Pogledaj jedan post
Old 09.12.2011., 15:09   #240
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post

Dakle, da vidimo:


Bahato, neodgojeno i frustrirano djevojče
ja apsolutno nigdje nisam nikog kao osobu vrijeđala, jedino sam na nekim mjestima kopirala način komunikacije određenih osoba koje kakti raspravljaju, i eventualno sam komentirala nečiji stav, ali apsolutno nigdje nisam nikog uvrijedila na osobnoj razini. ne projiciraj svoje osobine na druge, to nije dobar način psihološke obrane, postoje i puno bolji mehanizmi.

Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
.Hvala što si citatima potkrijepila sve svoje navode u kojima me optužuješ za neko vrijeđanje i imputiraš mi zaključke koje nisam iznjela, hvala što si argumentirano razložila svoje stavove i hvala što opet insinuiraš nekakvo necivilizirano izlaganje s moje strane kako se ne bi morala suočiti sa mojim argumentima

Ciao
ponovno citirat nije potrebno jer je dovoljno čitat temu. da si komunicirala pristojno, dobila bi i odgovore. kak ti meni, tak i ja tebi. nadam se da ćemo sljedeći put moć uspostavit civiliziranu komunikaciju, do tad adio i tebi.

Quote:
Brljam kaže: Pogledaj post
@ Snowcrowned
Jedan dobronamjeran savjet, vidim da ovdje pršti od uvreda i bljezgarija:
čak i ako stvarno misliš da je odgajati psa i dijete isto - nemoj, jednostavno, zadrži mišljenje u sebi i nemoj ga nikome spominjati jer te nijedna odrasla i suvisla osoba neće shvaćati ozbiljno.
Ne znam, probaj na tu temu pogledati jednu epizodu Malcom in the middle, smiješno je ali i poučno.
svaka suvisla osoba, bila odrasla ili ne, shvatit će i prihvatit činjenicu da različiti ljudi imaju različita iskustva i stavove. s ostalim se generalno gledajući slažem, bolje je neke stvari zadržat za sebe.

Quote:
Brljam kaže: Pogledaj post
I, btw, nemoj se začuditi ako negdje oko tridesete možda promijeniš mišljenje o imanju/nemanju djece... ne prognoziram ništ, samo eto, dešava se, jel?
lol. ništa nije nemoguće, samo su neke stvari više, a neke manje vjerojatne, kak bi rekao moj profesor iz fizike. a vjerojatnost da ja promijenim mišljenje ima minimalnu vjerojatnost, bar kaj se tiče vlastitog potomstva, ali o tome možemo na nekoj drugoj temi.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom