Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2007., 22:01   #221
Vrlo jednostavno, kažu.
Mislim, nije baš da blatom gađaš zavjese pa da se zafleka.

Znam da ima svuda, samo me zanimalo ima li netko iskustva s nekom firmom da ne uletim među neke pljačkaše.. :mrgreen:
Jedri mala jedrilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:29   #222
Kika nikako! Tamo imate posla s debilima kod kojih kupujete karnise za dva prozora a ti isti debili minutu kasnije zakljuce da vam je potrebna zavjesa za jedan prozor. Ne znam koliko da idem u detalje, ali dovoljno vam je da znate da i kad sam se napokon pomirila s tim da sam totalno pogrijesila i ovog trenutka na mom krevetu stoje krpe koje ne mogu upotrijebiti i staviti na prozor i OPET danas moram natrag u sluzbu za kupce i traziti novi ispravak... za cijenu koju sam platila te karnise i zavjese za dva prozora mogla sam kupiti nova dva aluminijska prozora... a za zivce koje sam izgubila u cijelom tom procesu mogla sam prezivjeti sljedece desetljece u stresnim situacijama....
Kika
--eRRorina-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:24   #223
Hi,

čudi me da nitko još nije preporučio Naš Dom... mislim da imaju OK cijene zavjesa (šivanje besplatno), jedino što se dugo čeka...
Kika, Bauhaus i ostala mjesta me nisu niti najmanje impresionirala jer im se ponuda sastoji 95% od najlonskih zavjesa, (za mene neprihvatljivo), a ostalih 5% su one starinske čipane, dok sam u Našem Domu našla prekrasne pamučne/lanene krem/narančaste... metar 119 kn - popust 10%... ma super!
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:37   #224
Ima i Meblo !
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 23:12   #225
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
Hi,

čudi me da nitko još nije preporučio Naš Dom... mislim da imaju OK cijene zavjesa (šivanje besplatno), jedino što se dugo čeka...
Kika, Bauhaus i ostala mjesta me nisu niti najmanje impresionirala jer im se ponuda sastoji 95% od najlonskih zavjesa, (za mene neprihvatljivo), a ostalih 5% su one starinske čipane, dok sam u Našem Domu našla prekrasne pamučne/lanene krem/narančaste... metar 119 kn - popust 10%... ma super!
Jel oni i šivaju?
(Ja bi isto pamučne ili lanene).
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 08:22   #226
Ne znam što misliš pod šivanjem - meni su porubili i stavili onu trakicu gore. Al sad ne znam što ti treba.... Odi pa ih pitaj, ako je nešto kompleksnije, možda ti naplate...
Meni je najbolji onaj dućan blizu Peveca, gdje im je i veleprodaja, stvarno ima izbora...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:31   #227
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
Kika, Bauhaus i ostala mjesta me nisu niti najmanje impresionirala jer im se ponuda sastoji 95% od najlonskih zavjesa, (za mene neprihvatljivo), a ostalih 5% su one starinske čipane
čudno kako pored tih "najlonskih" zavjesa nisi uspjela vidjeti da u Bauhausu prodaju i Velanine zavjese.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:14   #228
Pa iskreno, ne vodim se markom kad kupujem zavjese i ne - nisam primjetila u Bauhausu išta osim onih najlonskih gotovih i čipkanih u balama...

Vjerojatno da se i u nizu dućana po gradu može naći lijepih, od prirodnih materijala, ali isto tako i skupih - tu bi vjerojatno spadale te velanine (nemam pojma), ja sam samo rekla gdje sam dobila dobru kvalitetu za nisku cijenu... ne vidim što je tu čudno?
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:22   #229
koju boju zavjesa preporučate uz regal boje bukve i tamno smeđu kožnu garnituru?
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:02   #230
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
Pa iskreno, ne vodim se markom kad kupujem zavjese i ne - nisam primjetila u Bauhausu išta osim onih najlonskih gotovih i čipkanih u balama...

Vjerojatno da se i u nizu dućana po gradu može naći lijepih, od prirodnih materijala, ali isto tako i skupih - tu bi vjerojatno spadale te velanine (nemam pojma), ja sam samo rekla gdje sam dobila dobru kvalitetu za nisku cijenu... ne vidim što je tu čudno?

htjela sam samo skrenuti pažnju da i u ovim dućanima koji su navedeni se mogu naći bolje i kvalitetnije zavjese poznatog imena. ne kažem da u velani nema smeća ali ima i dobrih i lijepih zavjesa. daleko od toga da su najlonske i plastične.
ali treba otvoriti oči.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:03   #231
Quote:
danijelaa kaže: Pogledaj post
koju boju zavjesa preporučate uz regal boje bukve i tamno smeđu kožnu garnituru?
krem, bež, bijela, svijetlo zelena.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:15   #232
Je l ima kod nas kupiti (papirnatih) panela poput onih iz Ikeje? Ili nesto slcno? Jako mi je lijepo kad tako zategnuto pada zastor..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:33   #233
Na dosta mjesta se mogu kupiti paneli, ja upravo planiram. Za papirnate ne znam, ali od tkanine da. Tu su u stvari najskuplji ti mehanizmi, a tkanine dođe puno manje nego kod klasičnih, pa kad jednom investiraš u te vodilice, lako kupiš nekoliko kompleta raznih boja i mijenjaš po želji. Gledala sam u Meblu i još jednom dućanu u Solidumu.
hw13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 23:10   #234
tražim "trakaste zavjese", ali ne one trake širine 10cm, već one skroz tanke, ko niti... zanima me gdje bi ih u zg mogla kupiti i koja je cijena! zahvaljujem unaprijed!
amneka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 09:14   #235
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
tražim "trakaste zavjese", ali ne one trake širine 10cm, već one skroz tanke, ko niti... zanima me gdje bi ih u zg mogla kupiti i koja je cijena! zahvaljujem unaprijed!
Pogledaj u Meblu.
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:01   #236
da li se te vodilice mogu kombinirati za panele i za "normalne" zavjese?
mislim da jednom imam panele pa ih zakacim i dolje, a drugi puta da gornju vodilicu iskoristim za obicnu zavjesu?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:32   #237
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
da li se te vodilice mogu kombinirati za panele i za "normalne" zavjese?
mislim da jednom imam panele pa ih zakacim i dolje, a drugi puta da gornju vodilicu iskoristim za obicnu zavjesu?
Mislim da ne možeš, barem ja ne mogu. Imam panele i karniša je baš namijenjena samo za vodilice za panel. Ne mogu ništa drugo iskombinirati.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:34   #238
Kako se kreću cijene vodilica (za panel) po dužnom metru?
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:38   #239
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Kako se kreću cijene vodilica (za panel) po dužnom metru?
Te zanimaju tu naše cijene ili u Ikei??? Jer mislim da ti je puno isplativije i bolje uzeti sve u Ikei... jer mene ti je sve zajedno, karniše s kojima dobiješ sve potrebno u kompletu (dva komada) i četiri panela došlo oko 75 eura.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:43   #240
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
Te zanimaju tu naše cijene ili u Ikei??? Jer mislim da ti je puno isplativije i bolje uzeti sve u Ikei... jer mene ti je sve zajedno, karniše s kojima dobiješ sve potrebno u kompletu (dva komada) i četiri panela došlo oko 75 eura.
to zvuči vrlo prihvatljivo meni ej jedan prozor 3,14, a drugi ... jedna balkonska vrata i prozor 90 cm

znaš event ipak i naše cijene?? čist da vidi razliku
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.