Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 23:21   #1
Star Wars: The Old Republic [*]

http://www.gamespot.com/news/show_bl...stnews;title;2

nadam se da ga nece zasrat...

jer ak ce bit MMORPG, neznam kako ce onda funkcionirat jedinstvena taktička Kotor borba s pauzama, osim da bude istanciran poput Guild Wars.

i naravno, mora i prica bit dostojna prva dva nastavka.
dr. Zlatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 23:39   #2
pas im mater u usta

jebo ja jebene mmorpgove...
naravno, to ima pare da donese, ali nije to taj gust. plus jos iako racunas sva sranja koja mmorpg donosi, od mjesecnog placanja na dalje, hrpu supaka i bolesnika koji ce si upucati da su dzedaji i potrosit 99.6% svog raspolozivog vremena i novca da imaju samo sto jaceg monstruma...
fakat mrzim mmorpg...
i iskreno se nadam da to NIJE kotor3 nego kotor mmorpg, a da ce 3 izaci kao svoja igra i nastavak na prethodne radnje...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 23:49   #3
Quote:
dr. Zlatija kaže: Pogledaj post
http://www.gamespot.com/news/show_bl...stnews;title;2

nadam se da ga nece zasrat...

jer ak ce bit MMORPG, neznam kako ce onda funkcionirat jedinstvena taktička Kotor borba s pauzama, osim da bude istanciran poput Guild Wars.

i naravno, mora i prica bit dostojna prva dva nastavka.
OMG došlo je vrijeme da uskočim u svoju Sith uniformu
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 03:47   #4
Quote:
Incorporated kaže: Pogledaj post
OMG došlo je vrijeme da uskočim u svoju Sith uniformu


Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
i iskreno se nadam da to NIJE kotor3 nego kotor mmorpg, a da ce 3 izaci kao svoja igra i nastavak na prethodne radnje...
s ovim se slazem, jer je pametnije rijesenje...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 10:25   #5
SHIT SHIT SHIT :2up:
Tko im brani, grabežljivcim pohlepnim, da naprave mmorpg u stilu KOTOR-a, al nek ostave nastavke na miru! KOTOR 3 treba biti nastavak na dvojku totalno glupog kraja ( i priče, i nikakvih negativaca, i bla bla al ga volim ) i točka.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:04   #6
Aj ne serite, čak je i SWG bio odličan, a ako taj MMO radi Bioware (nisam čital link, to sam čul još prije godine dana) bit će odlično.

A tak i tak je svejedno kak će ga zvat jer ak su se produkcijski bacili na stvaranje MMO-a nema šanse da će nešt drugo u paraleli radit.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:18   #7
pa u tom i je problem jebo ga...
swg nije takav uspijeh i napravili su koncept koji nemoze radit kako god okrenes - barem ne efikasno kao wow

dok kotor svijet i sustav bi mogao biti prejeben sto se tice mmorpga - od itema koje ces imati - svakog dijela sabera - a po k2 imas vec 5x samo za to, pa do oklopa, i brda pizdarija...
samo problem je isti kao i kod swg - 95% playera ce biti dzedaji i to ne funkcionira najbolje. dok u standardnim mmorpg ili imas hrpu tehnikalija, ili hrpu klasa i slicno, sw se svodi na tri milijarde dzedaja koji se kolju medusobno i a opet nije da je lako napraviti balans izmedu toga - mislim pogotovo u force mode - usporedi borbene moci svijetle i tamne srane - nije bas lako izvesti to...
ali ono sto najvise mrzim kod mmorpgova su dvije strane - prvo je bolesna komercijala, sto ce se svoditi od ultra-nabrijavanja likova, do rare itema koji ce monopol imati oni likovi koji ce 23:30 od 24 dnevno provesti tamo, ikli mali kinez sto ce iz tvornice przit, naci kristal koji daje Force +50, light side burn, instant kill i prodati to debelom ciganu Mici za 5000 eura i ovaj ce to korisititi da dominira i zajebava sve oko sebe...
koliko god mmorpg imao veselja, komercijala ga cini
dok drugi je sam sustav toga, da iako se moze izgraditi ogromna galaksija i dodajes planete kao mape, ali to nije to...

nego iako sam sad poceo previse srat, kako god se okrene, govno i zasto pizdim je ako ce to stvarno biti Kotor3
onda im jebem mater, jel jedna stvar je mmorpg a drugo je kotor i ta prica - ocu revana i ostalu ekipu, ocu prequel od samog kotora sa exar kunom, ocu taj svijet da vidim jel mi je 500x jaci od originalnog sw svijeta...

i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:33   #8
MMORPG is the future. You can't fight against the future

May the force be with you
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:33   #9
Ah, zato Kotor2 nema kraj?
Mislim da si malo preveć zabrijal na WOW=MMO, al nema veze. Svako ima svoje mišljenje. A u SWG-u su svi postali Jediji nakon CU-a, al nemoj me lovit za riječ, igral frend a ne ja. Nakon čega su ga svi normalni i prestali igrat.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:14   #10
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
Znam. Ali to im nije izgovor, bili su (i ostali) previše pohlepni i nisu se htjeli strpiti da završe igru kako treba. Ako ništa drugo, mogli su tih 40% zgurati kao ekspanziju ili nešto... Obožavam KOTOR i doista se nadam da će treći nastavak biti uskoro i da NEĆE biti mmorpg.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:40   #11
ovo mi izgleda glupo,cijela igra WoW je pravi mmorpg
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:46   #12
!!! KOTOR3 !!!

ma mogu napravit od njega štagod, rpg mmorpg fps tps samo nam dajte novi KOTOR
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:48   #13
Quote:
Marmelada4 kaže: Pogledaj post
tps
tps?! nikad čuo
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:00   #14
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
tps?! nikad čuo
TurnPointStrategy seljo

Vidiš ti... svi oće pare a pare su u mmorpgovima

EA je imao svoje ruke u tome
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:02   #15
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
TurnPointStrategy seljo

Vidiš ti... svi oće pare a pare su u mmorpgovima

EA je imao svoje ruke u tome
wtf???
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 17:17   #16
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
TurnPointStrategy seljo

Vidiš ti... svi oće pare a pare su u mmorpgovima

EA je imao svoje ruke u tome
Šta je turn point strategy?? misliš turn-based?

A i ako su pare u MMO-ima, ima tu valjd i neki razlog...ili ljudi jednostavno vole pare trošit uludo.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:16   #17
E ako to naprave...inače čuo sam prije par dana za to i prva reakcija je bila u stilu "jebali mater svoju ako to naprave...."

Ma koji vrag, pa KOTOR je uvijek bio ful jako singleplayer iskustvo...način na koji bi čovjeka uvukao u priču svojom atmosferom, likovima, dijalozima i tonom drugih stvari...to se ne zaboravlja tako lako. A oni bi sad MMORPG napravili

Inače pobunila se i hrpa amera, poslali hrpu potpisa lucasartsu da to ne učini, i nisam siguran što slijedi, baš nisam imao priliku pratiti to zadnje vrijeme.
Bioware je trebo to napraviti u suradnji sa nekom drugim developerima koji bo dali pomoć oko MMO dijela. GRRRR. Razumije se, Bioware uvijek radi ful ispolirane singleplayer RPG-ove.
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:39   #18
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Šta je turn point strategy?? misliš turn-based?
.


Mislim da si u pravu
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:49   #19
Ja bi i Kotor 3 i Kotor MMORPG Mislim da bi to bio prvi MMORP kojeg bi bio spreman kupiti
Ali hocu nastavak Revana, zelim znati gdje je otisao, koga je sreo "s one strane" itd...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 04:14   #20
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
pa u tom i je problem jebo ga...
swg nije takav uspijeh i napravili su koncept koji nemoze radit kako god okrenes - barem ne efikasno kao wow

dok kotor svijet i sustav bi mogao biti prejeben sto se tice mmorpga - od itema koje ces imati - svakog dijela sabera - a po k2 imas vec 5x samo za to, pa do oklopa, i brda pizdarija...
samo problem je isti kao i kod swg - 95% playera ce biti dzedaji i to ne funkcionira najbolje. dok u standardnim mmorpg ili imas hrpu tehnikalija, ili hrpu klasa i slicno, sw se svodi na tri milijarde dzedaja koji se kolju medusobno i a opet nije da je lako napraviti balans izmedu toga - mislim pogotovo u force mode - usporedi borbene moci svijetle i tamne srane - nije bas lako izvesti to...
ali ono sto najvise mrzim kod mmorpgova su dvije strane - prvo je bolesna komercijala, sto ce se svoditi od ultra-nabrijavanja likova, do rare itema koji ce monopol imati oni likovi koji ce 23:30 od 24 dnevno provesti tamo, ikli mali kinez sto ce iz tvornice przit, naci kristal koji daje Force +50, light side burn, instant kill i prodati to debelom ciganu Mici za 5000 eura i ovaj ce to korisititi da dominira i zajebava sve oko sebe...
koliko god mmorpg imao veselja, komercijala ga cini
dok drugi je sam sustav toga, da iako se moze izgraditi ogromna galaksija i dodajes planete kao mape, ali to nije to...

nego iako sam sad poceo previse srat, kako god se okrene, govno i zasto pizdim je ako ce to stvarno biti Kotor3
onda im jebem mater, jel jedna stvar je mmorpg a drugo je kotor i ta prica - ocu revana i ostalu ekipu, ocu prequel od samog kotora sa exar kunom, ocu taj svijet da vidim jel mi je 500x jaci od originalnog sw svijeta...

i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
Ček, ne razumijem te.. Kukaš na komercijalu, ali također kukaš kako swg nije bio uspješan kao wow.. To se inače naziva kontradikcijom.. I zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma.. "95% džedaja" se moglo jedino desiti nakon NGE kada je džedaj postao prokleta klasa koju možeš izabrati na samom početku igre, a ne nešto za što si mjesecima morao igrati kako je prije bilo.. I moraš odvojiti uspjeh od kvalitete.. SWG je bio sjajna igra dok nisu pokušali napraviti upravo ono sa početka tvog posta, a to je wowiziranje, pojednostavljivanje i "populariziranje" same igre te su je samim time potpuno upropastili..

Ali slažem se da KOTOR jednostavno ne može funkcionirati kao MMORPG.. SWG je dokazao da se može napraviti dobar mmorpg baziran na starwars svijetu, ali ne možeš samo tako napraviti mmorpg koji za temelje uzima sjajan single player rpg.. Jedina dodirna točka ta dva žanra je riječ "rpg", ali ne i značenje iste.. Kotor se bazira u potpunosti na priči, atmosferi i likovima, a to je nešto što je skoro potpuno izostavljeno iz mmorpg igara.. I realno, ne vidim načina da se napravi kotor mmorpg osim ako je jedina poveznica ime i ništa više.. Po meni je to neizvedivo..
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.