Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 22:57   #61
Quote:
LePiaf kaže: Pogledaj post
Kurviši i lažovi ....ali naravno ne svi (da se ogradim od onih koji nisu takvi)

nisam osobno bila nit s jednim ali imam frendicu koja je bila, sestru koja je..eto...
Ozbiljno? Ja mislila da su takve isključivo vage i škorpioni..

Nema veze. Taman po mom ukusu!
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 09:14   #62
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Ja mislila da su takve isključivo vage i škorpioni..

skorpioni nisu takvi.. za vage ne znam.
I nemoj da sam jos jednu protiv skorpiona cula..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:40   #63
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Ja mislila da su takve isključivo vage i škorpioni..
A ja sam ti kombinacija oboje tako da mogu odlučne opovrgnuti ovu tvrdnju jer ne stoji Plus, znam jako puno i Vaga i Škorpiona i nitko nije takav (od dečkiju, ne).

Moj je Škorpion i totalno je

p.s. Vodenjaci i Ribe su upitni po pitanju kurvanja (ženske vodenjačice su khm, khm, a muške ribice su totalno ženskaroši)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:57   #64
Quote:
jedinstvena kaže: Pogledaj post
Ajmo strijelci, svi na okup

Dakle, što kažu astrolozi o nama: bezbrižni smo, veseli, nasmijani i društveni. Ljubazni, dobri prijatelji, darežljivi i veliki branitelji svoje slobode. Ne podnosimo nepravdu. Ne volimo lagati. Površni smo, volimo ljude gnjaviti savjetima i sve moguće komentirati. Znamo biti neodgovorni, nemarni i lijeni. Često ulazimo u nepotrebne rasprave. Idealisti, širokih pogleda na život. Najveća težnja nam je da se uzdignemo moralno i duhovno i u tom segmentu smo vrlo optimistični; uvjereni smo da ćemo uspjeti prije ili kasnije.

Koliko vas se našlo u ovome?
Ja više manje
Čovječe!!!! Pa ovo je točan opis mene!!! Inače baš io ne pratim horoskop, ali obnožavam svoj znak Strijelca i jedva čekam da upoznam nekog Lavića
Zaara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:32   #65
Muški strijelci su užas, evo, uzmite mene za primjer

Nije bez veze simbol strijelca pola konj a pola čovjek
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:03   #66
ja sam srtijelac e sad ne vjerujem bas u horoskop ali evo nekaj ..
volim putovat i uvjek sam volio ..
volim drustvo jako jako jako ..
volim avanture npr otic na triglav ili nekam u nepoznato..
ne volim autoritet
ne volim normalni zivot tj bojim ga se ..
kod djevojka znam krit svoju ljubav ono ne dajem sve od sebe zato jer nekako se bojim pojma nemam..
ali kad dobim povjerenje i kad se zaljubim onda me pukne romantika do bola..ali uvjek se pitam dali je to pravi partner za mene i dali me sputava?
obozavam umjetnost i bavim se skoro svim aspektima i obozavam sport i hedonista sam prebrutalni i volim duhovnost..
e sam mozda sam ja samo sashann ili strijelac pojma nemam ali ako ima nekih odgovarajucih karakteristika mozda pocnem vjerovat u hOroskop
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:11   #67
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Muški strijelci su užas, evo, uzmite mene za primjer
Pa dobro, sad si bas uzeo najgori primjer strijelca
Al nisu svi takvi.
Ja znadoh jednog koji je bio sasvim okey.
Nije ga cak ni bolila glava nakon pive..

Curama koje zele osvojiti strijelca zelim puno puno puno puno srece.. i konjske zivce..
Naposljetku, AKO ga osvojite isplatit ce vam se itekako..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:25   #68
Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Curama koje zele osvojiti strijelca zelim puno puno puno puno srece.. i konjske zivce..
Naposljetku, AKO ga osvojite isplatit ce vam se itekako..
Slažem se. Moj prijatelj je strijelac. Kad smo se upoznali bio je užasno nepovjerljiv i hladan. Ali kada smo se bolje upoznali sada je baš pravi frend. Kod strijelca treba zadobiti njegovo povjerenje a kada uspiješ doprijeti do njega onda su super. Vjerni i odani i teško se odriču onoga na što su navikli.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:27   #69
Talking

Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Naposljetku, AKO ga osvojite isplatit ce vam se itekako..
a, nešto lakše ćete ga osvojiti kad dođe u Jupiterove godine
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:34   #70
Quote:
LePiaf kaže: Pogledaj post
Kurviši i lažovi ....ali naravno ne svi (da se ogradim od onih koji nisu takvi)

nisam osobno bila nit s jednim ali imam frendicu koja je bila, sestru koja je..eto...
niži tipovi možda
ali znam puno muških strijelaca, i iznenađujuće su vjerni i dobri ženama koje vole
ali treba im znati dati slobodu u smislu da treba prihvatiti da su puni interesa, da su mobilni, da se vole družiti, da nisu kućni tipovi

posesivna osoba koja se zalijepi za partnera sa strijelcem u pravilu ne može biti
izludila bi
a i strijelac s njom
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 00:21   #71
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
niži tipovi možda
ali znam puno muških strijelaca, i iznenađujuće su vjerni i dobri ženama koje vole
ali treba im znati dati slobodu u smislu da treba prihvatiti da su puni interesa, da su mobilni, da se vole družiti, da nisu kućni tipovi

posesivna osoba koja se zalijepi za partnera sa strijelcem u pravilu ne može biti
izludila bi
a i strijelac s njom
E pa ovaj "moj" ispada točno takav. Ful mu je bitna ta sloboda i ima beskrajno puno obaveza, no imam ih i ja pa znam to cijenit kad netko ne očekuje od druge strane da se dade "dušom i tijelom"
Sviđa mi se što nije posesivan, što mi ne glumi psihijatra niti očekuje to od mene, što je toliko pozitivan, ali opet ne i površan i ima tu jednu pragmatičnu crtu iza svega iako čovjek to na prvi pogled zbog lepršavog i vatrenog karaktera ne bi rekao. Vrijeme koje provedemo zajedno je kvalitetno, pazi na detalje i sitnice, direktan je, pamti ono što mi je bitno, a i zna uočit što mi je bitno, zafrkant je na entu, ali svaka zafkrancija je zapravo pola istine u kojoj na ležeran način kaže ono što misli ozbiljno.
I ful je džentlmen.
Ne očekuje od mene da mu budem mama, psihijatar ili kućna pomoćnica. Ima brojno društvo i hrpu poznanika o kojima znam gotovo sve, ali isti interes pokazuje i prema mojim frendovima i poznanicima.
I da - voli putovati. Tako tipično
I još nešto - s ovim strijelcem čovjek uvijek zna na čemu je. Nema zakulisnih igrica, nema skrivanja, nema skrivenih motiva, ničeg. Ono što se vidi, to i jest u tom trenutku - ni manje ni više od toga. Ne priča što ne misli, ne radi što ne želi, ne nagovješćuje što ne misli ispuniti.
Ali to je zapravo karakteristika svih vatrenih općenito.
I da - jako se puno smijemo..stalno se hihoćemo ili smijemo grohotom. Tom čovjeku ništa nije teško, naviknut je da se oslanja na sebe i nikad ne krivi druge zbog nekih svojih eventualnih neuspjeha, pomaže svima koji su mu dragi, a takav stav stvara takvu klimu oko njega da se ljudi doslovno trgaju da mu pomognu i iziđu u susret u bilo kojem trenutku.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 19:35   #72
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
ja sam srtijelac e sad ne vjerujem bas u horoskop ali evo nekaj ..
volim putovat i uvjek sam volio ..
volim drustvo jako jako jako ..
volim avanture npr otic na triglav ili nekam u nepoznato..
ne volim autoritet
ne volim normalni zivot tj bojim ga se ..
kod djevojka znam krit svoju ljubav ono ne dajem sve od sebe zato jer nekako se bojim pojma nemam..
ali kad dobim povjerenje i kad se zaljubim onda me pukne romantika do bola..ali uvjek se pitam dali je to pravi partner za mene i dali me sputava?
obozavam umjetnost i bavim se skoro svim aspektima i obozavam sport i hedonista sam prebrutalni i volim duhovnost..
e sam mozda sam ja samo sashann ili strijelac pojma nemam ali ako ima nekih odgovarajucih karakteristika mozda pocnem vjerovat u hOroskop

eto...strijelac si jer sve sto si nabrojao karakteristike su strijelca...

mozda je vrijeme da pocnes vjerovati u horoskop
LePiaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 19:55   #73
volim društvo jako, jako, samoća me ubija
volim sport i adrenalin
volim umjetnost i duhovnost
volim slobodu i nesputanost
volim putovanja i avanture
ne volim licemjerje, nepoštenje, sebičnost i arogantnost
ne volim bit doma
ne volim obaveze, rutinu i monotonost
neistina i nepoštenje me izbacuju iz takta kao i ljudska glupost
naivan sam i uvijek me nagovore da sve kažem, čak i ono što ne smijem...
...teško čuvam tajne...previše pričam...previše zabavljam druge...
osobe koje pokažu da im je stalo do mene uvijek imaju posebno mjesto u mom srcu

strijelac
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 23:37   #74
uff ..prvo sam mislio da mene opisujes..valjda je to to ..jos cu stvarno pocet vjerovat u horoskop..sam kaj znam par frendova koji su isto strjelci i jakoo su povuceni i mirni i nisu bas avanturisti
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 08:23   #75
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
..sam kaj znam par frendova koji su isto strjelci i jakoo su povuceni i mirni i nisu bas avanturisti
Evo i mene u tom društvu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 02:08   #76
Quote:
naked kaže: Pogledaj post
ne da mi se sad čitati cijelu raspravu na drugoj stranici, ali ću odglumiti padobranca i pejstati kaj sam nedavno dobila kao opis žene strijelca:

STRIJELAC (žena):
ONA je žeravica pod pepelom, uvijek može razgoriti oganj. Ima
vlastito gledište o erosu, ali to ne nameće. Sklona je slobodnom
ophođenju, humana, nikada monotona, uvijek stane na ravnu nogu s
partnerom, često ga i pomaže. Redovno traži muža iznad posjeka,
ako je niži, ona ga uzvisi. Za žrtvu ne traži kompenzaciju;
nakon razvoda ne pravi pitanja, oda se športu ili samostanu.
Oduševljava, ohrabruje, ima žara i njime vlada. Još topla,
obuhvatna, nudi orgazam - samo otpuhni pepeo. Ugodna intimnost,
pada na izjave o iznimnoj vrijednosti, športu, glazbi. Otvorena
prama prijatelju, ne ženira se svući. Za nju pišu Kama Sutra.
Osvaja ugodnom pojavom,duhom i moralnim prigovorom "zašto
si takav..." Obično ne zna lagati.

how true za mene:-D
i mene
__________________
Skidam te pogledom.
ksenci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 19:51   #77
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
Ja sam strijelica i iskreno volim svoj znak...
Mislim da smo pozitivci, otvoreni, iskreni (doduše netaktični skroz), impulsivci (ali ne zlonamjerni), optimisti (doduše za druge, ne za sebe...)...
I definitivno vatreni slobodnjaci koji vole putovati, sport, vole dinamiku, ne podnose rutinu i kao takvima nam nije nikada dosadno... hiperaktivni smo i hedonisti... i neuhvatljivi. treba nam dati slobodu da bi nas se imalo (u vezi).
ne trpimo posesivnost i sami nismo takvi.
ako sam koga uvrijedila generaliziranjem - ispričavam se
ja sam ali baš skroz takva strijelica
Tara Ennis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:01   #78
Wink

Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
Pa ne želim govoriti u ime strijelčevskog naroda ali mogu ti reći svoj stav, a ja sam prilično veliki strijelac u duši

Ja jako volim dodir, maziti se, toplinu, ali u sebi nosim veliku potrebu za slobodom. jednim dijelom volim osjećati pripadnost nekome, i dosta sam odana, ali ne mogu podnijeti posesivnost i ne trpim kada osjetim da me druga osoba želi gušiti, da mi ne vjeruje, da me želi posjedovati. To ide ponekad u takvu krajnost, da ne podnosim ni kada osjetim da osoba stalno "visi" nadamnom s nekakvim dodirima i stalnim maženjima.
Ne trpim pametovanja i nametanja bilo kakvog mišljenja. A posebno ne trpim kada mi se u vezi soli pamet zašto sam ovakva a nisam onakva. Prilično sam teška u smislu da tražim da me se prihvati kakvu jesam, ali isto tako, i prihvatim druge.
Prezirem patetiku, i ne volim prenježne, preljepljive, patetične dodire. Ne volim osjećati da osoba ne može bez mene, potrebno mi je da znam da je osoba kraj mene samostalna. Nije to strah od emocija - cijeli život slušam kako nešto samnom nije u redu, jer sam takva.
Ali ja sam samo takva - itekako znam voljeti, ali trebam jaku, samostalnu osobu koja može i bez mene, ali koja bira, svakog dana, da bude uz mene. Zato mislim da se neću nikada udati - sama pomisao takve jedne vezanosti me guši a priori.
Nikome ne pripadam, i čak i u ljubavi volim imati osjećaj da mogu u svako vrijeme otići, ako želim. a kada osjetim tu neku ljepljivost i posesivnost, bježim i postanem jako hladna. I kada najviše volim nisam sklona ljubomori. Sexu i sexualnoj prevari ne dajem neki značaj. Ali imam potrebu za puno komunikacije i imam potrebu znati da osobi sve mogu reći a da mi ista neće vratiti pametovanjem, osudom i sl.

nemoj sa strijelcem ako si posesivna ili ljubomorna. Bolje izbjegni.
potpisujem se, konačno netko ko i ja.............
Tara Ennis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 10:10   #79
Iako se često spominje da strijelci vole avanture i vole imati nekoliko partnera/ica istovremena baš i ne stoji.

Istina je strijelci vole flert, čak i ako su u vezi, bitno im je nekoga zavesti, dalje više nije bitno, a pak sa druge strane ako pogledamo, svim ženkama odgovara da im netko daje pažnju i da ih šarmira, bile one u vezi ili ne.

Mogu reći iz osobnog iskustva, da mi je sloboda itekako potrebna i ne smije biti sputana, ali to ne znači da ću varati partnericu. Ali strijelcu, samo pomisao da nešto ne smije (neka zabrana), učinit će sve da to ne bude tako.

Potrebna mu je barem prividna sloboda, dati mu slobodu i on ju neće zloupotrebljavati.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 12:45   #80
nisam primjetila da ste spomenuli nasu najvecu boljku: naivnost i povrsnost.
ponekad se tako spotaknem da me boli danima...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.