Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 12:38   #1
Question "naj" građevinske firme

Dakle, od kud da počnem!? Prije cca. dvije godine odlučio sam nadograditi obiteljsku kuću. S obzirom da je davne 1976 godine tu istu kuću radila firma Marles iz Slovenije, odlučih da nema smisla kemijati i opet zovem Marles da oni naprave tu nadogradnju. I pazi sad!!! Vele oni meni da imaju kooperanta u Hrvatskoj i neka se dogovorim s njim……..“od tog dana počinje moja noćna mora“. Kooperant je bila firma iz xxxxxxx „xxxxxxxx“ d.o.o. , i dogovor je bio sistem „ključ u ruke“. Da ne duljim, za sad u životu nisam vidio gore napravljeni posao. Idemo od krova prema dolje.

1. Ploče na krovu ne sjedaju jedna na drugu nego imaju razmak ok cca. 5cm. Neke od ploča nisu uopće pričvršćene.

2. Trebate vidjeti njihovu verziju „orginal Schiedel-ovog lima koji dolazi oko dimnjaka“ – dvije tube silikonskog kita (bezbojni)

3. Brodski pod koji je postavljen kao oplata krovišta na nekim mjestima uopće nije pričvršćen. Zamislite iznenađenje kad počne puhati vjetar, a Vama padaju daske s krova.

4. Fasada je napravljena ko da su se klinci igrali u vrtiću, i naravno počela je pucati po kutevima.

5. Špalete (ono oko prozora) su napravljene totalno van vage. Tak dok gledaš da ne vjeruješ svojim očima da može biti tak koso.

A sad malo unutra:

1. Ako neko ima želju bordati, može slobodno na njihovoj verziji estriha, odnosno poda. Dakle nešto što bi trebalo biti ravno, ispalo je sasvim suprotno. Sad se klackam na parketu.

2. Kod gipsanih ploča nema spoja koji se ne vidi, a da ne govorim da šarafi kojima se pričvršćuju ploče vire van.

3. A kaj se tiče gletanja…iskreno, nemam riječi kojom bi opisao taj dio posla.

4. 40% svih spojeva je popucalo (prošlo je 2 god.)

Naganjam se sa njihovim gazdom već 2 godine da to isprave, ali bezuspješno. Sve u svemu, da ne ispadne da serem i lažem, svako ko je zainteresiran može me kontaktirati na xxxxxxxxxx i slobodno svrati na dane otvorenih vrata firme xxxxxxx d.o.o. i može pogledati o čemu govorim. Imam 40000 dobrih razloga da tražim da isprave sva sranja koja su napravili.

Ako postoji neka gadna kletva među građevinarima to je sigurna „Dao Bog da ti xxxxxxxxx d.o.o. kuću gradila“.

Ps
Svaka čast Marlesu na odabiru kooperanata!!!! (meni više ne bi čuvali tri nacrtane ovce na papiru)

Zadnje uređivanje Pollux : 26.02.2008. at 14:40.
freevedran is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.02.2008., 19:00   #2
Čuj,to je ako tako kažeš,tužno.

Samo duboko se nadam da tvoja kritika neče ostati na jednome postu,kao i ovih 6-7 koji su otvorili identične teme,samo sa drugim izvođačima,u zadnjih godinu dana.

I netragom nestali...
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:47   #3
situacija je !!! Nažalost,mogu se samo ugristi za guzicu, i eventualno na ovaj način upozorit nekog da i on ne nasjedne na isti način.
freevedran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 12:45   #4
Imaš račun,imaš se i pravo žaliti,prijaviti ih obrtničkoj komori,zahtjevati popravke itd.

Samo to češ morati sam izgurati.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:39   #5
Zabranjeno je objavljivanje podataka o firmama!!!! Čitajte uvjete registracije na forum.hr
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:47   #6
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Čuj,to je ako tako kažeš,tužno.

Samo duboko se nadam da tvoja kritika neče ostati na jednome postu,kao i ovih 6-7 koji su otvorili identične teme,samo sa drugim izvođačima,u zadnjih godinu dana.

I netragom nestali...
Eto sad vidiš zašto kritike ostaju samo na jednom ili dva posta.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:55   #7
Znam,zato da kad upiše ime firme ispadne ti njihov web,pa onda neki drugi i u svakome slučaju ova kritika,koju sumnjam da prosječni klijent neče pročitati.

A kako naši ljudi pušu i na hladno,vode se onom poslovicom gdje ima dima ima i vatre,sve u svemu lukav i legalan način destabiliziranja konkurencije.

A prije svega,vrlo jeftin.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 11:26   #8
Sve lijepo napisano, samo kad već nekoga gadiš volio bi čuti ime te firme da je i ostali mogu izbjegavati a ne ovako xxx-xxx jer to ništa ne znači
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 20:07   #9
Slobodno to sve komunicirajte preko privatnih poruka, zato i postoje...
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:12   #10
Quote:
Torcidas kaže: Pogledaj post
Sve lijepo napisano, samo kad već nekoga gadiš volio bi čuti ime te firme da je i ostali mogu izbjegavati a ne ovako xxx-xxx jer to ništa ne znači
Bio je naziv ali su ga pobrisali.

Svejedno,tema zrela za ključ....
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 16:45   #11
dobro da si rekao za njih jer sam ja bila na vagi između Marlesice i montažne kuče Cheming iz Zaboka. vidim iz tvog pisanja da već duže živiš u montažnoj kući daj mi reci nekaj o tome molim te naime moja obitelj i naravno ja smo nakon tri godine se napokon odlučili na gradnju imamo zemlju ali sad se ne možemo odlućit dal montažnu drvenu ili zidanu kuću. Iskreno mi se najviše sviđaju drvene ali me je strah da drvo nije dovoljno suho i da će se nakon nekog vremena sve izvitoperit......
livana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 20:59   #12
mislim da je jako nezahvalno nekoga pljuvati a boga mi i hvaliti na FORUMU...mislim da to ucimo na prvim postovima!?...ispadas mi kao neko iz konkurentne firme koji pljuje po drugoj nebi li sebe uzdigao na trzistu....to sto ti glazura visi to je tvoj problem i nemoj mi reci da ces sad onoga ko ti glazuru poravna doci hvaliti na net
krule is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.