Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2008., 21:53   #1
Thumbs up Guild Wars 2 [*]

Ova je tema otvorena 4 mjeseca prije izlaska GW2 u prodaju, a možda im treba čak i duže..vidjet ćemo.
Uglavnom, GW2 je nastavak Eye Of The North expanzije..oko 250 godina nakon njega.
Veliki zmajevi unistili su, to jest, preoblikovali cijelu mapu. Posto je ovdje ukljuceno 5 rasa, mapa je drasticno veca, logicki 5x , cak i vise buduci da su ljudi najveca i najrasirenija rasa pa imaju veliko podrucje.
Asura su najbolji za magije, norn se transformira u medu, Sylvari su brze carobne krjesnice a charrovi tipicni fizicki sa sjekirom..a sto je s macom, nozom, maceom!!?
krjesnice su tak jadne da imaju samo drva, asure se teleportiraju jer im je podzemlje sjebo zmaj..awesome..carrovi su zajednica s ljudima..a nornovi su valjda sa krjesnicama..uglavnom ja cu bit krjesnica (za inat)..
najcudnije je kaj su rekli da nece bit profesija iz gw-a..pa kakve budu to onda profesije!!?
GW2 ce bit world war (guild je "preslaba" rjec).
da bar naprave mapu oblika Zemlje..tako da nema kraja mape..TO JEST BESKRAJNA VODA ILI CRNILO.
ako si jako daleko od cilja samo odes na suprotnu stranu..
Dodajte svasta ako sam bitne stvari izostavio...
Hvala ti Leeroy!!!
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:07   #2
errm gw2 ti izlazi ne prije sredine 2009god
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:01   #3
Mini Me, ako ne znas, onda šutiš...
Guild Wars 2 bi najranije trebao izaci u 4 tromjesječju ove godine, a najkasnije krajem 2010, u slucaju da nesto krene po zlu. A ne najkasnije u 2009.
Igra se razvija puuno duže nego što se misli. Jer kada je najavljena, 25.3.2007. igra je vec bila debelo u razvoju.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:10   #4
Jel će biti bazirana po instancama opet ili ce biti onako drukčije = Inaće ćekam sa nestrpljenjem igru.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:11   #5
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Ova je tema otvorena 4 mjeseca prije izlaska GW2 u prodaju, a možda im treba čak i duže..vidjet ćemo.
4 mj? nisam siguran, to je malo pre rano.. odakle ti taj datum?
Vecina gaming siteova prognozira kraj ove godine kao najraniji datum izlaska igre...
ako je samo 4 mj. to je onda pocetkom 6 mj....

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Uglavnom, GW2 je nastavak Eye Of The North expanzije..oko 250 godina nakon njega.
oko 250. godina da. al nije nastavak EotNa... radnja i sve ostalo se razlikuje, cak se ni likovi ne prenose. Samo neka dostignuca koja su uvrstena u hall of monuments

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Veliki zmajevi unistili su, to jest, preoblikovali cijelu mapu. Posto je ovdje ukljuceno 5 rasa, mapa je drasticno veca, logicki 5x , cak i vise buduci da su ljudi najveca i najrasirenija rasa pa imaju veliko podrucje.
Nije 5 rasa. Rekli su da razmatraju jos neke rase, tako da 5 nije koancan broj
Nemora biti da ce mapa biti drasticno veca, tj. 5X veca... nikako.
I zmajevi su samo poplavili kontinent, voda se uglavnom povukla, i cuvaju prijelaze u Chantu, Elonu i prema sjeveru..



Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Asura su najbolji za magije, norn se transformira u medu, Sylvari su brze carobne krjesnice a charrovi tipicni fizicki sa sjekirom..a sto je s macom, nozom, maceom!!?
nije sluzbeno, samo nagadanja (i to losa ako smijem dodat)


Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
krjesnice su tak jadne da imaju samo drva, asure se teleportiraju jer im je podzemlje sjebo zmaj..awesome..carrovi su zajednica s ljudima..a nornovi su valjda sa krjesnicama..uglavnom ja cu bit krjesnica (za inat)..
Charrovi nisu u zaejdnici s ljudima.
Bolje da nista en pises ako ne znas.
Charrovi su osvojili Ascalon, koji je sada prepun duhova.
Charrovi postujus amo Norne, a s ljudima ratuju.

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
najcudnije je kaj su rekli da nece bit profesija iz gw-a..pa kakve budu to onda profesije!!?
Nisu rekli to.
rekli su da nisu odredili profesije/kalse...


Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
GW2 ce bit world war (guild je "preslaba" rjec).
nije World war, kada ce se masivne bitke odvijat u Mystu a ne na Tyrii

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
da bar naprave mapu oblika Zemlje..tako da nema kraja mape..TO JEST BESKRAJNA VODA ILI CRNILO.
ako si jako daleko od cilja samo odes na suprotnu stranu..
ne budu napravili tako nesto zbog gore navedenog: Zmajevi cuvaju prijelaze u Chantu, Elonu i prema sjeveru..





P.S.

Moderatori, nemojte zatvarat temu.
Ova tema nam treba, jer se razlikuje od GW teme.
Thanks
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:12   #6
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Jel će biti bazirana po instancama opet ili ce biti onako drukčije = Inaće ćekam sa nestrpljenjem igru.
Igra ce sadrzavati instance, ali u puno manjem broju nego u originalu.
Igra ce biti koncentriranija na opwn world, ali instance ne ce odbaciti 8recimo za misije/raidove/boss fightove) kako bi sprijecili kradu loota
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:13   #7
vezano za charove nisu li ljudi u eotn ekspanziji konačno razbucali charove , mislim ono...po priči napravili smo genocid i osvetili se za ascalon, a vanquish ha?

Ako ne bude necromancera kao kalse u gw2 ja ne igram
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:28   #8
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
vezano za charove nisu li ljudi u eotn ekspanziji konačno razbucali charove , mislim ono...po priči napravili smo genocid i osvetili se za ascalon, a vanquish ha?
nema veze, skroz su preuzeli Ascalon i okolinu. Ljudi su se povukli u Krytu i u jednu utvrdu Ebonhawke juzno od Ascalona.

Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ako ne bude necromancera kao kalse u gw2 ja ne igram
smislit ce nesto
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:40   #9
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Mini Me, ako ne znas, onda šutiš...
Guild Wars 2 bi najranije trebao izaci u 4 tromjesječju ove godine, a najkasnije krajem 2010, u slucaju da nesto krene po zlu. A ne najkasnije u 2009.
Igra se razvija puuno duže nego što se misli. Jer kada je najavljena, 25.3.2007. igra je vec bila debelo u razvoju.
Ako jos nisu odredili klase kako mislis da ce napravit skillove i sve u samo par mjeseci? i jos nisu razmotrili sve rase, a to se treba u samim pocecima rijesit.
Nema jos ni jednog trejlera/teasera niti gamplay screenshot NICEGA.
A da izlazi za 4mjeseca(kak eros kaze) net bi trebao bit krcat informacijama.
Po tvojemu je BETA trebala krenut prije ohoho. A beta krece tek za par mjeseci jer jos nije niti natjecaj za ulazak u betu objavljen.
GW2 po meni izlazi negdje u ovo doba sljedece godine. Sto kasnije to bolje, sam nek nakrcaju pve-a i price, ono da neizbace poluproizvod van. Koji ce se zavrsit za par dana ko gwen.
Vec sam se predodredio da cu igrat sa Sylvari
Jedva cekam.
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:46   #10
Wink

Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Mini Me, ako ne znas, onda šutiš...
Guild Wars 2 bi najranije trebao izaci u 4 tromjesječju ove godine, a najkasnije krajem 2010, u slucaju da nesto krene po zlu. A ne najkasnije u 2009.
Igra se razvija puuno duže nego što se misli. Jer kada je najavljena, 25.3.2007. igra je vec bila debelo u razvoju.
O Isuse, pa GW2 demo verzija bi trebala izaci u drugoj polovici ove, 2008. godine, a tocan datum izlaska igre u prodaju nije najavljen.
Ali ja mislim da ce oni to malo ubrzat zbog sljedeceg E3-a koji je vec u svibnju..mislim da ce tamo objavit najbolji mmorpg dosada i da bi onda trebao za najvise 2 mjeseca bit u prodaji..zbog horde nestrpljivih kupaca, kao sto je to davno bilo za wow...blizzard se nada da gw2 izade sto kasnije
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:53   #11
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
vezano za charove nisu li ljudi u eotn ekspanziji konačno razbucali charove , mislim ono...po priči napravili smo genocid i osvetili se za ascalon, a vanquish ha?

Ako ne bude necromancera kao kalse u gw2 ja ne igram
znaci ja bih se se onda trebo ubit...necro rocks!
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:56   #12
Vergilius, neznam za tvoje protutvrdnje, ali ja sam ove podatke dobio na sluzbenoj stranici GW-a,, to jest, GW WIKI.
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:00   #13
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Ako jos nisu odredili klase kako mislis da ce napravit skillove i sve u samo par mjeseci? i jos nisu razmotrili sve rase, a to se treba u samim pocecima rijesit.
Nema jos ni jednog trejlera/teasera niti gamplay screenshot NICEGA.
A da izlazi za 4mjeseca(kak eros kaze) net bi trebao bit krcat informacijama.
Po tvojemu je BETA trebala krenut prije ohoho. A beta krece tek za par mjeseci jer jos nije niti natjecaj za ulazak u betu objavljen.
GW2 po meni izlazi negdje u ovo doba sljedece godine. Sto kasnije to bolje, sam nek nakrcaju pve-a i price, ono da neizbace poluproizvod van. Koji ce se zavrsit za par dana ko gwen.
Vec sam se predodredio da cu igrat sa Sylvari
Jedva cekam.
Ja nevidim razloga igranja sa Sylvari osim sto su mozda najljepsi (a zato si ti i stavio ovo :, palis se na digitalce..i to krjesnice..sto i nije tako lose..zasto bi se svi pali samo na laru croft) i po dosadasnjim sluzbenim informacijama su isto tako najbolji za vrstu poput assasina...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:06   #14
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Ako jos nisu odredili klase kako mislis da ce napravit skillove i sve u samo par mjeseci? i jos nisu razmotrili sve rase, a to se treba u samim pocecima rijesit.
Nema jos ni jednog trejlera/teasera niti gamplay screenshot NICEGA.
A da izlazi za 4mjeseca(kak eros kaze) net bi trebao bit krcat informacijama.
Po tvojemu je BETA trebala krenut prije ohoho. A beta krece tek za par mjeseci jer jos nije niti natjecaj za ulazak u betu objavljen.
GW2 po meni izlazi negdje u ovo doba sljedece godine. Sto kasnije to bolje, sam nek nakrcaju pve-a i price, ono da neizbace poluproizvod van. Koji ce se zavrsit za par dana ko gwen.
Vec sam se predodredio da cu igrat sa Sylvari
Jedva cekam.
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Vergilius, neznam za tvoje protutvrdnje, ali ja sam ove podatke dobio na sluzbenoj stranici GW-a,, to jest, GW WIKI.
e da .. u vezi s klasama...sve klase ce ostat iste..uvjek ce bit neki fizicki mrga..neki brzi tip..neki carobnjaci..hileri...i cak ce im oruzja vjerojatno bit ista..bit ce drukciji nazivi i skillovi..sposobnosti (posto ih nece kopirat kao sto je to napravio blizard..tj, kopirao sve iz warcraft 3..tako da se meni WOW gadi i pogledat jer sam previse igro warcraft 3 i frozen throne
....well duh..)
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:07   #15
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Vergilius, neznam za tvoje protutvrdnje, ali ja sam ove podatke dobio na sluzbenoj stranici GW-a,, to jest, GW WIKI.
Službeno???
HAHAHA
GW Wiki nije sluzbena stranica...
i takve stvari ne mogu pisati tamo...
I to nisu polutvrdnje, vec cinjenice. Imam isprintane sve moguce izjave developera i sve receno o GW2 na vecim web portalima koncentriranim na gaming kulturu.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:11   #16
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Ako jos nisu odredili klase kako mislis da ce napravit skillove i sve u samo par mjeseci? i jos nisu razmotrili sve rase, a to se treba u samim pocecima rijesit.
Nema jos ni jednog trejlera/teasera niti gamplay screenshot NICEGA.
A da izlazi za 4mjeseca(kak eros kaze) net bi trebao bit krcat informacijama.
Po tvojemu je BETA trebala krenut prije ohoho. A beta krece tek za par mjeseci jer jos nije niti natjecaj za ulazak u betu objavljen.
GW2 po meni izlazi negdje u ovo doba sljedece godine. Sto kasnije to bolje, sam nek nakrcaju pve-a i price, ono da neizbace poluproizvod van. Koji ce se zavrsit za par dana ko gwen.
Vec sam se predodredio da cu igrat sa Sylvari
Jedva cekam.
vidim da se ne razumijes u gaming industriju. ne mogu oni odmah svaku sitnicu objaviti. Mozda su vec i odredili klase, ali šute. ti to nije palo na pamet?
Bez brige, izdat ce igru kada bude gotova. Prognoze su kraj ove godine najranije, kraj 2010 najkasnije i to ako ensto krene po zlu...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:12   #17
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
O Isuse, pa GW2 demo verzija bi trebala izaci u drugoj polovici ove, 2008. godine, a tocan datum izlaska igre u prodaju nije najavljen.
Ali ja mislim da ce oni to malo ubrzat zbog sljedeceg E3-a koji je vec u svibnju..mislim da ce tamo objavit najbolji mmorpg dosada i da bi onda trebao za najvise 2 mjeseca bit u prodaji..zbog horde nestrpljivih kupaca, kao sto je to davno bilo za wow...blizzard se nada da gw2 izade sto kasnije
Treba se strpit a ne samome sebi lagati ''sad ce izac za dva mjeseca''
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:13   #18
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Ja nevidim razloga igranja sa Sylvari osim sto su mozda najljepsi (a zato si ti i stavio ovo :, palis se na digitalce..i to krjesnice..sto i nije tako lose..zasto bi se svi pali samo na laru croft) i po dosadasnjim sluzbenim informacijama su isto tako najbolji za vrstu poput assasina...
kada daju vise informacija, znat ce mo razlog igranja Sylvarija
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:14   #19
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
e da .. u vezi s klasama...sve klase ce ostat iste..uvjek ce bit neki fizicki mrga..neki brzi tip..neki carobnjaci..hileri...i cak ce im oruzja vjerojatno bit ista..bit ce drukciji nazivi i skillovi..sposobnosti (posto ih nece kopirat kao sto je to napravio blizard..tj, kopirao sve iz warcraft 3..tako da se meni WOW gadi i pogledat jer sam previse igro warcraft 3 i frozen throne
....well duh..)
moraju imati tank, healer, puller i sl.
al nije bitno, bitan je gamepaly.

da nema LvLa
ili da je broj LvLa na kojem si zanemariv
GW2 bi bio super igra
bitan bi bio tvoj skill, a ne LvL
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:17   #20
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Službeno???
HAHAHA
GW Wiki nije sluzbena stranica...
i takve stvari ne mogu pisati tamo...
I to nisu polutvrdnje, vec cinjenice. Imam isprintane sve moguce izjave developera i sve receno o GW2 na vecim web portalima koncentriranim na gaming kulturu.
Gle, ako mi nevjerujes odi na http://www.guildwars.com/ pa trazi...
ili na googlu napisi guild wars i odi pod prvo di ti jasno pise elcome to the official guild wars site!
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.