika po citavoj pici..gore dolje..nekoliko puta..dok je ona sve vise dahcala..rukama sam joj poceo dirati sise i vrhom jezika stratsveno lizati klitoris..u svim smjerovima..najvise kurzno..dok je ona sve brze disala..i postajala sve vlaznija, ja sam ju sve brze lizao..s vremena na vrijeme ostavim klitoris i opet ju citavim jezikom lizem po citavoj pici..sve nize i dublje..voljela je kada sam joj malo i jezik stavljao u pici.. i tako ju lickao..vazno je da je strastveno..da gustas u tome..jer sto sam bio sve napaljeniji i lizao je sve jace i luđe..ona se isto palila sve vise..kada primjetis da dise sve brze.. i da joj godi.. nastavis s time sto joj trenutno odgovara.. i samo ides polako sve brze..dok se ne pocne lagano grciti..i svrsavati..pri cemu joj das jos koji zavrsni liz..

poanta, UŽIVI SE U TO, pokaži joj koliko to volis raditi, i ona ce u tome uzivati jos vise..
Dobar opis, možda samo mala nadopuna. Kad kreneš na klitoris, kreni nježno, pa s povećanjem njenog uzbuđenja, ti pojačaš pritisak i ubrzaš.
A ne treba ni spominjati da curu apsolutno uzbudi, ako muškarac stvarno uživa u lizanju.
Onaj osjćaj da me želi pojesti je jednostavno mmmm...
cyber girl is offline  
Odgovori s citatom