Pogledaj jedan post
Old 01.11.2010., 11:52   #96
Quote:
Massagetae kaže: Pogledaj post
Neku me večer satrlo. Sve što realno ne štima u mom životu na jednu je večer u potpunosti pobijedilo sve ono dobro i uopće se nisam potrudio pokušati se oduprijeti crnim mislima. Ona spava u sobi, ja u dnevnom s dušom koja krvari. Pomislim na naše dijete, zar mu ne bi bilo bolje da mene nema, zar mu doista treba ovakav roditelj, kao što je moja alkoholičarska mater "trebala" meni, dok mi je svijesno upropaštavala život, dok se nije ni trudila pokušati misliti na plod svog tijela? Zar mu doista ne bi bilo bolje da mene nema?

A onda jutros, nakon jutarnjeg ispijanja čaja i čitanja dnevnog tiska, shvatim. Otvorim kabinetić i vidim zatvorenu kutiju Ciprića. Pogledam unutra. Točno već znam kako ide. 5 dana ih nisam popio.

I što sad? Nedjelja je, sutra je neradni dan, sutra moram ocu na grob, sutra moram zapaliti svijeću za dijete, sutra moram biti tu za Ljupku dok u obilasku obitelji bude popuštala trudničkim hormonima. A mene strah da ću se zalijepiti za neki grobni spomenik i plakati kao malo dijete dok me ne odvezu u neku instituciju i ne bace ključ. A radije bi i to nego da ispijem goleme doze lijekova, izrežem žile ili se ugušim ispušnim plinom, što mi sve pada na pamet. Strah me nuspojava, ali me još više strah nakon 6 dana ponovno početi piti Cipriće. Kako, kao prvi put, kao nakon zaboravljene jedne doze? Ne funkcioniram ni ovako ni nikako.

Jebote i doktorica koju ne možeš dobiti kad ju trebaš, i službe za krizna stanja u kojem doktora možeš dobiti jedino ako mu se valjda s glavom u ruci dovezeš na kofi brejk dok ševi svoju pomoćnicu.

Nije fer. Nije fer prema Ljupki da sam ovakav. Nije fer prema djetetu koje nije moglo birati hoće li me dobiti za roditelja. K vragu i ovaj život, što da pobogu više radim?
Čuj, sad me već malo ljutiš. Moram biti malo grub , jer drugačije ne ide. Trebaš se jako protresti.
Lupi glavom o zid kao Weed ili šakom kao ja, pa kad je razbiješ, možda se konačno pokreneš. Ako ne želiš slušati savjete za svoje dobro, slušaj ih za dobro onih koji ovise ili će ovisiti o tebi.
Ne želim opet po stoti puta prepričavati svoju priču, ali nije ništa ljepša od tvoje. I što onda ??.Ti si možda kriv zbog ponašanja svojih roditelja ???. Ej, gdje ti tu logika ??.
A zašto, molim te ne piješ tablete ?. Jer ti od njih nije bolje ?. Mijenjah terapiju.Psih. ti ne odgovara,ne pomaže dovoljno .?. Ne možeš do njega kad ti treba ?. Mijenjaj ga.
Tablete i sam znaš, nisu bomboni da ih malo piješ, a malo ne, kako ti volja.
Meni je mjesecima bilo super i kad sam pomislio da sam konačno nakon toliko godina uspio,opet pad. I šta onda ???. Jebi ga, nekima od nas je suđena takva jebena sudbina.
Što prije to prihvatiš to će ti biti ne bolje, nego lakše. Možda jednog dana pobijediš tu usranu bolest, a možda i ne. Ali moraš živjeti sa tim, kako ti god to bilo teško.
Ja sam imao ozbiljne i vrlo teške suicidne namjere prije liječenja. Sada ih više
nemam ,niti mi bilo što slično pada na pamet. Niti da prekidam ili samovoljno mijanjam terapiju. Možda pomaže, možda ne, ali te prisiljava da se barem držiš za nešto.
Zato ti lijepo govorim nađi nešto za što češ se primiti, ali čvrsto, bilo što.
Ako ti buduće dijete koje si toliko želio nije dovoljan razlog , onda stvarno ne znam što bi to moglo biti.
Nažalost, moram biti još grublji. Ako razmišljaš da bi mu bilo bolje bez tebe, zašto si se uopće upuštao u to.???. Trgni se napokon,za boga miloga.
Sad bar konačno imaš razlog za borbu ili život, ako ti ovi dosadašnji nisu bili dovoljni.

Evo, iako sam rekao Girl, da sam obrisao forum iz favorita, jesam, da ne misli da serem.
Samo ponekad ću i to samo ovdje pisati,no ovaj puta sam morao.
Ona nije odustala od mene,a nije me ni poznavala, kad sam ja odustao od samog sebe. Priča me toliko podsjeća u nekim detaljima na moju, da ću i ja tebe malo daviti.
Znaš, ja se više ne dam,ma kako god mi bilo teško, treba pokazati zube gaduri. Nekad upali, nekad ne, no barem si pokušao.
Ajde, glavu gore, ne zajebavaj se više sa terapijom i bori se.
Pa dobit češ dijete koje si želio, zar ti to ne donosi barem malo svijetla u život ??.
__________________
With the lights out, it's less dangerous
Senior KO is offline