Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Moderatorski kutak

Moderatorski kutak For mod eyes only

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2004., 09:38   #21
Quote:
Penny Lane kaže:
a da ides malo nekom drugom pametovat?
A da ti svoje radikalije ostaviš za sebe?
Jebote, ispada da treba pobanat sve osim moderatora i njihovih klonova.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 31.03.2004., 11:32   #22
Quote:
Secundo kaže:
Uf! Bila je bas sa shoppinga, umorna, pa sam ju pozvao na kavu, pa na veceru, pa rijec po rijec, dodir po dodir, zavrsismo u mojoj hotelskoj sobi. Ostatak si mozete misliti.
To je onaj ostatak od maženja bez povaljivanja, jel'da Sekundo?

Eto čemu se mogu nadati žene koje žele da im muževi ljubav iskazuju samo nedužnim maženjem!

Da si pravi muž, ne bi slušao ženu i njezino cendranje, već bi je povalio svaki put kad se makar i slučajno pipnete.

Sad smišljaj kako ćeš zataškati stvar da ti žena ne sazna što se dogodilo. Znaš i sam da je ovaj forum pun ukletih vrata i prozora kroz koje informacije cure na sve strane.

BTW, već se naveliko bruji o identitetu "tajanstvene" forumašice. Tek toliko da znaš.
VelmaX is offline  
Old 31.03.2004., 11:38   #23
Quote:
VelmaX kaže:
BTW, već se naveliko bruji o identitetu "tajanstvene" forumašice. Tek toliko da znaš.
*Blackadder zadovoljno gleda u netom napisano ime u svojoj maloj crnoj knjižici s neskrivenim zlobnim smiješkom na licu.*
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 31.03.2004., 12:52   #24
Quote:
VelmaX kaže:
BTW, već se naveliko bruji o identitetu "tajanstvene" forumašice. Tek toliko da znaš.
Da, da, samo vi brujite, znam ja da nema tajni medju zenskom populacijom foruma. Zato sam i krenuo s ovim na moderatorskom kutku, a ne na ZuD-u.

Nego, od moje avanture je proslo nesto vise od dva tjedna, i sad mi doticna pise da je otisla u apoteku po onaj test jer nije procurila na vrijeme. Pogodili ste, test je pozitivan. Kaze da se u upitnom roku nije prasnula sa muzem, a ni inace s nikim, sto joj i vjerujem, jer mi je urolog potvrdio da sam zdrav k'o dren. Izgleda da cu biti uskoro dvostruki tata! Jos se dvoumim o mojim osjecajima, nesto izmedju i . Sva sreca sto njezin zakoniti i ja imamo istu boju kose i ociju, tako da se neke skuziti na prvi pogled, ali me je strah genetskog testa. Da tip samo nista ne posumja, pogotovo ako dijete bude super pametno.

A sad mi cestitajte (muski) odnosno kamenujte me (zenske). Sve mi je svejedno, u nekom cudnom, lebdecem stanju sam.
Secundo is offline  
Old 31.03.2004., 13:23   #25
Ustvari učinio si dobro djelo- obogatio si njihovu malu porodicu klincem a i ženi usput pribavio mrvicu zadovoljstva u sušnom razdoblju.
Trebaš biti ponosan.
Samo- sad bi trebao onak lagano,obzirno, prekinuti sve odnose i posvetit se svojoj maloj obitelji (da ne bi i sam dobio još koje g klinca nenadano) a pogotovo stoga da ne bi kasnije došlo do otkrivanja slatke male tajne i nevolje na grbaći.
danaye is offline  
Old 31.03.2004., 13:38   #26
Drolja.

Secundo, znas sto zelim reci.
Tebi oprastam jer mislim da nisi mogao znati.

Gazda is offline  
Old 31.03.2004., 13:39   #27
Da me se ne shvati krivo, ne, nije rijec o Penny Lane (Penny ) nego o curi jednog mog dragog prijatelja..
Gazda is offline  
Old 01.04.2004., 13:11   #28
Wooo!
Mislim da mi je ovaj favorit!

Nice work!

Vidim poceli ste na vrijeme, jos 30-3....
Lilly is offline  
Old 01.04.2004., 16:44   #29
ma nece ti nitko saznati IP...
jimmy jazz is offline  
Old 01.04.2004., 18:09   #30
dok ja gubim vrijeme na politici ovdje je pravi seks...
:klap:
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Old 01.04.2004., 18:29   #31
Ocigledno je u pitanju prvo-aprilska sala. Jedino mi nije jasno jesu li svi ovi ljudi toliko naivni ili i oni ucestvuju u sali?
matematicar is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.