Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2007., 09:09   #1
Cool Poreč

nek se javi...ko zivi u Porecu..
ko bi htio zivit u Porecu...
ko ima nesto protiv Poreca...ko ima nesto za Porec...
ajmo..navalite...
gLuqacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:23   #2
Quote:
gLuqacha kaže: Pogledaj post
nek se javi...ko zivi u Porecu..
ko bi htio zivit u Porecu...
ko ima nesto protiv Poreca...ko ima nesto za Porec...
ajmo..navalite...
Grad Šiptara i Bosanaca,navalio sam
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:49   #3
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Grad Šiptara i Bosanaca,navalio sam
ja nisam ni siptarka...ni bosanka...pa opet
zivim ovdje...navali opet...
gLuqacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 20:58   #4
helloooo konačno da se netko sjetio otvorit ovaj topic
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 00:45   #5
sve 5 samo manje kružnih tokova
futzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 07:42   #6
Grad nije los..lijep je..samo da ima manje zlatarni..slasticarni...ali je ok..osim sta je ponuda za mlade "0" nema nish cilu zimu..koliko puta sam i dosla i bila vec u 1 doma...
__________________
Fantasy World
Thelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 02:04   #7
Bok, Porecani!

Ajde me malo prosvijetlite...dosla bih na jedan vikend s deckom u Porec pa me zanima kakva je klima pocetkom 6.mjeseca - mislim na zabavu, da li ima puno turista, gdje je najbolje za izaci, gdje se moze probati dobra Istarska kuhinja...zanima me misljenje lokalnih Porecana - vise vama vjerujem nego turistickim agencijama.

Thanx
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 20:48   #8
Quote:
futzi kaže: Pogledaj post
sve 5 samo manje kružnih tokova
Potpisujem
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 16:01   #9
Ako ima neko ko je iz Poreca neka mi se javi na privatnu poruku.
daneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:45   #10
posli zadra najlipši grad u lipoj našoj...
Zildyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 10:11   #11
Meni je Poreč jedan jako drag grad,a ne znam možda zato što sam pola života provela tamo....Zašo manje kružnih? Pa meni su baš oni o.k.,ne stvaraju gužvu na raskrižju...
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 10:16   #12
Quote:
Zildyan kaže: Pogledaj post
posli zadra najlipši grad u lipoj našoj...
Je Živila sam u oba grada i baš je ko Zadar u malom, stari centar na poluotoku, šetnice uz more... Dobra klima, dobri ljudi, baš jedan ugodan gradić. Pogotovo izvan one glavne sezone.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:51   #13
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Je Živila sam u oba grada i baš je ko Zadar u malom, stari centar na poluotoku, šetnice uz more... Dobra klima, dobri ljudi, baš jedan ugodan gradić. Pogotovo izvan one glavne sezone.
da točno tako, to sam baš napisa na jednom drugom topicu!! i čini se kao da su takva lipota i položaj uvjet za razvitak, samo poreču fali još par sto otoka i bija bi stvarno zadar u malom, a zadru malo vaših turista i pokoji član gradskog poglavarstva
Zildyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:47   #14
dobro mjesto za doć ali za nekog ko je naviknut na šire sadrzaje, mogucnosti blago receno katastrofa.
capodistria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:00   #15
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Grad Šiptara i Bosanaca,navalio sam
Molim te lijepo oces rec da je nasa Stefani šiptarka odnosno Bosanka. Dobro ajde priznajem istina je. 50%Šip, 25%Bos, 25%Talijani
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:30   #16
Živim u susjednom gradu i ovo za postotke je skoro pa točno.. (zaustavite ih ko Kinezi su.. dođe jedan i nakon dvije godine cijela je ulica njihova, katastrofa.. osobno poznajem neke koji su uredu, ali većina.. samo bi se tukli, ubijali..)
Najgore je što se u centru.. /starom gradu prodaju opanci , a sljastičarne i zljatarne da ne spominjem (ja bih ih zabranila) Sad nek mi netko kaže da svi mogu živjeti od toga

Porečanke (i njihove furke) to neću komentirati (nikad ne zaboravim koliko pota sam ih prepoznala u drugom gradu, npr u Puli).
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 07:29   #17
A kako bi ti to zaustavila?????
Živjela sam 8 god. u Poreču,ostale su mi samo lijepe uspomene, danas skoro 8 god poslije i dalje je taj grad na posebnom mjestu u mom srcu...A onda pročitam komentare poput ovih gore i sjetim se nekih ne baš lijepih stvari....Prije Poreča živjela sam u još dva veća grada u Hr.,poslije u trečem studirala i nigdje nisam srela nesusretljiviji narod od Istrijana.....Dobro,svaka čast nekima,ali pojedini toliko pogrđuju sliku svih da je to strašno....
Ponekad me podsjetite na Hitlera koji je htio izbrisati sve druge narode i rase s lica zemlje,tako imam osječaj da Istrijani bi bili najsretniji da su oni čistac u svojoj maloj Istri....Strašno!!!!!!!!!!!!!!Do kad mislite biti tako zatucani????????
Neka se nitko ne uvrijedi,ali ovo nisu samo moje loše uspomene,takve stvari sam čula još od puno ljudi,znam da je to samo šacica ljudi,ali vjerujte mi kad o tome nekome pričaš taj stvara sliku o kulturi naroda ,koja baš i nije najbolja...
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:23   #18
Evo ti i dokaza....Gledam Farmu i kaže ona "vaša" "pametna" Stefi Ivani:ajmo odsvirati himnu...
Ivana:koju Hrvatske ili od farme?
Stefi:Pa Hrvatske...
I počne =Krasna zemljo.....
Stvarno je oličenje inteligencije,sva pamet otišla u sise
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 17:03   #19
molim vas, ako netko zna, da ne kopam sad po turist. sajtovima.. zbog posla moram provesti nekoliko listopadskih dana u poreču - koliko bi otprilike tamo moglo, u desetom mjesecu dakle, koštati noćenje u privatnom smještaju (a koliko po hotelima)?

tnx
__________________
"Nothing is always absolutely so".
deep in the sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:05   #20
Yo yo....
Tek sad vidim da postoji tema Poreč...
Bravo za onog tko ju je otvorio..
Povela se žustra debata oko nacionalnosti u Poreču....

Quote:
50%Šip, 25%Bos, 25%Talijani
A na ovo imam poseban komentar...
A di su u tim tvojim postotcima Istrijani hehehehehe......
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.