Pogledaj jedan post
Old 15.07.2008., 19:06   #19
Nazalost, siguran sam da je herpes, jedino nisam siguran koji tip (ima ih oko 80), većina doktora se neće složiti, ali ja ne znam nikog tko ga nema. Herpes se može otkriti i 10-15 godina nakon okužbe, po mojim analizama unazad, mislim da je meni trebalo oko 8-10 g. Čak ni najbliži godinama nisu mogli prihvatiti tu "teoriju". Epstein barr je herpes, vodene kozice, oralni, genitalni, zoster i još dosta njih. Porazgovaraj s najbližima, pitaj ih o bolovima u vratu, krizima i zglobovima, pogledaj im kožu, gledaj ih pažljivo i uočit ćeš koliko se abnormalno svrbe (obrve, nos, usta, uho, prsa, abdomen, noge, ruke). Ako pažljivo gledaš, teško da će proći minuta, a da se negdje ne posvrbe. Sigurno su svi puni sitnih točkica (to se vidi na rukama) itd., da se ne ponavljam.
umjesto daktarina (pojeo sam ne znam koliko tuba, pa ništa) jedi propolis (baby, bez alkohola). Ja sam sve jeo iz apoteke, što se može i što preporučuju (između ostalog 3-4 g C vitamina dnevno). Uzalud, bacanje novaca. Sve to možeš čajevima. Odlična stvar za jetru je sikavica ili obični oslobod, u ljekarni se zove sylimarin. To čisti i obnavlja jetru, možeš jesti smrvljene sjemenke u čaju (malo nepraktično) ili tablete (moja mama se preporodila, a prijatelju se smanjio šećer s 16 na 4, poslije kure od 14 dana. Ali najbolje od svega homeopatski HRPZ III spray. 100% poboljšanje, obavezno probaj, jeftinije je od svih vitamina na koje si trošila novce, a ništa!
Sretno!
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom