Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 18:09   #5232
Sudi, hvala ti mačak što si u 2 dugačka posta napisala sve ono za što sam ja iskreno, nakon početka pisanja izgubila motivaciju. Bilo bi isto u 2 posta, bilo je kasno, jednostavno, nije mi se dalo prepričavati sve nebuloze krnjavog (ne)karaktera glavne glumice. Ono šmrcanje i prekenjavanje pored mame, naravno, Savaš ju je još u autu žbrknuo u stilu "laku noć, ja odoh" pa se ona spasonosno sjetila Omera, dođi ga vidjeti, zna da na tu kartu može uvijek igrati.
Interesantno je kako se više nema slabine, ne ruši se, ne riga, sad samo šmrca i čeka da ovaj pukne, i nažalost hoće, iako, kako si i sama primjetila, kad se malo odmaknuo, počeo upotrebljavati moždane vijuge a ne samo malog, i počeo čok dobro reagirati i djelovati. I ne spominje više AB, sad Savaš zna za bebu, super! još jedan instrument za izazivanje pažnje.

U ponedjeljak nema serije, u utorak neka instant epizoda, ajd' super, možda skupim volje pa nastavim pisati.
Kad se sjetim da sam nekad jedva čekala duge epizode, a ova me brate izp**la u glavu do daske. Još ako Pala stvarno počne sliniti za onom zlicom od Đejde, onda kvragu, zaista ne znam što više mogu natovariti u scenarij.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom