Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 03:33   #1
Hrelić (buvljak)

ajde molim Vas par informacija o tome

posto svi sve znaju, a nitko nis ne zna

dakle

jel to jos postoji (nailazih na svakakve tekstove da se gasi i mice)?
gdje se to nalazi?
otkad-dokad se to nudi i otkad-dokad je spica?


mnogo hvala
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 00:33   #2
Sajam ti je nedjeljom na Hrelicu. Do tamo vozi bus 295 s mislim Glavnog, ali IMHO je bolje tramvajem do Zaprudja pa propjesacit donjom obalom Save na istok nekih 15ak minuta. Mislim da ti je najbolje doci oko 9, ali to nek ti vele ovi iskusniji. Ima i solidna klopa.

Gasi se...? Pricalo se i o tome... Ljubljeni nas Banditic.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 13:49   #3
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Sajam ti je nedjeljom na Hrelicu. Do tamo vozi bus 295 s mislim Glavnog, ali IMHO je bolje tramvajem do Zaprudja pa propjesacit donjom obalom Save na istok nekih 15ak minuta. Mislim da ti je najbolje doci oko 9, ali to nek ti vele ovi iskusniji. Ima i solidna klopa.

Gasi se...? Pricalo se i o tome... Ljubljeni nas Banditic.
Sajam je vec tridesetak godina na Jakusevcu. Hrelic se odavno stopio s Dugavama, te je sada urbano gradsko naselje.
Neznadar is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 19:07   #4
Quote:
Neznadar kaže: Pogledaj post
Sajam je vec tridesetak godina na Jakusevcu. Hrelic se odavno stopio s Dugavama, te je sada urbano gradsko naselje.
je i ona mirišljava planina smeća kod hrelića je isto jako urbana
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 19:50   #5
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
je i ona mirišljava planina smeća kod hrelića je isto jako urbana
pa vidiš po tome kak ljudi vole tam kupit stan nema im boljeg kvarta. vele m2 2000, budale.
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 11:08   #6
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
ček šta je ovo sad?

nitko ne zna di je hrelić ili šta...?
Hrelić ti radi srijedom, ali slabije ponude i bez automobila i nedjeljom puno veća ponuda i sajam automobila.
Nalazi se odmah prije smetlišta.
__________________
Ako bi nekoga, što Bože očuvaj, našao, da ti radi o glavi, kazni ga ne smrću, nego izgonom, jer ako im oprostiš radi Boga, koji ih tebi predade, tebe će od njih nepovrieđena očuvati onaj, koji se nije ustručavao, da za spas sviju umre na križu.
duci glorioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:14   #7
Hrelić...bila sam puno puta, najbolje ti je otic nedjeljom izmedu 9 i podne, 1...a i klopa bogami nie za bacit...teske mascobe, al za naklopat se taman...ponuda ti je kako kad...cijene ful jeftinije od fensi ducana...roba gotovo ista ko i na placu i Konjščinskoj...ako ne i identicna...mozes se cjenkat...al prodavaci su napasni, kupi kupi, sve bu da bu dobro, to jako ljepo stoji na vas...i te sheme...
Majce po ljeti od 20kn do 100...traperice, prosjecno, 150,200kn...imas i jeftinije al nisu bas nes...majce po zimi oko 100 kn...al ima jeftinije i ful skuplje cak...kvaliteta je i veca neg kaj bi covjek ocekival...meni bolja i od NY-a...
Obucu nemoj kupovat tam....nis ne valja...oko 10 nosenja ako bog da...
Ak oces isprobavat robu, za to sluzi kombi XD...ja sam puno tog na oko sam kupila=)
Imas i dio sa koristenom robom di su cigani...tam neoj nis uzimat...ijuu...
Imas i mobitela, kartica i ostale tehnike, opreme za aute, ratkape kj god...i čukice=)
Sve u svemu, za otic malo uopce nie lose...
Ja se nadam da nebu zatvorili...
Pozz!
FaMouS_<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 23:42   #8
Ima i knjiga. To je onaj dio gdje ljudi prodaju rabljene stvari po podu. Tamo zbilja ima svega. Ja sam pred koju godinicu tamo kupila nekoliko knjiga, nakita, i odjeću iako djevojka iznad kaže "Imas i dio sa koristenom robom di su cigani...tam neoj nis uzimat...ijuu...". Ja sam znala naći prekul robe, doma je oprala dva puta u mašini i kaj. Naravno da ima očajne robe, ali može se nać super stvari.
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 00:13   #9
ja sam bio jučer,ima svačega zbilja,odite vidit,isplati se,jedino kaj teba dosta da se dođe do toga,od tramvaja min 15 min pješke...a autom manje
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:53   #10
ej ljudi... mene to jako zanima... i žalosno mi ej da imam 15 godina i živim u centru zgb-a...A nisam nikad išo vidjet...pa kad bi se netko potrudio objasnit kak doć do tam... hvala!!!
earthgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 10:33   #11
Nekako se dovuces do Zaprudja tramvajem i vratis se na savski nasip (strana novog zagreba, ofkors). Hodas nizvodno (ako si dosao od okretista Zaprudje, ides desno) jedno 15min dok ne dodjes do sajma. Buvljak je odmah iza sajma automobila, to bar ne mozes fulati.

EDIT: Ma samo prati rulju kuda ide u nedjelju ujutro.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 15:35   #12
hvala puno!!!
earthgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 23:47   #13
Molim fino, Boutique Jakuševac je jako zgodno mesto, nema kaj nema, a ima tak skupih stvari po jadnoj cijeni, samo moraš prepoznati. Fino lepo ima i skupljih stvari nego u dućanima. Kompa kupil prerađenu pipu, ono, miješalicu za vodu, za 8 banki i šljaka 10 godina. Ja sam kupila (psovka) od slovencih jednu u Elektroprometu (sad bum pak karton zaradila?!) za 610 kuna, krepala je točno dan iza važenja reklamacije. Ipak bum im napisala pisamce, samo kad kupim boju za printer, ako kupim, skupo je! Oću reći, ne znam zakaj buju/bi nam zgasili Hrelić, smeće je smeće, a buvljak je buvljak, a i klopa je dobra, mada smo klinci i ja još na lepinjama (kakav standard takva klopa). Ko se ruga, pa Pokosica je nekidan tam kupila kiklju za nastup a prije par godina nas je hitala u bad mood kad je pokazivala sandale za 2,5 milje, kolka je bila moja plaća. A kad je Mišo Kovač kupoval tam odijela pred puuuno godina to mi je bilo normalno, jer je imal familiju i zakaj čovek ne bi kupil odijelo, taj se bar nije da ne velim kaj da kupuje cipele za dve SSS plaće. Pa i on je SSS. A ko zna kaj je Vlatka. Nije ni važno, ima haljinu iz butika jakupilaveć!
__________________
---------------------------------------------------
Razlikuj se od mase i bit ćeš kamenovan.
sekasmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 21:50   #14
A jel mozemo mi, kao standardan puk (pod standardan mislim da nemam uhodan biznis prodaje i da nemam iznajmljen stand na placevima i sta ja znam) doc sa stvarima koje zeli prodati, staviti sve na dekicu, sjesti i prodavati?

Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)

thanks.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 13:58   #15
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
A jel mozemo mi, kao standardan puk (pod standardan mislim da nemam uhodan biznis prodaje i da nemam iznajmljen stand na placevima i sta ja znam) doc sa stvarima koje zeli prodati, staviti sve na dekicu, sjesti i prodavati?

Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)

thanks.
mislim da je par cura sa prodaje/zamjene to vec i napravilo
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 19:23   #16
jel?
imas neki link gdje je to opisano?
ili naziv teme?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 23:38   #17
pa naravno da možeš

platiš placarinu kad ti dođe striček i to je to
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 15:26   #18
Nisam nikad bio, ali planiram uskoro
Jel netko zna dal vozi neki bus do Hrelića, neko vrijeme se govorilo da ide s Glavnog? ili moram pehaka
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 16:50   #19
295, pjeske trebas 15min od Zaprudja.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 16:02   #20
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
A jel mozemo mi, kao standardan puk (pod standardan mislim da nemam uhodan biznis prodaje i da nemam iznajmljen stand na placevima i sta ja znam) doc sa stvarima koje zeli prodati, staviti sve na dekicu, sjesti i prodavati?

Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)

thanks.
Ako hoćeš dobro/frekventno mjesto onda već do 7, 7.30 trebaš biti tamo. Mislim da je placovina 10-15kn.
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.