Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2004 Portugal
Korisničko ime
Lozinka

Euro 2004 Portugal Europsko nogometno prvenstvo u Portugalu

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2004., 12:15   #41
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

Registracija: Feb 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku robybaggio
Quote:
bluntman kaže:
I imao bi atmosferu kao u showu Joška Lokasa.
O čemu ti? Ono je najbolja atmosfera i najbolja reklama za nogomet koju je nogomet ikada imao.
Old 05.07.2004., 12:18   #42
znatizeljan
no redemption for anyone

znatizeljan Avatar

Registracija: Mar 2004.
...ma daj...posjeta je bila fantasticna, tesko da ce biti ikada nadmasena...ali atmosfera je bila naprosto kao iz igrica - komesanje i uzbudjenje samo kod sansi za pogodak...

...pravog navijanja kroz utakmicu je bilo vrlo malo ili gotovo nista...
znatizeljan is offline  
Old 05.07.2004., 12:20   #43
grandpa the du du monkey
Pacijent

Quote:
robybaggio kaže:
Za pola godine nitko više neće znati za nijednog igrača Grčke
Zagorakis, dude = ljubiti Zagora, što je i logično, jer je Zagor bio gay.

Meni je ovo bilo prvo gledanje Euro finala, i uživao sam iritirajući navijače Portugala.

Old 05.07.2004., 12:20   #44
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

A kao da je ovdje bilo nekog navijanja? Kao, "stadioni su se tresli od buke". Moš mislit, isto kao i posjeta. Napuhano. Sto tisuća ljudi napravi buku čak i kad šuti. A tamo je bilo navijanja, kao i ovdje.
Advertisement

Advertisement
Old 05.07.2004., 12:33   #45
bluntman
povratnik u pokušaju

Registracija: May 2003.
Quote:
robybaggio kaže:
O čemu ti? Ono je najbolja atmosfera i najbolja reklama za nogomet koju je nogomet ikada imao.
Se sjećaš ti tog prvenstva?
Stadioni su bili puni, bio je sjajn nogomet. Ali kod Amera je atmosfera uvijek ovakva:

- žvak žvak... gric gric... Davide, ne čupaj čiku!... žvak žvak... klap klap... vuhu (šansa)... klap klap... vau, eno britney na drugoj tribini... žvak žvak...

bluntman is offline  
Old 05.07.2004., 12:47   #46
Vanjushka
Banned

Registracija: Dec 2002.
Najgori su domaci navijaci sinoc su se Grci culi deset puta bolje, ako kod Grka nesto valja to su navijaci

Inace, Ameri su nakon tog prvenstva rekli (valjda nakon sto im je susjed Ian ispricao da je taj soccer izuzetno cijenjen u njegovoj domovini i da bi bio grijeh to propustiti, kad je cirkus vec u gradu) da im vise ne dovode u domovinu te dosadne sportove u kojem nekakvih 20-ak tipova po terenu ganja loptu neobicnog okruglog oblika oni su jadnici zbunjeno gledali u semafor na kojem je pisalo 0:0 oh well, zaboga, pa u nasem fudbalu bi vec bilo 14:0 za tajgerse.

Jedino pozitivno iz svega, za Amere, je Mia Hamm
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 13:33   #47
Galijun
Dammir !!!!!

Galijun Avatar

Registracija: Jun 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Galijun
Quote:
Vanjushka kaže:
Najgori su domaci navijaci sinoc su se Grci culi deset puta bolje, ako kod Grka nesto valja to su navijaci

Inace, Ameri su nakon tog prvenstva rekli (valjda nakon sto im je susjed Ian ispricao da je taj soccer izuzetno cijenjen u njegovoj domovini i da bi bio grijeh to propustiti, kad je cirkus vec u gradu) da im vise ne dovode u domovinu te dosadne sportove u kojem nekakvih 20-ak tipova po terenu ganja loptu neobicnog okruglog oblika oni su jadnici zbunjeno gledali u semafor na kojem je pisalo 0:0 oh well, zaboga, pa u nasem fudbalu bi vec bilo 14:0 za tajgerse.

