Pogledaj jedan post
Old 29.11.2010., 09:13   #53
Quote:
bumbica23 kaže: Pogledaj post
negdje sam na ovom forumu ćitala da kada se ide vaditi krv da treba uzeti par dana stanke...a neznam na kojoj je strani da sada ne čitam ponovno...a stolica? pa ako je dam reči će da ima puno masnoća... molim vas pomozite neznam šta mi je ćiniti... dali se u krvi mogu naći i ketoni jer ako je tijelo u ketozi onda se to vidi i u krvi i onda će biti belaj...katarina skinula sam 16 kg za 2 mjeseca i nešto dana...to je super...ali me i dalje kopka kako bih izgledala sa još 5 skinutih kilica...molim vas da date svoje mišljenje u vezi vađenja krvi...jer mi je to za sistematski pregled na poslu....
Ja sam isto kao i Barbara par puta bio kod lijecnika i zakljucak je da mi krvna slika nikad nije bila bolja.I kolesterol i secer su bili kao u mladica.Nemas se sto brinuti.Ako slucajno i dodje do nekog razgovora ti samo spomeni tih 16 izgubljenih Kg(svaka cast,pohvala) i svi njihovi kontra argumenti ce pasti u vodu.
Budi sretna da ces biti u prilici da provjeris svoje zdravlje.I vjerujem da nece biti nikakvih problema,dapace bit ce samo lob.Zar ti tvoj uspjeh ne uljeva povjerenje i samopouzdanje.Ako se osjecas dobro i ako ti nalazi budu dobri nemas se cega bojati.Vjerujem da i sada vec izgledas dobro i da si ponosna na samu sebe i neka ti to bude podstrek da nastavis dalje a za vadjenje krvi ne brini,bit ce sve u redu.Panika te treba uhvatiti ako nalazi budu losi a to se po nasim iskustvima nece desiti.
lajko is offline  
Odgovori s citatom