Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 18:09   #1
Koljeno - operacija prednje ukrižene sveze

U 1 mjesecu idem na operaciju k. ligamenta jer sam ga potrgao na nogometu. Pa me zanima dal neko ima iskustva sa tim i kakva je situacija nakon toga. Koliko traje oporavak i kada bi mogao igrati opet.
__________________
...ti ne ličiš ni na jednu, a puno sam zena sreo ,mnogima sam kosu pleo, a tebe sam zavoljeo...
2steps is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 18:49   #2
Smile

31.12.2005god-oko 14 sata sam otisao na stol za rezanje(zabavno proveden starogodisnji dan....).
Nakon operacije najmanje mjesec dana zaboravi na bilo sto osim mirovanja(hodanje nakon par dana uz dvije stake),i odmah nakon operacije(iduci dan, ili nakon sto ti izvade drenazu iz koljena,ne sjecam se tocno) imas vjezbe sa ''robotom''-stave ti nogu u stroj i on ti podize i spusta nogu tj. savija ju u koljenu.nakon sto odlezis svoje u bolnici, ides na vjezbe koje traju od jednog do vec_koliko_ti_treba mjeseci(ja sam bio 2 mjeseca i odbio sam ici dalje jer sam se ''osjecao'' spremnim,al ti ostani dokle god mozes jer sada vidim(osjetim,zapravo) da sam i ja trebao duze ostati.

Potpuni oporavak je DUGOTRAJAN(ocekuj oko god. dana-i to jedino ako nogu ne naprezes i REDOVITO ponavljas vjezbe SVAKI DAN)(to je od ogromne vaznosti za potpun i kvalitetan oporavak),ali i kad sve zaraste moras biti svjestan da ti je koljeno otvarano-i zbog toga neces moci igrati nogomet kao sto si mogao prije(barem ne istim intezitetom).

Da ti kazem nesto o samoj operaciji(ja sam operirao krizne ligamente i patelu u bolnici 'Šalata' u zg.) - najprije te skinu do gaca(nesmijes imat ni majcu, a u predsoblju operacijske hale je toliko hladno da ni polarni medvjed se ne osjeca ugodno,a pokriven si jedino sa plahtom....),onda ti obriju i dezifinciraju koljeno i onda transport do op. hale.
E sad dolazi dio koji me najvise usrecio-tri injekcije direkt u kraljeznicu(male,al zaje-bane),i nakon toga sama operacije(moja je trajala pet i po sati zbog komplikacija).Neznam kolika ti je tolerancija na krv i sve vezano za operacije,al vrijeme ti puno brze prode ako gledas operaciju ne ekranu(slika dolazi iz kamere koju ti 'piknu' u koljeno), a brzo ti prođe i ako se igras sa onim uredajem za pracenje otucaja srca(pokusavas nekako usporiti ili ubrzati otkucaje srca).

U svakom slucaju sretno sa operacijom i zelim ti kvalitetan oporavak!
p.s.
sorry na dugom postu,al bas mi se pisalo.....
__________________
Neke stvari je bolje ostaviti neprocitane.
esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:17   #3
Quote:
esel kaže: Pogledaj post
31.12.2005god-oko 14 sata sam otisao na stol za rezanje(zabavno proveden starogodisnji dan....).
Nakon operacije najmanje mjesec dana zaboravi na bilo sto osim mirovanja(hodanje nakon par dana uz dvije stake),i odmah nakon operacije(iduci dan, ili nakon sto ti izvade drenazu iz koljena,ne sjecam se tocno) imas vjezbe sa ''robotom''-stave ti nogu u stroj i on ti podize i spusta nogu tj. savija ju u koljenu.nakon sto odlezis svoje u bolnici, ides na vjezbe koje traju od jednog do vec_koliko_ti_treba mjeseci(ja sam bio 2 mjeseca i odbio sam ici dalje jer sam se ''osjecao'' spremnim,al ti ostani dokle god mozes jer sada vidim(osjetim,zapravo) da sam i ja trebao duze ostati.

Potpuni oporavak je DUGOTRAJAN(ocekuj oko god. dana-i to jedino ako nogu ne naprezes i REDOVITO ponavljas vjezbe SVAKI DAN)(to je od ogromne vaznosti za potpun i kvalitetan oporavak),ali i kad sve zaraste moras biti svjestan da ti je koljeno otvarano-i zbog toga neces moci igrati nogomet kao sto si mogao prije(barem ne istim intezitetom).

Da ti kazem nesto o samoj operaciji(ja sam operirao krizne ligamente i patelu u bolnici 'Šalata' u zg.) - najprije te skinu do gaca(nesmijes imat ni majcu, a u predsoblju operacijske hale je toliko hladno da ni polarni medvjed se ne osjeca ugodno,a pokriven si jedino sa plahtom....),onda ti obriju i dezifinciraju koljeno i onda transport do op. hale.
E sad dolazi dio koji me najvise usrecio-tri injekcije direkt u kraljeznicu(male,al zaje-bane),i nakon toga sama operacije(moja je trajala pet i po sati zbog komplikacija).Neznam kolika ti je tolerancija na krv i sve vezano za operacije,al vrijeme ti puno brze prode ako gledas operaciju ne ekranu(slika dolazi iz kamere koju ti 'piknu' u koljeno), a brzo ti prođe i ako se igras sa onim uredajem za pracenje otucaja srca(pokusavas nekako usporiti ili ubrzati otkucaje srca).

U svakom slucaju sretno sa operacijom i zelim ti kvalitetan oporavak!
p.s.
sorry na dugom postu,al bas mi se pisalo.....
ma nema beda stari samo si me malo uplasio sa tim inekcijama, a sto se tice fudbala samo radi toga i idem.
__________________
...ti ne ličiš ni na jednu, a puno sam zena sreo ,mnogima sam kosu pleo, a tebe sam zavoljeo...
2steps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:47   #4
imas artroskopske operacije gdje unutar 24h ides na stake..
samo na takvu operaciju idi..

dan prije operacije dobijes 50 mg normabela, pa ti bude tak svejedno da li okolo prska krv ili si je netko slucajno odrezao ruku
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 21:53   #5
par pitanja

pozdrav
idem uskoro na operaciju prednjeg kriznog ligamenta i meniskusa kod doktora hudetza. ima li itko iskustava s njim? i koliko vremena prodje dok se moze ponovo hodati bez staka?
hvala
oldyellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 15:07   #6
Quote:
oldyellow kaže: Pogledaj post
pozdrav
idem uskoro na operaciju prednjeg kriznog ligamenta i meniskusa kod doktora hudetza. ima li itko iskustava s njim? i koliko vremena prodje dok se moze ponovo hodati bez staka?
hvala
Nisam bila kod tog dr pa ti ne znam reći kakav je , al znam da si 4 tjedna nakon operacije na dvije štake,te još nekih 2 na jednoj. Bar sam ja tako. . .
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 20:20   #7
dama19

tnx
oldyellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 21:18   #8
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
Nisam bila kod tog dr pa ti ne znam reći kakav je , al znam da si 4 tjedna nakon operacije na dvije štake,te još nekih 2 na jednoj. Bar sam ja tako. . .
ne kod artroskopskih operacija.
ako osoba ode na 'staromodnu' operaciju, nakon duzeg vremena lezanja misici atrofiraju, te se gubi smisao operacije ako osoba ne ide na intenzivne vjezbe koje nekada traju do godinu dana.

prije operacije najbolje obaviti MR koljena...
na salati operira dr. Buljan koji je dobar.
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 00:52   #9
dr Bojanic je najjaci doktor za to!
*Eraser* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 12:03   #10
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
ne kod artroskopskih operacija.
ako osoba ode na 'staromodnu' operaciju, nakon duzeg vremena lezanja misici atrofiraju, te se gubi smisao operacije ako osoba ne ide na intenzivne vjezbe koje nekada traju do godinu dana.

prije operacije najbolje obaviti MR koljena...
na salati operira dr. Buljan koji je dobar.
... pa meni je i obavljena operacija artroskopski , pa sam morala hodati uz pomoć štaka jer se nisam smjela oslanjati u potpunosti na tu nogu , a s terapijama sam krenula 24 sata nakon operacije .
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 14:12   #11
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
ne kod artroskopskih operacija.
ako osoba ode na 'staromodnu' operaciju, nakon duzeg vremena lezanja misici atrofiraju, te se gubi smisao operacije ako osoba ne ide na intenzivne vjezbe koje nekada traju do godinu dana.
zar se krizni ligamenti mogu rekonstruirati artroskopijom?
oldyellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 19:45   #12
Quote:
oldyellow kaže: Pogledaj post
pozdrav
idem uskoro na operaciju prednjeg kriznog ligamenta i meniskusa kod doktora hudetza. ima li itko iskustava s njim? i koliko vremena prodje dok se moze ponovo hodati bez staka?
hvala
Pozdrav,

Ja sam bio na operaciji prednjeg križnog i meniskusa kod dr. Hudetza 30.5.2007 i jako sam zadovlojan sa operacijom, te odnosom dr. Hudetza prema ne samo meni nego i prema ostalim pacijentima koje je operirao. Sama operacija je trajala oko 3 sata, poslije toga te čeka oko 7-10 u bolnici, gdje ćeš već lagano početi raditi vježbe za jačanje mišića natkoljenice i prije otpusta iz bolnice je poželjno da postigneš fleksiju od 90 stupnjeva. Za vrijeme boravka u bilnici, dr. H. će ti dati program po kojem ćeš vježbati narednih 6 mjeseci i jako je bitno da odmah poslije izlaska iz bolnice započneš rehabilitaciju po programu, jer je ona bitna isto kao i sama operacija.Rehabilitaciju koju ćeš dobiti od svoje doktorice nije baš najbolja, pa ti savjetujem da odeš privatno ili da sa interneta skineš programe rehabilitacije i da vježbaš doma SVAKI DAN! Po programu dr. Hudetza na štakama moraš hodati oko 6 tjedana ( više manje po svim programima je poželjno da hodaš na štakama između 6-8 tjedana), sve zavisi koliko ćeš ozbiljno shvatiti rehabilitaciju. Inače, moj poznanik je stažirao kod dr. Hudetza i on mi ga je preporučio, a što je najvažnije dr. Hudetz je bio 2 godine na specijalizaciji u inozemstvu ( mislim da je bio u Švicarskoj) . Ja sam prije mjesec dana bio na zadnjoj kontroli i dobio sam zeleno svijetlo da se ponovo mogu baviti sportom.

Želim ti puno sreće sa operacijim i oporavkom!
bilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:22   #13
Quote:
oldyellow kaže: Pogledaj post
zar se krizni ligamenti mogu rekonstruirati artroskopijom?
ako je pukao krizni ligament, atroskopija nema veze sa tim, samo rezanje moze pomoci.
__________________
kako vratiti nesto sto ste izgubili...
2 late is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 23:40   #14
Quote:
2steps kaže: Pogledaj post


ma nema beda stari samo si me malo uplasio sa tim inekcijama, a sto se tice fudbala samo radi toga i idem.
ja operirala prednji krizni dvaput
prvi put necu pisat jer sam uletila u krivu bolnicu i na krivog doktora
a drugi put je bio totalni popravak istog koji je prosao fenomenalno - bolnica salata u zg, dr. Haspl... covjek mi je doslovno spasio nogu i VELIKO MU HVALA inace on i dr. bojanic najjaci u tom podrucju ortopedije i onaj dr. iz lovrana (mislim da je peharec)

operacija je trajala cca 1,5 h, al inace i manje ak ne vadi van stare impatante i sarafe
ostanak u bolnici sveukupno 9 dana, ja sam poslije odmah otprasila 3 tj. u toplice, al ak ti nije problem ici svaki dan na fizikalnu bolje ne idi u toplice da ne poludis tamo

injekcije? toga sam se i ja bojala al na kraju uopce nisam skuzila kad su mi je dali, jer ti anesteziraju s nekom otopinom ili ledom taj dio ledja pa uopce nit ne kuzis kad ti daje injekciju u kicmu (pricam o spinalnoj anesteziji) za par minuta ti pocnu drvenit noge i to je meni bilo urnebesno smjesno (ne znam zasto - cudan feeling)
malo je prohladno u toj operacijskoj al nije tak strasno....ionak ti postane svejedno kad ti pocnu djelovat te tablete ili injekcije za smirenje

oporavak - vrlo brz nakon te druge operacije - nakon cca 2 mj. potpuno odbacene stake, nakon 3 mj. normalno tramvajem na poso - al da se to i ubrzat
i moram reci da nije boljelo apsolutno nista - nista nista nistaaa!!!!
prvi puta sam mjesecima umirala od bolova tako da se jos i danas cudim kako je ta op. stvarno bezbolna (ak je dobro izvedena)

e da, al to mozda malo i ovisi koji ce ti zahvat radit
ako rade onu stariju (navodno cvrscu varijatnu) kad ti s prednje strane uzimaju komadic kosti u implatant - to ce te mozda malo boulckat poslije (a mozda i nece - meni je to krivo napravljeno bilo pa me stravicno bolilo)
al ak rade ovaj "moderniji" kad ti iscupaju neku tetivu "ispod guzice" (da se tak seljacki izrazim) to stvarno nista ne osjetis

budi uporan i vjezbaj poslije toga

evo i ja se malo raspisala.....

sretno!!!
female_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 00:16   #15
hej...evo i mene...
ja sam ti operirala vec 8 puta koljeno, a 23 su mi godine. bila sam igrala rukomet tako da sam u vise navrata povrijedila jedno te isto koljeno.ove godine idem opet na operaciju.
evo ovako..... vec sam ti tata mata sto se tice koljena. upoznala sam najjace ortopede u RH i mogu ti reci da su najbolji u lovranu. mene je operirao Haspli i nije dobro napravio...jos vise mi je zajebo, tako da su mi jedva u lovranu spasili nogu. Dr. Nemec ti je vrhunski doktor ali on je privatnik sada. meni je zadnju operaciju bas on radio sa ekipom iz lovrana. moj savjet ti je da pazis kod koga ides i kako ces se rehabilitirati poslije. koljeno je zejebano. ipak je to najslozeniji zglob u tijelu.
ako te sto zanima slobodno pitaj,,,,
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 01:10   #16
Quote:
ariel23 kaže: Pogledaj post
hej...evo i mene...
ja sam ti operirala vec 8 puta koljeno, a 23 su mi godine. bila sam igrala rukomet tako da sam u vise navrata povrijedila jedno te isto koljeno.ove godine idem opet na operaciju.
evo ovako..... vec sam ti tata mata sto se tice koljena. upoznala sam najjace ortopede u RH i mogu ti reci da su najbolji u lovranu. mene je operirao Haspli i nije dobro napravio...jos vise mi je zajebo, tako da su mi jedva u lovranu spasili nogu. Dr. Nemec ti je vrhunski doktor ali on je privatnik sada. meni je zadnju operaciju bas on radio sa ekipom iz lovrana. moj savjet ti je da pazis kod koga ides i kako ces se rehabilitirati poslije. koljeno je zejebano. ipak je to najslozeniji zglob u tijelu.
ako te sto zanima slobodno pitaj,,,,
8 puta?!?!?!

jel te Haspl prvi puta zeznuo? i sto si tocno operirala?

sorry, al cini mi se da je kod tebe vec tesko reci sto je dobro, a sto nije.....
ne zelim umanjiti tvoje tegobe...ali ocito je da ti je koljeno vec u totalnoj banani i tu sad tesko mozes biti objektivna jel je tko sta dobro napravio kad je to ozlijeda na ozlijedu - ne mozes ocekivati da bude kao netaknuto
i jos si sportasica! znaci ne stedis se previse....

popravci su nezahvalan posao, bez obzira bila to tudja greska, ili stvar pacjentove situacije, istrosenosti.....
moram priznati da Haspl nije bas bio odusevljen kad me vidio i da ce to morat rekonstruirati jer nije bio siguran sta ja sad ocekujem nakon svega i jel ce uopce to moci izvesti s obzirom na manjak manevarskog prostora sa sarafima - i izvrsno je napravio

sumnjam bas da ce Haspl ili Bojanic zajebati - i to na prvu loptu....izmedju ostalog Haspl i Nemec rade (ili su radili) zajedno - znam da je bila prica da ce Haspl otic u Lovran - njih troje su definitivno najjaci u HR za operacije kriznih ligamenata

Mene je recimo dr.Prodanovski u KB Dubrava (jer sam dosla u hitnu nakon puknuca) pri prvoj operaciji totalno zajebo kad me operirao nakon samo 2 dana od puknuca, stavio mi nakon op. nogu u longetu mjesec dana (znaci bez ikakvog vjezbanja - koljeno mi se spustilo doslovce do gleznja, nateceno ko dinja jos narednih pol godine), da bih nakon 3-4 mj. na Salati saznala (tamo sam prvi put slikana nakon operacije jer me ovaj u dubravi nije htio niti poslikat tj. poslikat svoje NEdjelo) da mi je frajer fulao smjer sarafa za cca 45 stupnjeva i naravno tako postavio implatant i jos mi se navukla upala, a rana mi je curila oko mjesec dana - zasio me ko svinju....Dve godine sepanja, bolovi i cekanje druge operacije (taj saraf je poceo u medjuvremenu izlazit van iz lezista), vec me drugo koljeno pocelo bolit od krive statike...I jos uz sve moram i napomenuti da je taj Prodanovski jedan izuzetno napuhani i prost tip, prava perverzna seljacina i samodopadni gad. Jako slatkorijeciv i siguran u sebe, kakti neki otkaceni doktor koji zna sto radi i to ljude moze zavarati. Zapravo je neprofesionalan, nekulturan, prost. Eto...pa ko cita ovaj forum....

Haspl me sredio bolje no sto sam ocekivala, noramlno mogu hodat, trcat, skakat, puni cucanj, ni trunke boli od tada, eto mene je taj covjek spasio.......Nisam jos nikog cula da se na njega pozalio, a u 2,5god. hodocascenja po Salati sam stvarno imala prilike upoznat dosta "koljenasa"
female_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 16:22   #17
Quote:
female_zg kaže: Pogledaj post
8 puta?!?!?!

jel te Haspl prvi puta zeznuo? i sto si tocno operirala?

sorry, al cini mi se da je kod tebe vec tesko reci sto je dobro, a sto nije.....
ne zelim umanjiti tvoje tegobe...ali ocito je da ti je koljeno vec u totalnoj banani i tu sad tesko mozes biti objektivna jel je tko sta dobro napravio kad je to ozlijeda na ozlijedu - ne mozes ocekivati da bude kao netaknuto
i jos si sportasica! znaci ne stedis se previse....

popravci su nezahvalan posao, bez obzira bila to tudja greska, ili stvar pacjentove situacije, istrosenosti.....
moram priznati da Haspl nije bas bio odusevljen kad me vidio i da ce to morat rekonstruirati jer nije bio siguran sta ja sad ocekujem nakon svega i jel ce uopce to moci izvesti s obzirom na manjak manevarskog prostora sa sarafima - i izvrsno je napravio

sumnjam bas da ce Haspl ili Bojanic zajebati - i to na prvu loptu....izmedju ostalog Haspl i Nemec rade (ili su radili) zajedno - znam da je bila prica da ce Haspl otic u Lovran - njih troje su definitivno najjaci u HR za operacije kriznih ligamenata

Mene je recimo dr.Prodanovski u KB Dubrava (jer sam dosla u hitnu nakon puknuca) pri prvoj operaciji totalno zajebo kad me operirao nakon samo 2 dana od puknuca, stavio mi nakon op. nogu u longetu mjesec dana (znaci bez ikakvog vjezbanja - koljeno mi se spustilo doslovce do gleznja, nateceno ko dinja jos narednih pol godine), da bih nakon 3-4 mj. na Salati saznala (tamo sam prvi put slikana nakon operacije jer me ovaj u dubravi nije htio niti poslikat tj. poslikat svoje NEdjelo) da mi je frajer fulao smjer sarafa za cca 45 stupnjeva i naravno tako postavio implatant i jos mi se navukla upala, a rana mi je curila oko mjesec dana - zasio me ko svinju....Dve godine sepanja, bolovi i cekanje druge operacije (taj saraf je poceo u medjuvremenu izlazit van iz lezista), vec me drugo koljeno pocelo bolit od krive statike...I jos uz sve moram i napomenuti da je taj Prodanovski jedan izuzetno napuhani i prost tip, prava perverzna seljacina i samodopadni gad. Jako slatkorijeciv i siguran u sebe, kakti neki otkaceni doktor koji zna sto radi i to ljude moze zavarati. Zapravo je neprofesionalan, nekulturan, prost. Eto...pa ko cita ovaj forum....

Haspl me sredio bolje no sto sam ocekivala, noramlno mogu hodat, trcat, skakat, puni cucanj, ni trunke boli od tada, eto mene je taj covjek spasio.......Nisam jos nikog cula da se na njega pozalio, a u 2,5god. hodocascenja po Salati sam stvarno imala prilike upoznat dosta "koljenasa"

da 8 puta, a sada u 2 mjesecu idem na dogovor za 9. operaciju. ja sam ti kratko trenirala rukomet bas zbog jake povrede koljena. prva povreda koljena je bila puknuce medijalnog meniskusa zbog koje sam imala neprestane bolove u desnom koljenu.tada sam isla na atroskopiju koja mi bas nista nije pomogla. bolovi su i dalje bili tu, a uskoro su mi popustili prednji krizni ligamenti.tako je to vec postala lagano udruzena ozljeda. prvu ligamentoplastiku napravio mi je haspl. da sam samo uspijela do njega doci, morala sam ici privatno a onda tek na salatu. napravio mi je ligamentoplastiku po kennet johns-u. prvo sto mi se kod njega nije svidjelo je to sto od operacije do izlaska kuci uopce ga nisam vidjela( 2 tjedna) a pazi, on je moj operater. mislim, katastorofa. i tada secer na kraju....meni i dalje koljeno nestabilno. ponovno kod njega na redovne kontrole...oce nece operirati...2 godine me zavlaci , da bi na kraju meni noga toliko postala nestabilna da nisam se mogla uopce vise osloniti na nju i bez staka nisam mogal hodati. on i dalje zavlaci me...........
nekako preko veze odem na pragled u lovran. cim su me njih 4 vidjeli kako hodam bilo im je sve jasno. meni je zbog odugovlacenja docenata ili sada profesora Haspla prvo popustili medijalni pa lateralni a onda i straznji krizni ligamentu ( a prednji naravno su isto popustili odmah poslije operacije, jer vijak je isao iz tibije), te mi napukla patela i ostetili mi se rogovi potkoljenice i natkoljenice. nista drugo, nego bih da mogla ubiti.
tada su mi se zaredale operacije. bila sam u rukama prakticki cijelog tima bolnice. bila sam tamo vec inventar... pustila sam korijenje. znala sam biti u bolnice po 3 mjeseca. nije mi tamo nista falilo. doktori i ostalo osoblje...predivni ljudi...za razliku od nekih.
bila sam u teskoj situaciji...malo mi je falilo da budem dozivotno vezana za kolica...spasili su mi nogu.
zadnju operaciju , kao sto sam vec i rekla, radio mi dr Nemec na celu sa lovrancima i super ju je odradio. stavljao mi je ligamnete sa mrtvog decka,,, i neke ostale dijelove koljena. prekrasan covjek.
eto ja ti imam lose iskustvo sa hasplom i nikada vise ne bih otisla k njemu ni za zivu glavu. ne kazem ja da je on los doktor...ima covjek klikere u glavi ali kod mene je zajebo stvar i ja mu ne mogu oprostiti.
bila sam ti i kod prodanovskog. on je mene htio operirati ali srecom nisam mu dala...pa otisla za lovran... jer sam cula svasta o njemu .
to mi traje vec 9 godina...do sada pregledalo me je 26 doktora... i lezala sam u mnogim zdrastvenim ustanovama pa znam nekog vraga. ne mozes nista ni cuti lose o hasplu kada si samo na salati. ja sam eto svasta cula o hasplu, bojanicu,pecini.....jer hodam po drugim bolnicama. u lovran ti draga moja dolaze sami popravci....sretnik je onaj tko dodje odmah tamo. sa salate ih ima hvala bogu puno,puno......-
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 17:33   #18
Quote:
ariel23 kaže: Pogledaj post
eto ja ti imam lose iskustvo sa hasplom i nikada vise ne bih otisla k njemu ni za zivu glavu. ne kazem ja da je on los doktor...ima covjek klikere u glavi ali kod mene je zajebo stvar i ja mu ne mogu oprostiti.
bila sam ti i kod prodanovskog. on je mene htio operirati ali srecom nisam mu dala...pa otisla za lovran... jer sam cula svasta o njemu .
to mi traje vec 9 godina...do sada pregledalo me je 26 doktora... i lezala sam u mnogim zdrastvenim ustanovama pa znam nekog vraga. ne mozes nista ni cuti lose o hasplu kada si samo na salati. ja sam eto svasta cula o hasplu, bojanicu,pecini.....jer hodam po drugim bolnicama. u lovran ti draga moja dolaze sami popravci....sretnik je onaj tko dodje odmah tamo. sa salate ih ima hvala bogu puno,puno......-
ne znam sta da kazem........grozno sve u svemu
otprilike znam sto prolazis, to sve isto sam imala s prodanovskim - i isto mi je napravio taj kennet johns zahvat

ja sam stvarno imala dobro iskustvo s hasplom, i te price o njemu nisam cula samo na salati nego i u toplicama i od nekih sportasa
a na kraju, to operirano koljeno mi je u boljem stanju no ovo drugo

pecina cini mi se vise ne operira - i sva sreca, jer vec njegovi kolege otvoreno pricaju o njegovim neuspjesima

a nist sad.......drzim fige da ti to sve uspiju dobro pokrpat
sve to kaj ti se naredalo je puno kompliciranije od obicne ligamentoplastike
female_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:23   #19
Quote:
female_zg kaže: Pogledaj post
ne znam sta da kazem........grozno sve u svemu
otprilike znam sto prolazis, to sve isto sam imala s prodanovskim - i isto mi je napravio taj kennet johns zahvat

ja sam stvarno imala dobro iskustvo s hasplom, i te price o njemu nisam cula samo na salati nego i u toplicama i od nekih sportasa
a na kraju, to operirano koljeno mi je u boljem stanju no ovo drugo

pecina cini mi se vise ne operira - i sva sreca, jer vec njegovi kolege otvoreno pricaju o njegovim neuspjesima

a nist sad.......drzim fige da ti to sve uspiju dobro pokrpat
sve to kaj ti se naredalo je puno kompliciranije od obicne ligamentoplastike
hvala na figama , bit ce bolje.... ja vjerujem ovima da ce sve napraviti kako treba ...
sretno tebi sa tvojim koljenom...neka izdrzi do kraja...
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 20:05   #20
zdravlje

upravo sam se vratila iz Pule sa operacije prednjeg križnog ligamenta (koji je skroz puko na skijanju).
Operirao me dr. Matić. Operacija je prošla super...bila sam u bolnici 3 dana i to je to.
E sad interesira me što dalje...iz Zagreba sam i interesira me kud ići na fizikalnu terapiju. Zbog posla ne mogu u toplice, navodno je to super u Selcu,
al' nemrem tam...
Ima li tko prijedlog
cappo mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.