Jedino pozitivno iz svega, za Amere, je Mia Hamm
Ma ja ib nakon ovog zabranio Amerima da sudjeluju na sljedećem SP
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 15:12   #48
Tuvix
Registrirani korisnik

Tuvix Avatar

Registracija: Feb 2004.
Quote:
Delvecchio kaže:
da, ali si oni sad mogu stavit zvjezidcu na dres iznad grba za osvojeni naslov, a ona će tamo stajati makar se grci više nikad ne plasirali na neko natjecanje...
E bome neće jer zvijezdice stavljaju samo svjetski prvaci, a Grci to vjerojatno nikad neće biti. Nadam se da se za dvije godine neću z gnušanjem vraćati na ovaj post i na prethodnu rečenicu.

Što se tiče pritiska na Grke na sljedećim natjecanjima, zaboravite to. Sad sam slušao na radiju razgovor s nekim Grkom kaj je tu studirao. Veli on da se nada da će u Njemačkoj igrat protiv Hrvatske, a spiker mu na to odgovara da može, al da mi moramo pobjedit. Grk mu je mrtav hladan odgovorio da može da kaj se Grka tiče ne treba im repka više niti jednu utakmicu dobit. Znam da nije baš tak, al mi se čini da nije ni daleko od istine.

Sve u svemu nije bilo loše prvenstvo, ali je bilo daleko od pošlog koje je po meni bilo najbolje turnirsko natjecanje koje sam gledao (al će me sad neki popljuvat ).
Tuvix is offline  
Old 05.07.2004., 16:41   #49
Delvecchio
artem na biciklu

Delvecchio Avatar

Registracija: Jun 2004.
Quote:
Tuvix kaže:
E bome neće jer zvijezdice stavljaju samo svjetski prvaci, a Grci to vjerojatno nikad neće biti.

danci su si stavili zvijezdicu zbog eura '92, hvala bogu nikad nisu bili sjetski prvaci.

Old 05.07.2004., 19:26   #50
Tuvix
Registrirani korisnik

Tuvix Avatar

Quote:
Delvecchio kaže:
danci su si stavili zvijezdicu zbog eura '92, hvala bogu nikad nisu bili sjetski prvaci.

Čini me se da nisu.pogledaj ovdje.
Tuvix is offline  
Old 05.07.2004., 19:44   #51
Zemljanin
Direktor u ostavci

Zemljanin Avatar

Registracija: Jan 2003.
Mislio sam da je zadnje SP bilo cudno, pa je ovogodisnjje finale Lige prvaka po "zvucnosti" vise odgovaralo brat-bratu 1/4 finalu Kupa UEFA... a onda nam se dogodila Grcka...
Slazem se da je umjetnicki dojam njihove repke jedva za prolaz... ali... nitko im nista nije poklonio, igrali su fanaticno, sportska inteligencija im je za cistog cenera, pokretni veznjaci, postotak efikasnosti slican kosarkaskom ucinku (ako ne govorimo o slobodnjacima nasih), genijalan strateg, sjajno iznosenje lopte i izlazak u kontru, psihicki stabilni, i vise nego solidno tehnicki potkovani (istina je da nisu zaduzili urednike nogometnih emisija extra potezima, ali njihova obrana ne duva loptu, znaju sto ce s njom), a i pokazali su da im nije mrsko igrati, pa i nadigravati se (cijela tekma s Francuzima i ona promjena tempa protiv Ceha kada su ih 10-tak minuta sabili pred gol)...
I koga briga sto su im igraci pricuve u Foggiama, sto imaju 4 igraca iz 4. grcke lige, ili sto Bundesligu gledaju na DSF-u... ljudi su dali sve od sebe, odigrali su na 110% svojih mogucnosti, a eto nama ni vedete Serie A nisu pomogle... neke pace odmogose...

Sto sinoc rece Bilic, ovo moze biti i ohrabrenje za sve "male"... "male" repke, "male" klubove...
Old 05.07.2004., 21:01   #52
OttovaSmrt
Pacijent

Bilo je sjajno

Mislim, da je ovo bilo jedno od najkvalitetnijih i najnapetnijih prvenstava svih vremen, sa jednim neocekivanim ali zasluzenim prvacima.

Nikad prije nisam odgledao sve do jednu utakmicu kao ovaj put, bilo je jednostavno steta propustiti neku tekmu. Cak sam gledao i onu nasu jad i bijedu, ali barem je bilo napeto.

Dokazalo se, da nema vise velikih i da je nas nogomet opce rasulo.

Jeste li vidili onog glavonju prsu kak se zabija za vrijeme finala u mrezu. Obrukali smo se za sva vremena. Svi oni koji se krecu po insozemstvu znaju, da nas nitko ne jebe ni 5% a oni koji nisu vidili susjednog sela klade se poslieje boda sa svicarskom da cemo biti prvaci. ajme bijede.

Sto se tice grcke svaka im cast. Odusevili su me totalno. neka vide sad balkanci kako se igra. Treba ostaviti trenere da rade na miru an ne gledati samo svoj dzep i gurati nos svagdje. Mi to nazalost ne znamo drugcije, svi smo i nekakvi znalci a veze nemamo. Ljudi jeste vidjeli grke i njihovu borbu a pogotovo one stafete po srednjoj liniji, pa ja sam to samo kod brazilaca vidio.

Da ne duzim vise, evo moj rezime:
Najbolje ekipe prvenstva:
Grcka
Ceska
Danska
Engleska
Portugal

Najgore ekipe (razocarenja):
Italija
Nizozemska
Francuska
Bugarska

Najbolji igraci:
Karagounis
Baros
Rooney
Robben

Najgori igraci:
Olic
Mornar
Sokota
Roso
Beckham
Pauleta
Trezeguet
Totti
James

Najbolji Trener:
Zna se: Otto Rehakles

Najgori Trner:
Zna se_ Otto baric

Najljepsi igrac:
Ronaldo

Najruzniji:
Niko Kovac

Old 06.07.2004., 12:14   #53
rogati
ispod peke

rogati Avatar

Lokacija: pješaci su dosadni, pješaci su spori, zato ih obori
Pošalji poruku preko ICQ korisniku rogati
svi su tu nekaj protiv grka.al pazite-oni su sve svoje utakmice dobili(mislim na sve tekme nakon kaj su prošli grupu).nije bitno kako jer cilj opravdava način.ok,oni su igrali jebeno defanzivno al krive su momčadi tj treneri koji su igrali protiv njih.svi su vidjeli i znali da grci striktno drže napadače,da umrtve igru u sredini al i dalje su svi pokušavali kroz tu sredinu.gledajte čehe-protiv nizuzemske su već u 25-oj minuti igrali skoro sa 7 napadača.zakaj tako nisu igrali protiv grka?ak vidiš da grci guše igru i drže tvoju dvojicu napadača,pa nek onda obrambeni krene u napad (kao kod nas kaj je jednom tomas igrao).il ubaci 4 čista napadača i još recimo dvije polušpice.pa jebiga,neko će u jednom trenutku ostat sam.kaj će ti recimo 4 obrambena kad grčka igra samo s jednim napadačem?i onda im još on i da gol!stavi 2,3 obrambena i svi u napad.ak oni guše igru u sredini ti im napadačima uguši šesnajsterac.jedan će valjda tu loptu ugurat u gol.
grci su igrali svoju igru i drugi su to vidjeli al nisu niš radili u vezi tog.zato su grci i zaslužili bit prvaci.

-bolje balkanac neg amerikanac

- 2 bad miloš's dead (narodna poslovica)
rogati is offline  
Old 06.07.2004., 15:15   #54
Galijun
Dammir !!!!!

Galijun Avatar

Registracija: Jun 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Galijun
Quote:
rogati kaže:
svi su tu nekaj protiv grka.al pazite-oni su sve svoje utakmice dobili(mislim na sve tekme nakon kaj su prošli grupu).nije bitno kako jer cilj opravdava način.ok,oni su igrali jebeno defanzivno al krive su momčadi tj treneri koji su igrali protiv njih.svi su vidjeli i znali da grci striktno drže napadače,da umrtve igru u sredini al i dalje su svi pokušavali kroz tu sredinu.gledajte čehe-protiv nizuzemske su već u 25-oj minuti igrali skoro sa 7 napadača.zakaj tako nisu igrali protiv grka?ak vidiš da grci guše igru i drže tvoju dvojicu napadača,pa nek onda obrambeni krene u napad (kao kod nas kaj je jednom tomas igrao).il ubaci 4 čista napadača i još recimo dvije polušpice.pa jebiga,neko će u jednom trenutku ostat sam.kaj će ti recimo 4 obrambena kad grčka igra samo s jednim napadačem?i onda im još on i da gol!stavi 2,3 obrambena i svi u napad.ak oni guše igru u sredini ti im napadačima uguši šesnajsterac.jedan će valjda tu loptu ugurat u gol.
grci su igrali svoju igru i drugi su to vidjeli al nisu niš radili u vezi tog.zato su grci i zaslužili bit prvaci.
Jedna riječ: podcjenjivanje......svi su išli mišlju: 'Ajde, dosta bi bilo iznenađenja.' Pa ne postoji zakon gdje samo veliki osvajaju naslove !!!!
Galijun is offline  
Old 06.07.2004., 15:34   #55
Lokarda
Registrirani korisnik

Lokarda Avatar

Registracija: May 2004.
Quote:
rogati kaže:

Ja nisam protiv Grka. Pobjedili su pošteno i zasluženo.
Ovo gore napisano je jedan način kako protiv njih, ali vrlo, vrlo rizičan.

Ako Grčka igra destruktivno i čeka pogrešku srednjeg reda protivnika, sve što je protivnik trebao napravit je igrati njihovu igru. Reći, evo vama Grci lopta, pa se vi igrajte, a mi ćemo vama zabijat golove na kontre. Grci ne znaju vodit igru i totalno bi se izgubili kad bi to pokušali, igra bi im bila puna rupa.
Old 06.07.2004., 16:12   #56
znatizeljan
no redemption for anyone

znatizeljan Avatar

Registracija: Mar 2004.
...igra im ne bi bila puna rupa jer oni niti ne bi pokusali voditi igru...tada bi samo imao dvije momcadi koje stoje svaka na svojoj polovici i dodavaju se loptom - kao ako si kao mali igrao granicara...odmah bi bilo najbolje da se pucaju penali...
znatizeljan is offline  
Old 06.07.2004., 17:15   #57
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

Nije sad pitanje da li su Grci zaslužili naslov ili ne. Oni su sve svoje protivnike pošteno dobili, ali mene jedna stvar brine. Kakav se to nogomet u Europi igra, ako nitko ne može pobijediti ovakvu Grčku?
Old 06.07.2004., 17:37   #58
Vanjushka
Banned

Registracija: Dec 2002.
Quote:
robybaggio kaže:
Nije sad pitanje da li su Grci zaslužili naslov ili ne. Oni su sve svoje protivnike pošteno dobili, ali mene jedna stvar brine. Kakav se to nogomet u Europi igra, ako nitko ne može pobijediti ovakvu Grčku?
Ima toga, ali cinjenica je da su igrali u transu. Oni takvu igru vise ne mogu ponoviti, jer lijek i za to postoji
Vanjushka is offline  
Old 06.07.2004., 19:17   #59
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

Ma...s ovakvom igrom traju do prvog poraza. Sad kad se osvrnem na ovo EP stvarno sam začuđen da nitko nije mogao pobijediti Grčku (osim Rusa...) koja ima po 1.5 udaraca na gol po utakmici.
Old 06.07.2004., 21:13   #60
rogati
ispod peke

rogati Avatar

Lokacija: pješaci su dosadni, pješaci su spori, zato ih obori
Pošalji poruku preko ICQ korisniku rogati
Quote:
Lokarda kaže:

Ja nisam protiv Grka. Pobjedili su pošteno i zasluženo.
Ovo gore napisano je jedan način kako protiv njih, ali vrlo, vrlo rizičan.

Ako Grčka igra destruktivno i čeka pogrešku srednjeg reda protivnika, sve što je protivnik trebao napravit je igrati njihovu igru. Reći, evo vama Grci lopta, pa se vi igrajte, a mi ćemo vama zabijat golove na kontre. Grci ne znaju vodit igru i totalno bi se izgubili kad bi to pokušali, igra bi im bila puna rupa.

slažem se da je rizično al-ko riskira,profitira.mislim,česi su protiv nizozemske koja je puno jača od grčke(il se bar tako misli) igrala od 25.minute skroz napadački i rizično.i isplatilo im se.zakaj to nisu napravili bar zadnjih 10 minuta protiv grka.ko zna,možda bi opet uspjeli.

-bolje balkanac neg amerikanac

- 2 bad miloš's dead (narodna poslovica)
rogati is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja