Pogledaj jedan post
Old 30.06.2004., 12:07   #9
da - MRZIM! to odmjeravanje i nabrzinu određivanje kako će se postaviti prema tebi..i drago mi je kad ih zaje****..naime, u shopping stvaaarno ne stignem često, odvučem se tek kad ostanem bez svega, a kad idem to je vikendom (neradnim) i onda trošim povelike količine novaca (plaća mi je, bogu hvala, super, a i uzmem na revolving karticu pa otplaćujem sljedećih 20 godina ..)

dakle, kad joj uletim u poderanim trapericama, topiću i japankama, sva istetovirana, s piercingom, bez šminke i sa repićem navrh glave..pa me s prezirom odmjeri i frkne, a onda im nalupam pola dnevnog prometa..nema mi slađeg

dobar prodavač ne gleda kako ti izgledaš i ne predviđa koliko ćeš potrošiti..nego se svojom profesionalnošću trudi usmjeriti te k tome da potrošiš što više i na tome joj/mu još budeš zahvalan..i dođeš potrošiti opet i preporučiš drugima da tamo potroše..al za mnoge frajlice po našim dućanima to je prevelika filozofija

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom