Pogledaj jedan post
Old 30.10.2017., 23:59   #101
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Naravno da je neminovno. Ja zivim tamo i jedva cekam da pukne taj mjehur....na prvom mjestu radi mojih potomaka. Ovi sto mi guraju u usta nekakvo rusoljublje, pa cak i parafraziraju neke forumase- slabo radite svoj posao. Ne radi se o tome, bar ne u mom slucaju, da likujem nad neminovnim povlacenjem us na realnije okvire od govna koje danas poznamo kao globalizacija, izuzetnost...kuratz palac, vec se radi o dominaciji sake krvopija ( 1/10 od 1% sto bi rekao bernie s) nad postenim i normalnim ljudima. Oni kreiraju balone, ratove, nabijaju cijenu ljekovima, lijecenju, skolarinama, zaglupljuju narod cenzuriranjem koje pocinje u skolskim klupama....veoma zakebana ekipa tih 1/10 od 1%.
I zaista volim kad mi se pojavi neki lik kao superhik koji "krade od siromasnih i daje bogatima" a da to uistinu ne razumije vec podmece. Ja malo volim ruse, ali daleko vise svoj bankovni racun, sigurnost svoje familije i moje bliznje.
Meni je u interesu da padne novi svjetski poredak jer je to govno upakovano u bljestavi papiric i ja i moji cemo i dalje gubiti kao i vecina us i can gradjana. Kome to nije jasno, sta bi mu ja....ja u njihovom prisustvu mogu samo pokusati provjetriti.
Sve je u redu sto si napisao, ali imaj u vidu da su velike sanse da nakon pucanja slececeg balona onih 1% postane jos bogatije, 99% jos siromasnije, a americki narod jos neslobodniji (a i saveznicki narodi, tj. oni koje ironicno nazivaju "slobodan svijet").

Najveci fazon bi bio da pukne ponovo internet balon i da se pocnu spasavati sajtovi kojima je preduvana vrijednost na puno milijardi. Spasavace amerikanci facebook zbog "slobode govora" i "americke vrijednosti" ne zaleci para iz svog dzepa, a jadni "student" postace jos bogatiji. Jos ima slame koju ce stoka mirno jesti dok je muzu, samo je treba ubaciti u jasle, a Tramp dodje kao so po slami.
U vezi boldanog: pad koji cekas ne moze proci bez krvi, a nece biti brzo.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom