Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 20:39   #1
Samostreli

Namjeravam kupiti samostrel pistolj isprobao sam od prijatelja najeftiniju verziju nije bogzna sta kvalitete ali sam ostao odusevljen sa njegovim radom interesira me koje marke postoje i koje su cjene i gdje u hrvatskoj se mogu nabaviti ti mali samostreli i ako postoji koj link na hrvatsoj stranici od kakvog ducana.
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:55   #2
soping centar precko

p.s. mrzim kad ljudi postavljaju ovakva pitanja a nisu u stanju napisat od kud su
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:59   #3
Sori iz Pule sam...
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 14:43   #4
Pa dodji u Zagreb. :P

I ne deri se u naslovu.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 14:47   #5
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
I ne deri se u naslovu.
To je riješeno.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 15:40   #6
Imaš u Puli u Flanatičkoj onaj deda šta oštri noževe prodaje samostrele.
StormShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:25   #7
Quote:
StormShadow kaže: Pogledaj post
Imaš u Puli u Flanatičkoj onaj deda šta oštri noževe prodaje samostrele.
prodaje i lukove?
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:51   #8
Quote:
StormShadow kaže: Pogledaj post
Imaš u Puli u Flanatičkoj onaj deda šta oštri noževe prodaje samostrele.
daj neki link ak ima
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:53   #9
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post
prodaje i lukove?


Baš sam ja htjela pitati nije li se tu netko zabunio. Valjda je trebalo pisati "samokres". No, mislim da onda ne treba dodavati "pištolj".
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 17:22   #10
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
daj neki link ak ima
Ja imam samo ovo http://www.pazmany.hr/ ali me interesira dali postoji jos koji ducan u Hrvatskoj koji ima te samostrele i dali ima koji link. i koji modeli postoje?
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 17:25   #11
Imam i ovo http://www.selledelsalento.com/index...BERO/BALESTRE/
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 02:22   #12
Quote:
LIVADE kaže: Pogledaj post
Ja imam samo ovo http://www.pazmany.hr/ ali me interesira dali postoji jos koji ducan u Hrvatskoj koji ima te samostrele i dali ima koji link. i koji modeli postoje?
To je to. Ja sam kupio tamo samostrel za 180kn prije par godina ali se raspao
Možda Lovac ili Ribomaterjal u ZG imaju neš slično
StormShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 09:56   #13
Quote:
StormShadow kaže: Pogledaj post
To je to. Ja sam kupio tamo samostrel za 180kn prije par godina ali se raspao
Možda Lovac ili Ribomaterjal u ZG imaju neš slično
lovac nema
za ribomaterijal onaj kaj je nekad postojal neznam
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:22   #14
sta mislite o ovom modelu cini mi se neki sminkerski a ne bas kvalitetan ima 80 dp. dode 450kn i optika jos 100kn cini mi se dosta ako je stvarno kvaliteta jos i moze proci nalazi se podslovob "B" na ovom linku http://www.pazmany.hr/
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:02   #15
Imao sam jednog kao ovaj pod A kvaliteta nikakva i ekstremna nepreciznost tako da nema smisla trošit na optiku
StormShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 11:06   #16
Pazi kako lik izvlaci... http://www.clips4.us/?v=a9d40a14d4ce...4b15fb5af769a3
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 23:27   #17
U hunter.kž kupio sam tkz pištolj samostrel snage natega 80lbs ovak izgleda jadno ali na 10m buši lim na vratima auta znači opasna igračka i dosta je precizan sve dok mi se nije raspao okidač
ali ja preporučujem jači model od 120lbs ali to nije pištolj nego je klasični samostrel jedini razlog je što imaš kvalitetniji okidač koji ne uništava tetivu a i trzaj je slabiji jedino kod klasičnog samostrela su strijele malo skuplje ali ja si ih radim iz aluminijskih cijevi 5mm vanjska mjera tak da je to ispadne jeftino i malo sam preradio sam samostrel tako što je sad coumpound luk na njemu lakše napinjanje veča snaga(čak i prevelika za naše zakone) i na klasični samostrel možeš zadržati orginalni nišan na koji nadogradiš red dot a kod pištoljskog moraš skinuti zadnji nišan
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 09:35   #18
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
U hunter.kž kupio sam tkz pištolj samostrel snage natega 80lbs ovak izgleda jadno ali na 10m buši lim na vratima auta znači opasna igračka i dosta je precizan sve dok mi se nije raspao okidač
ali ja preporučujem jači model od 120lbs ali to nije pištolj nego je klasični samostrel jedini razlog je što imaš kvalitetniji okidač koji ne uništava tetivu a i trzaj je slabiji jedino kod klasičnog samostrela su strijele malo skuplje ali ja si ih radim iz aluminijskih cijevi 5mm vanjska mjera tak da je to ispadne jeftino i malo sam preradio sam samostrel tako što je sad coumpound luk na njemu lakše napinjanje veča snaga(čak i prevelika za naše zakone) i na klasični samostrel možeš zadržati orginalni nišan na koji nadogradiš red dot a kod pištoljskog moraš skinuti zadnji nišan
Posalji mi koji su to modeli i pistolj i ovaj veci i dali imas link od nih ili slike a i cjena me interesira. gdje se moze to nabaviti.
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 14:21   #19
www.hunter-kz.hr tomašićeva broj neznam nemožeš fulati pazi glavu kad ulaziš u dučan:-)
za čudo stranica im je ok napravljena i imaš sve cijene uz modele lukova i samostrela +rezervni djelovi
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 19:42   #20
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
www.hunter-kz.hr tomašićeva broj neznam nemožeš fulati pazi glavu kad ulaziš u dučan:-)
za čudo stranica im je ok napravljena i imaš sve cijene uz modele lukova i samostrela +rezervni djelovi
aj nabaci sliku svog samostrela
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.