Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2008., 10:15   #1
Unhappy Građevinski fakultet - Split

Jel moze malo informacija, jel tesko upast, jel ikako moguce upast ako ti fali koji bod, uglavnom kako ste upali, s kojim prosjekom i tako??

Mr. Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:20   #2
Ja sam čula da tamo ni nemaš prijemni, dovoljno je imati dobre ocjene u srednjoj, pa samo predaš papire. Ispravite me ako sam u krivu.
Jagoda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:34   #3
Da to sam i ja cuo, ali zanima me koliko dobre, neki kau da su upadali i sa prosjekom 3.1 ali to je bilo prije bolonje, pa me zanima jel se moze tako upast i sad??
Mr. Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:49   #4
Hm..teško je reć koliko ti triba bodova, jer ti je svaki godine sve veći interes... A problem ti je šta znaju ljudi doć iz neke live škole, s puno bodova i upišu se lako a odustano od faksa nakon misec dana

Znam da ljudi sa 300 bodova jedva upali..i na prijavnoj listi su bili tek 350-i

Doduše, dio ljudi tu samo preda papire, to im je kao rezerva...
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:55   #5
Znaci nemoze se upast ako fali koji bod ??? Ali ti kazes da se prijavi toliki broj ljudi, zasto onda nema prijemnog?
Mr. Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 00:32   #6
prijavi se masu ljudi baš zato šta nema prijemnog, i onda im je to rezerva al na upisu se crta puuuno pomakne, prijašnjih godina bi ostalo mista i na drugom roku tako da je bilo dovoljno samo prić bodovni prag,a mislin da se zadnje dvi godine popunilo sve na prvom roku al nisu tribale neke predobre ocjene za upast...
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 12:55   #7
Znaci nista od toga ako mi fali koji bod. SMRC SMRC


A jel mogu uzicat koji bod na ono da dijeca poginulih branitelja imaju izravan upis ili barem koji bod da daju.
Mr. Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 12:34   #8
jel ti fali koji bod za prić prag ili šta? ako je tako je**ga onda ne znam za branitelje...
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 16:12   #9
Ja idem na građevinu u Splitu,i da,to mi je rezerva,ali bih zbilja na to.
I imam dosta bodova i sekiram se na ove mamlaze iz tih socijalnih škola kojima je to zadnja opcija.
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 18:57   #10
koja je razlika između stručnog i sveučilišnog građevinskog fakulteta.i još me zanima, je li težak fakultet ako nisi završio građevinsku srednju
st_____ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 21:32   #11
I mene sve to zanima,a nemrem se snać na njihovoj stranici koja je,ako smijem primjetit,besmisleno uređena.Nekih 10ak minuta sam tražila neku informaciju o upisima...
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:56   #12
Quote:
Morrana kaže: Pogledaj post
I mene sve to zanima,a nemrem se snać na njihovoj stranici koja je,ako smijem primjetit,besmisleno uređena.Nekih 10ak minuta sam tražila neku informaciju o upisima...
a još se trude da naprave dobru stranicu...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:59   #13
Quote:
st_____ kaže: Pogledaj post
koja je razlika između stručnog i sveučilišnog građevinskog fakulteta.i još me zanima, je li težak fakultet ako nisi završio građevinsku srednju
stručni traje 3 godine, a sveučilišni 3+2....
kažu da je stručni lakši...
taj fax je težak bez obzira koju školu si završia ...od velike koristi je znanje mat...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 17:25   #14
a koji je otprilike bod.prag za upast.granica za prijavu je 208 bodova, pa koliko bi tribalo bit dosta za upast
st_____ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 23:27   #15
..a to ne znan..još ove godine prima 100 ljudi (30 manje nego do sada)...al znan da se crta dosta pomakne al baš dosta ...ne sićan se najbolje al kad san ja upisivala primalo je 100 ljudi bez plaćanja, ja san bila negdi oko 180. mista i upala bi bez plaćanja da san išla na građevinu...znači da se crta pomakla za nekih stotinjak mista...

..samo da napomenem da ne postoji retardiraniji i nepošteniji način upisa na fax nego priko tih bodova gledaju se ocjene iz mat, fiz...te godine je prvih 60, 70 ljudi imalo max broj bodova iz bogtepitaj kojih škola, a ekipa iz mioca ne upadne strašno...
..stvarno ne razumin koji je problem stavit prijemni
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 23:10   #16
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
..a to ne znan..još ove godine prima 100 ljudi (30 manje nego do sada)...al znan da se crta dosta pomakne al baš dosta ...ne sićan se najbolje al kad san ja upisivala primalo je 100 ljudi bez plaćanja, ja san bila negdi oko 180. mista i upala bi bez plaćanja da san išla na građevinu...znači da se crta pomakla za nekih stotinjak mista...

..samo da napomenem da ne postoji retardiraniji i nepošteniji način upisa na fax nego priko tih bodova gledaju se ocjene iz mat, fiz...te godine je prvih 60, 70 ljudi imalo max broj bodova iz bogtepitaj kojih škola, a ekipa iz mioca ne upadne strašno...
..stvarno ne razumin koji je problem stavit prijemni
To ti je vjerojatno jako smetalo kad si predavala papire,jel'da?
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 00:02   #17
Quote:
Morrana kaže: Pogledaj post
To ti je vjerojatno jako smetalo kad si predavala papire,jel'da?
da, jako mi je to smetalo jer san znala mat i fiz, a bila san na 180. mistu zbog ocjena ...sigurna san da bi prijemni iz mat i fiz prošla bez ikakvih problema i sigurna san da sa četvorkama i tricama iz mioca iman više znanja iz ta dva predmeta od dobrog dijela ljudi koji su imali max broj bodova
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 19:09   #18
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
da, jako mi je to smetalo jer san znala mat i fiz, a bila san na 180. mistu zbog ocjena ...sigurna san da bi prijemni iz mat i fiz prošla bez ikakvih problema i sigurna san da sa četvorkama i tricama iz mioca iman više znanja iz ta dva predmeta od dobrog dijela ljudi koji su imali max broj bodova
Potpis...


Još je najbolje kad upadneš recimo s plaćanjem zbog slabijih ocjena... A neki iz neke live škole upadne bez plaćanja i onda nakon 2-3 miseca odustane od faksa jer skuži da je preteško.
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:04   #19
ovako..mene zanima ima li problema pri prebacivanju iz nekog drugog grada u split ? jeli ima neka razlika predmeta koju trebam polagat ili nesto tako slicno ?

i josh me zanima..koliko je sigurna gradjevina za posao poslije..jeli se lako dobija ?
dinastyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:16   #20
Što onda nisi išla u Zagreb gdje ima prijemni,pa bi si lijepo dokazala kako si novi Pitagora i Newton?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.