Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje
Korisničko ime
Lozinka

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2007., 23:49   #141
TincH
Neregistrirani korisnik

TincH Avatar

Registracija: May 2007.
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
Manje vjerovati prodavačima nonija,a više znanstvenicima i liječnicima.
Čuj, iako smo se mi odlučili na kemoterapije, svi smo pomalo skeptični prema znanstvenicima, liječnicima i farmaceutskim tvrtkama koje financiraju ta istraživanja.
Intuitivno smo došli do noni-soka, i zasad funkcionira super
Mama je stvarno odlično.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 09:05   #142
branko99
Registrirani korisnik

branko99 Avatar

Registracija: Oct 2007.
Očito osobno distribuiraš tahitian noni sok,inače ne bi tvrdio da je jedan ,jedini orginal.Čak i da se prihvati činjenica da je bio prvi na tržištu,ne znači da su ostali sokovi nekave kopije.Po tome je i vaš kopija,jer ste kopirali znanje i iskustvo starih naroda o primjeni noija,te sada tvrdite da je to vaše.
slično kada bi Lewis zvrdio da je su samo njegove traperice orginal,ostale su kopije,da ništa ne valjaju.To nemnigdje u svijetu,takvo žestoko i prosto pljuvanje po konkurenciji,kao što to radi Tahitian noni international.
U Njemačkoj ima registrirano više od 30 pripravaka noini8ja,pa ne može se reći da su to plagijati.VAŠ SOK SE PUNI U SAD,GDJE NONI NE RASTE.I to u modernim industrijskim postrojenjima kao za obične voćne sokove.
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 18:46   #143
josip1980
Banned

Registracija: Apr 2005.
Quote:
Laganini kaže: Pogledaj post
Ne znam ništa konkretno iz svog ili iskustva nekog bližnjeg, ali mogu reći da me od tih ne-redovnih stvari protiv raka najviše zaintrigirala hrskavica morskog psa, koja se može naći od Twinlaba u Hrvatskoj.Naime, morski psi su jedina živa bića koja ne mogu dobiti rak, znanstvenici su ustanovili da je razlog tome što hrskavica morskog psa sadrži neke tvari koje onemogućavaju razvoj kancerogenih stanica odnosno onemogućava "prehranu" istih.
Ponavljam, čitao sam istraživanja ali nisam čuo nikakva konkretna zapažanja, ali sve mi zvuči vrlo zanimljivo.

Bijeli čaj (Ubojica tumora) stoljećima je poznat kao čarobni sastojak od kojeg se postaje mlađi, čak je smatran glavnim sastojkom "eliksira mladosti". Za njega se odabiru samo najfiniji, najmlađi listići i pupoljci, još prekriveni kratkim bijelim dlačicama. Zbog tih dlačica, osušeni listići su srebrnkasto-bijele boje i od tuda potječe i ime bijeli čaj. Nježni se listići minimalno obrađuju, tako da se ispare i osuše, prilikom čega ne dolazi do povenuća, rolanja niti fermentacije. Zbog minimalne obrade i pomne selekcije najmlađih listića, bijeli čaj je još bogatiji antioksidansima od zelenog, no za razliku od njega u okusu nema niti malo trpkosti.

Cuo sam da Plecko pacijentima sa raznim oblicima tumora preporucuje zeleni caj s jasminom.
Cajevi su najbolji kao preventiva i mogu u ranijoj fazi bolesti ojacati organizam.Kad dođe do metastaza onda je vec kasno.

http://www.kucazelenogcaja.com/index.php?kateg=1
Old 17.03.2008., 12:10   #144
branko99
Registrirani korisnik

branko99 Avatar

provjerena naučna istraživanja a ne phyto tračevi

Parma, 6. September 2006
PRESSEMITTEILUNG
EFSA bewertet erneut die Sicherheit von Noni-Saft
Das Wissenschaftliche Gremium der EFSA für diätetische Produkte, Ernährung und
Allergien (NDA-Gremium) hat heute ein Gutachten über die Sicherheit von Noni-Saft, einem
aus der Frucht des Noni-Baums hergestellten Fruchtsaft, vorgelegt. Die EFSA war von der
Europäischen Kommission um eine wissenschaftliche Stellungnahme gebeten worden. Sie
sollte bewerten, ob die berichteten Fälle von akuter Hepatitis einen Einfluss auf die Sicherheit
von Noni-Saft haben würden. Noni-Saft ist seit 2003 als neuartiges Lebensmittel zugelassen,
vermarktet zu werden. Das NDA-Gremium kam zu dem Ergebnis, dass es keine schlüssigen
Beweise für einen kausalen Zusammenhang zwischen der in den berichteten Fällen
beobachteten akuten Hepatitis und dem Verzehr von Noni-Saft gibt. Unter Berücksichtigung
der verfügbaren Informationen ist es unwahrscheinlich, dass der Verzehr von Noni-Saft in
den festgestellten Verzehrsmengen unerwünschte Nebenwirkungen auf die menschliche Leber
auslösen könnte. Es wird ausdrücklich darauf hingewiesen, dass die EFSA weder potenzielle
Gesundheitsvorteile von Noni-Saft untersucht oder bewertet hat, noch ob damit verbundene
gesundheitsbezogene Angaben wissenschaftlich haltbar sind.
Noni-Saft wird aus der Frucht der Pflanze Morinda citrifolia L. hergestellt, die manchmal auch als
„Indischer Maulbeerbaum“ bezeichnet wird. Er wurde 2003 in der Europäischen Union als
neuartige Lebensmittelzutat in pasteurisierten Fruchtsaftgetränken1 gemäß der Verordnung über
neuartige Lebensmittel zugelassen, nachdem seine Sicherheit im Rahmen einer Risikobewertung
vom früheren Wissenschaftlichen Lebensmittelausschuss der EU (Scientific Committee on Food -
SCF) bewertet worden war2.
Die Europäische Kommission bat die EFSA, die Sicherheit von Noni-Saft neu zu bewerten und die
jüngsten Berichte über Fälle von schwerer Hepatitis bei Personen, die Noni-Saft zu sich genommen
hatten, zu überprüfen, nachdem sie entsprechende Informationen von den österreichischen
Behörden erhalten hatte. Außerdem berücksichtigte das NDA-Gremium der EFSA auch
verschiedenes Datenmaterial, einschließlich Studien an Menschen und Versuchstieren, die die
potenzielle Toxizität prüfen sollten, sowie Verzehrsdaten von Noni-Saft in Europa.
Schließlich bestätigte das Gremium die Ergebnisse des Wissenschaftlichen
Lebensmittelausschusses in Bezug auf die Untersuchungen zur Toxizität sowie zur Genotoxizität
und Allergenität. Aus toxikologischer Sicht ist Noni-Saft hinreichend geprüft worden. Unter
Berücksichtigung der verfügbaren Informationen ist es unwahrscheinlich, dass der Verzehr von
Noni-Saft in den festgestellten Verzehrsmengen unerwünschte Nebenwirkungen auf die
1 Entscheidung der Kommission vom 5. Juni 2003 http://eurlex.
europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2003:144:0012:0012E:PDF
2 „Opinion on Tahitian® Noni Juice“ http://ec.europa.eu/food/fs/sc/scf/out151_en.pdf
European Food Safety Authority (EFSA) - Largo N. Palli 5/a, I-43100 Parma
www.efsa.europa.eu
menschliche Leber auslösen könnte. Das Gremium kam zu dem Ergebnis, dass es keine schlüssigen
Beweise für einen kausalen Zusammenhang zwischen der in den Fallstudienberichten beobachteten
akuten Hepatitis und dem Verzehr von Noni-Saft gibt.
Es muß betont werden, dass EFSA sich auf die Bewertung der Sicherheit konzentrierte und
gesundheitsbezogenen Angaben im Zusammenhang mit dem Verzehr von Noni-Saft nicht vom
Gremium bewertet wurden.
Den vollständigen Wortlaut des Gutachtens finden Sie unter folgendem Link:
http://www.efsa.europa.eu/de/science...j376_noni.html
Medienanfragen richten Sie bitte an:
E-Mail: Press@efsa.europa.eu
Carola Sondermann, Senior Press Officer
Tel.: + 39 0521 036 294
oder
Anne-Laure Gassin, Leiterin der Kommunikation der EFSA
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Advertisement

Advertisement
Sponsored links

Old 17.03.2008., 12:19   #145
branko99
Registrirani korisnik

branko99 Avatar

"
Manje vjerovati prodavačima nonija,a više znanstvenicima i liječnicima."
Tko ne razumije Njemački jezik,može predhodni tekst nači na bilo kojem jeziku EU.
EU komisija za sigurnost namirnica(ne ulazeči u raspravu o djelovanju nonija,provijerila je temeljito 2003 zdravstvenu ispravnost nonija.Dva slučaja upale jetre, na koje se sumljalo da je možda nastala zbog konzumacije noni soka,ovom objavom krovne organizacije EU službeno je proglašena neutemeljenom.Temeljna znastvena istraživanja su vršena ,da bi se provjerilo spomenute navode.Na nivou EU noni sok je dakle službeno proglašen kao neškodljiv.
Na stranicama www.thainoni.hr,Također se mogu naći istraživanja s medicinskog fakulteta sa Tajlanda,koja također pokazuju neškodljivost konzumiranja nonija
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 12:21   #146
seaislands
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2007.
I ja sam pila Noni radi preventive. Kupovala sam ga u dm-u jer je bio jeftiniji. Sad sam napravila malu pauzu. I naravno mogu ga samo pohvaliti. Okus mi i nije predstavljao neki problem s obzirom da sok pomaže u obnavljanju i održavanju organizma. Ali pila sam i Aloe sok od encijana i shitake. Osobno i nemam zdravstvenih problema, ali mnogi kažu da ovi sokovi pomažu u prevenciji.
seaislands is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 14:34   #147
branko99
Registrirani korisnik

branko99 Avatar

re noni

Quote:
seaislands kaže: Pogledaj post
I ja sam pila Noni radi preventive. Kupovala sam ga u dm-u jer je bio jeftiniji. Sad sam napravila malu pauzu. I naravno mogu ga samo pohvaliti. Okus mi i nije predstavljao neki problem s obzirom da sok pomaže u obnavljanju i održavanju organizma. Ali pila sam i Aloe sok od encijana i shitake. Osobno i nemam zdravstvenih problema, ali mnogi kažu da ovi sokovi pomažu u prevenciji.
Postoji još jeftiniji noni.Thai noni, cijena mu je oko180-200kn za litru.Enzianov je oko 260kn za 950ml.
Svaki noni je dobar,no treba biti realan čudvotoran lijek nije,ali očito da ima svoje vrijednosti.
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 14:47   #148
polly
.

polly Avatar

Registracija: Nov 2002.
Quote:
branko99 kaže: Pogledaj post
Enzianov je oko 260kn za 950ml.
199 kn u dm-u
danas vidjela
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 10:50   #149
branko99
Registrirani korisnik

branko99 Avatar

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
199 kn u dm-u
danas vidjela
Hm, na Enzian online biljna ljekarna piše da je sada sa popustom 229,99kn.
Kako često kupujem u DMu iz iskustva znam da je oko 260kn.Kada se približi rokraj roka valjanosti ili neka promotivna akcija onda neko vrijeme jeste po 199kn.Najčešće je po cijeni od 260kn.
Na stranicama thainoni.hr nalazi se još jeftiniji noni sok:329kn dvije litre sa dostavom na kučnu adresu
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 16:48   #150
svarožić
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
Rak pluca

Molim za pomoc ako netko ima iskustva u alternativnom lijecenju raka pluca.

Mom ocu je dijagnosticiran rak pluca prije godinu i pol. Od tada je prosao nekoliko ciklusa kemoterapija i lijecio se pametnim lijekovima (Avastin, Tarceva). Kao potporu imunitetu pio je medove na bazi propolisa.

Kada je Tarceva prestala djelovati, odlucili smo se okrenuti alternativnom lijecenju. Kontaktirali smo nekoliko stručnjaka koje su nam preporučili - jednog iz Zadra, jednog iz Ljubljane, a tata je u međuvremenu počeo piti medove i pripravke na bazi smreke koje mu je dao homeopat iz Čapljine.

Od doktora iz Ljubljane još čekamo odgovor, a doktor iz Zadra mu je rekao da prestane piti medove (zbog šećera iz meda kojim se hrane stranice raka) i preporučio neke druge lijekove i pripravke (čak oko desetak njih). Tako da smo sad malo zbunjeni, ne znamo za koju se opciju odlučiti...

Molim vas javite se ako imate neka slična iskustva...puno hvala!!
svarožić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:50   #151
nicole76
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2007.
poslala sam ti PM
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:59   #152
nides
Registrirani korisnik

nides Avatar

Nažalost imam iskustva iz prve ruke, svekar je bolovao od raka pluća. Ono što mu je naočigled pomoglo je Tahebo čaj te kapsule Brokule (antioksidant). Kasnije za jačanje organizma je pio i "Ensure" napitak kupljen u ljekarni.
nides is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 19:03   #153
INDIGO22
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2007.
IMAM PAR INFORMACIJA...UZIMANJEM STABILIZIRANOG KISIKA DOLAZI DO REMISIJE...ILI POMOĆU THETA ISCJELJIVANJA. OVO PRVO SAM OSOBNO ISPROBALA...FUNKCIONIRA, A O OVOM DRUGOM SAM DOSTA TOGA PROČITALA ALI NISAM ISPROBALA.
INDIGO22 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.08.2008., 11:58   #154
delija
Registrirani korisnik

delija Avatar

Registracija: Dec 2002.
Quote:
svarožić kaže: Pogledaj post
Molim za pomoc ako netko ima iskustva u alternativnom lijecenju raka pluca.

Mom ocu je dijagnosticiran rak pluca prije godinu i pol. Od tada je prosao nekoliko ciklusa kemoterapija i lijecio se pametnim lijekovima (Avastin, Tarceva). Kao potporu imunitetu pio je medove na bazi propolisa.

Kada je Tarceva prestala djelovati, odlucili smo se okrenuti alternativnom lijecenju. Kontaktirali smo nekoliko stručnjaka koje su nam preporučili - jednog iz Zadra, jednog iz Ljubljane, a tata je u međuvremenu počeo piti medove i pripravke na bazi smreke koje mu je dao homeopat iz Čapljine.

Od doktora iz Ljubljane još čekamo odgovor, a doktor iz Zadra mu je rekao da prestane piti medove (zbog šećera iz meda kojim se hrane stranice raka) i preporučio neke druge lijekove i pripravke (čak oko desetak njih). Tako da smo sad malo zbunjeni, ne znamo za koju se opciju odlučiti...

Molim vas javite se ako imate neka slična iskustva...puno hvala!!
E jakog li doktora koji kaže : da prestane piti medove (zbog šećera iz meda kojim se hrane stranice raka)
Taj ''doktor'' je izgleda zamjenio stanice raka s packmanom.

Inače, ja sam 1992. godine bolovao od raka na grlu tako da znam šta je rak.
I da ozdravim meni su pomogli Pametni liječnici i medicinska tehnika + RAD S KRISTALOM.

I još samo informativno:
Stanice raka djeluju na zdrave stanice u tijelu tako da se kod zdravih stanica mijenja njihova frekvencija na koji se način poprimaju iste vrijednosti koje se pokazuju u stanicama raka.
I upravo se putem kristala može djelovati na stanice raka da se njihova negativna frekvencija mijenja na pozitivnu frekvenciju da bi stanice u tijelu bile zdrave.

Usput, žao mi je da tvoj otac prolazi kroz to što prolazi.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 19:04   #155
luiz
venus

luiz Avatar

Registracija: Dec 2007.
mozes nam malo vise detalja napisati o promjeni
frekvencije stanica raka uz pomoc kristala?
Old 04.08.2008., 18:06   #156
apenimon
Registrirani korisnik

tacno je to da se rak hrani sa secerom. mom su starom isto doktori rekli i nije smeo jesti grozdja, meda i tako slatkih stvari.

ako vec uzima nesto oko meda onda je to najbolje maticna mljec. i to ce ti i mnogi ljudi preporuciti. to ti je najkvalitetniji proizvod pcela, tu se radjaju pcele i jako je zdravo i ljekovito za raka i sve vrste bolesti. opet je ovisno o kojoj vrsti raka se radi i gde se nalazi. mislim da za pljucnog bi trebao jako koristiti. pozanimaj se malo po netu. inace je to najskuplji proizvod pcela i nije ni malo ukusan. ja sam ga nabavljao u okolini Ptuja (slo) po cjeni 50€/100g. to mozes naci samo kod pcelara koji imaju puno panjeva i rade na veliko.

takodjer sam nasao na netu da je koristan neki vitamin b17 ili nesto takvo koji se nalazi u košpici kajsije(nesto oko cianida i b17 vitamina)

mozda polako prebacivati i na makrobioticku hranu. ono manje mesa vise povrca. onak na pola kuhanog.

puno srece vam zelim i da prebrodite to zajedno.
apenimon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 23:38   #157
delija
Registrirani korisnik

delija Avatar

Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
Mogu, ali moram da, za to, nađem vremena.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 23:53   #158
delija
Registrirani korisnik

delija Avatar

Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
http://www.forum.hr/showthread.php?t=210493

Jest da se ne govori direktno o raku no sve iznešene informacije od moje strane važe i za "rakonju".
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 13:35   #159
mrgi
Banned

Registracija: Aug 2008.
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
E jakog li doktora koji kaže : da prestane piti medove (zbog šećera iz meda kojim se hrane stranice raka)
Taj ''doktor'' je izgleda zamjenio stanice raka s packmanom.

Inače, ja sam 1992. godine bolovao od raka na grlu tako da znam šta je rak.
I da ozdravim meni su pomogli Pametni liječnici i medicinska tehnika + RAD S KRISTALOM.

I još samo informativno:
Stanice raka djeluju na zdrave stanice u tijelu tako da se kod zdravih stanica mijenja njihova frekvencija na koji se način poprimaju iste vrijednosti koje se pokazuju u stanicama raka.
I upravo se putem kristala može djelovati na stanice raka da se njihova negativna frekvencija mijenja na pozitivnu frekvenciju da bi stanice u tijelu bile zdrave.

Usput, žao mi je da tvoj otac prolazi kroz to što prolazi.
kao prvo nemaš ti pojma o čemu pričaš rak nisi izliječio kristalima nego su te doktori lijekovima i operacijama izliječili jer kristali nemaju nikakvog utecaja na zdravlje osim placebo efekta ne zrače nikakvu iscjeljujuču energiju mogu imati efekta na zdravlje ako ih progutaš pa ti oštri bridovi saječu crijeva ili ako su to lijepi kričavo zeleni kristali uranove rude a držiš ih recimo u spavačoj sobi na nočnom ormariču a oni te lagano zrače gama zrakama i ispušta radioaktivni plin radon zbog poluraspada radija u njima a ti to udišeš i truješ se.

kao drugo neznaš šta je frekvencija i neznaš kako se rak širi stanice raka nastanu zbog grešaka u DNA prilikom množenja normalnih stanica uslijed prisutnosti raznih otrova u organizmu npr: zbog pušenja cigareta,zagađenog zraka,vode ,hrane ili izloženosti ionizirajučem zračenju .stanice raka ne mjenjaju nikakvu frekvenciju zdravih stanica nego se ubrzano množe i zamjenjuju zdrave stanice.

treče ne postoje pozitivne i negativne frekvencije frekvencija može biti od 1 herca na dalje nemože biti -1 herc

četvrto preporučam ti da pročitaš udžbenike iz biologije i fizike za sedmi i osmi razred osnovne škole da naučiš šta je to frekvencija i da naučiš kako se stanice razmnožavaju a možeš pogledati i neku stručnu ne alternativnu emisiju o raku i pročitati u nekoj medicinskoj enciklopediji o mutacijama u dna koji su uzroci mutacija

Zadnje uređivanje mrgi : 05.08.2008. at 14:50.
mrgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 21:37   #160
anita_pz
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2008.
Breussova terapija

Moj otac ima neku vrstu sarkoma još nije potvrđeno,ali sumnjaju na Ewing-ov sarkom koji je karakterističan za djecu.Dok sam tražila nešto više o sarkomu na netu, naletjela sam na lepina.blog.hr i Breussovu totalnu terapiju raka i leukemije.Uglavnom,piju se različite mješavine čajeva (sve objašnjeno) uz sok od cikle,mrkve,korijena celera,rotkvice i krumpira kroz 42 dana.Tko provodi potpunu terapiju ništa ne jede (samo uz to pije juhu od crvenog luka).Breuss je tvrdio ako ne unosiš hranom bjelančevine u tijelo krv počinje "trošiti", tj.razgrađivati bjelančevine iz samog tumora ili otekline,te ga izlučivati stolicom i mokrenjem.Uostalom,pročitajte i prosudite.Ne znam više u što da vjerujem!
anita_pz is offline  
Odgovori s citatom
Advertisement

Advertisement
Sponsored links

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja