Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 10:20   #1
Facebook

dajte dojmove ljudi svi prichaju o tome... pa tak da chujem ovdje mishljenja
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:20   #2
nepregledno smeće, od kojeg je čak i myspace bolji. anyway, riga mi se na takve ideje, ali eto, 60 milijuna korisnika misli drugačije. neka im...

bolje da se spam trpa na takve servise, manje ga je onda po forumima. ali da ćeš tamo pronaći nekakvu kvalitetnu informaciju, ne vjerujem. btw, većinu profila ne možeš vidjet public, google nikad ne izbacuje rezultate s fejsbuka itd.. ne kuzim uopće čemu takav sajt, osim razonodi napaljenih tinejđera, i starijih koji se napaljuju na napaljene tinejđere. takav servis je popularan samo zato jer ljudi ne znaju koristiti google, ili email, da ne govorim o newsgrupama i forumima.

a oni koji su tu samo radi razonode, imaju slavni mIRC i slično koji su daleko zabavniji od fejsbukove šeme "gimme a hug". WOOOW.. na kvadrat
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:40   #3
facebook

Kako da izbrišem svoj facebook?
Hoću ga se rješiti, ali nebi htjela da tamo ostane nego baš da ga nema više...
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 22:25   #4
hakiraj njihove servere



ne mozes izbrisati svoj facebook... pomiri se s time... (al ga mozes deaktivirati.. ne znam koliko ti to pomaze)
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 14:57   #5
ako ga deaktiviras vise te nema tamo (kao da si izbrisala acc)
a ako ga opet aktiviras vratit ces se tamo
Nakamura Kumiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 11:45   #6
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.
__________________
Kako oblikovati potpise
bomesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 21:08   #7
ukraden identitet

moze li mi itko pomoci...netko mi je provalio sifru na facebook-u i mjenja mi neprestano picture profil...u gnjusne slike
1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:41   #8
Quote:
bomesar kaže: Pogledaj post
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.
sazem se! inace glup site do ibera...skup s maj spejsom...al i ja sam se cuo s ljudima s kojima sam izgubio kontakt a nisam ih vidio 10-ak godina
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 09:38   #9
Quote:
1811 kaže: Pogledaj post
moze li mi itko pomoci...netko mi je provalio sifru na facebook-u i mjenja mi neprestano picture profil...u gnjusne slike
A zašto ne promijeniš lozinku? Ako ti je lozinka nešto što bi tvoji "bližnji" mogli znati, onda nije čudno da bi ti netko mogao upasti u account.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 15:28   #10
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
A zašto ne promijeniš lozinku? Ako ti je lozinka nešto što bi tvoji "bližnji" mogli znati, onda nije čudno da bi ti netko mogao upasti u account.

nije nista tako...netko nepoznat...sad je taj netko promijenio moju sifru i logira se na moj profil
1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:12   #11
Ako je taj netko već uspio promijeniti tvoju šifru, onda stvarno ne znam što da napraviš, osim da napraviš novi profil sa nekom zahtjevnijom lozinkom...
I odmah u onaj Status prozorčić napiši neku opasnu prijetnju da toj osobi više takvo nešto ne padne napamet.

A zašto si siguran/sigurna da je riječ o nepoznatoj osobi...Mislim, ne znam zašto bi netko imao gušta nepoznatom nekom mijenjati sliku i sl. stvari....
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:41   #12
Kako znam tko gleda moj profil?

Ima li mozda nacin da saznam tko gleda moj profil na facebook-u? Ako tko zna, molim da objasni velikom internet-laiku
Leptircek21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 08:53   #13
Ej,ja nova na facebooku!
Nije loše,imam par frendova i familije koji žive na drugi kontinentima,pa malo čakulamo,stavljamo fotke i tako.Dnevno sam na tome 15 min maximalno.
E sa,aktivirala sam Social me, i nemam pojma za što služi??
ljubač is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:08   #14
Quote:
Leptircek21 kaže: Pogledaj post
Ima li mozda nacin da saznam tko gleda moj profil na facebook-u? Ako tko zna, molim da objasni velikom internet-laiku
Mene to isto zanima ?
__________________
Prvo skoci,pa reci HOP !
Oka164 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:18   #15
fejs je meni taman postao dobar.. tipični su negativni dojmovi kad se tek ljudi reguju jer ima tona aplikacija i čuda.. al s vremenom...
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:10   #16
zašto taj Facebook?
hmm... ako hoću nekome poslat "poruku" pošaljem mu E-Mail; isto tako i sa slikama i ostalim "dokumentima". a ako hoću s nekim baš "razgovarat" imam MSN i Skype... ne znam, po meni je to bolja kombinacija od fejsa.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 00:34   #17
Quote:
hmmhmm kaže: Pogledaj post
zašto taj Facebook?
hmm... ako hoću nekome poslat "poruku" pošaljem mu E-Mail; isto tako i sa slikama i ostalim "dokumentima". a ako hoću s nekim baš "razgovarat" imam MSN i Skype... ne znam, po meni je to bolja kombinacija od fejsa.
radi fore.. a i vidiš one koje sto godina nisi vidio, to ne možeš na skypu i msnu, mada i njima skidam kapu
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 16:53   #18
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
radi fore.. a i vidiš one koje sto godina nisi vidio, to ne možeš na skypu i msnu, mada i njima skidam kapu
kako vidiš?
pa može ti poslat slike preko E-Maila (ako na to misliš). a još je bolje ako imaš Web-kameru...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:03   #19
fejbuk je čisto smeće koje je zarazilo ljude totalno! iskreno, imam fejsbuk ali uopće ne zalazim na njega, napravio sam ga čisto da vidim šta je to i skužio sam da je totalno smeće. najžalosnije što je zarazan iako nemam pojma šta ljude toliko privlači
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:11   #20
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
fejbuk je čisto smeće koje je zarazilo ljude totalno! iskreno, imam fejsbuk ali uopće ne zalazim na njega, napravio sam ga čisto da vidim šta je to i skužio sam da je totalno smeće. najžalosnije što je zarazan iako nemam pojma šta ljude toliko privlači
potpisujem! i nemam fejsbuk
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.