Pogledaj jedan post
Old 15.08.2007., 02:38   #110
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Moguce je.
Ne znam jel ima ikake veze to sto mi je podznak u skorpionu.
eh sada...cuj ako bi bio na mjestu tvog brata sigurno da zgodnoj Brazilki ne bi odolio. ali zgodnoj. prije sam više volio plavuše, ali i tako je 90% plavusa umjetno a tako se otprilike i ponašaju. da ne govorimo o tenu a i tijelu gdje ih brazilke šišaju. uostalom, gledaš li ti plave (i jos k tome blijede puti) tipove? vjerojatno da ne...

a ove Brazilke na slici i nisu nešto. pogledaj ovu "paragvajku" skroz lijevo na prvoj slici. ali, ja sam napomenuo da su mix zene najljepse a pod tim mix smatram da imaju i europskog u sebi, znaci "majmunice" su rijetko zgodne, zapravo nikako. a jako puno zitelja Amerike ima europskog porijekla. npr., vecina Argentine su dalekim porijeklom Talijani (ah i ja) ili Španjolci, a ima i Slavena...baš kao i malo sjevernije od Argentine, u južnom dijelu Brazila. normalno da nisam pod brazilkama mislio na gabore ali ove cure koje plešu sambu u zagrebu su mrak pa uzmi da je to i promil ukupnog stanovnista brazila za mene je dovoljno :-)

sto se tice nordijskih cura, dalo bi se razgovarat. onda bi radije ruskinju ili ukrajinku nego nordijke. ali postaj sliku neke koju smatras lijepom (moze i na temi predvidjenoj za takve ekshibicije:-)) pa cu ti dat svoje misljenje.

p.s. bas me zanima kakav ti je to brat da su mu se brazilke bacale pod noge, da vidim koliko imam sanse ha ha

nego pogledaj sta mi je izbacilo na prvoj strani google potrage pod 'brazil girl" pa ce ti biti malo jasnije zasto brazilke :-)
http://images.google.hr/images?hl=hr...Ei+slike&gbv=2

Zadnje uređivanje A.Bandini : 15.08.2007. at 03:20.
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom