Pogledaj jedan post
Old 22.03.2007., 10:58   #3
Haj! Ja sam ti otvorila cijelu raspravu na tu temu (Op Beba ne sisa). Moj sin i ja se nakon 2 mjeseca urednog sisanja, sada već 1.5 mj natežemo oko sisanja (vrlo kratko tokom dana) i svih mogućih vrsta umjetne hrane. Započeli smo sa Bebimilom, preko Nana( nije dobar jer zbog dodanog željeza uzrokuje opstipaciju) i sada smo na Hippu. Cijelo to vrijeme nastojim ga barem dojiti po noći jer preko dana mališa sisu uredno odbija. Mlijeka još nešto imam, a imam ga jer su me sve cure sa foruma savjetovale da se vrlo često tokom dana izdajam, makar i po 20 ml. Probaj sa šeširićima kako ti je Marinka rekla. I probaj se izdajati izdajalicom i ručno jer ako to nećeš raditi mlijeka će ti ubrzo ponestati-to znam po sebi. Nekada kad nam je dojenje išlo glatko mlijeko je naprosto curilo iz mene, a sad suša. Inače ja imam kontradiktorne podatke-po pričama sa strane ispada da sve mlade cure danas uspješno doje duugo vremena i odlučno tvrde da nikada nisu posegnule za Bebimilom i sl.Pa se pitam kaj s menom ne štima??? Makar u svim tekstovima koje čitam tvrde,naravno, da je više djece na adaptiranoj prehrani a iskreno mislim da je to točno. I ko sada tu laže?
Mama Ružica is offline  
Odgovori s citatom