Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Operacija Trijumf
Korisničko ime
Lozinka

Operacija Trijumf Od Vardara do Jadrana

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 02:49   #461
little voice
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2009.
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
Danijelove želje počele su da se ostvaruju
sinoć je bio na kafi sa obožavanom Aleksandrom Kovač

http://img444.imageshack.us/img444/6...alexig1.th.jpg

nadamo se nekoj njihovoj saradnji u skorijoj budućnosti
odvratan je i on i aleksandra zavijajuci monsteri slabasni glasica i divovskih ambicija gade mi se
little voice is offline  
Old 12.01.2009., 13:48   #462
LaLela
Cajkoljubilica

Registracija: Jul 2008.
Quote:
little voice kaže: Pogledaj post
odvratan je i on i aleksandra zavijajuci monsteri slabasni glasica i divovskih ambicija gade mi se
jako mi te je žao, tvoje su ambicije verovatno odavno sve pale u vodu, kad si ovako isfrustriran/a little voice-iću
hajde... život ide dalje...biće sve ok

sorry, ali zaista taj tvoj gadan komentar ne zasluzuje nikakav ozbiljniji odgovor
LaLela is offline  
Old 12.01.2009., 17:51   #463
snijeg
Registrirani korisnik

meni Danijel iskreno govoreći je bio jako dobar. ma koliko se meni neki njegovi gestovi nisu dopali ja sam ipak smatrao da je Danijel jedan dobar pjevać. Meni je bio bolji i od Aleksandra i Nine ali nema veze bitno je da u bio u finalu. Načiće on svoje mjesto na estradi
snijeg is offline  
Old 12.01.2009., 18:01   #464
dama007
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2008.
meni je danijel bio simpatican.bio je nekako na svoju ruku,drugaciji.njegov minus u ovakvom sou je sto je on asocijalno bice,i najbolje reaguje kao individua,najbolje se osjeca sam sa sobom.lijep glas,ok momak.poslije ade i vukija,na trecem mjestu.
dama007 is offline  
Old 12.01.2009., 18:06   #465
snijeg
Registrirani korisnik

to što sam za vukija i adu ne znaći da nisam navijao i za danijela kad je to trebalo, kad je bilo između njega i jasmine iskreno Danijel je bio bolji. Drago mi je što nijednu pjesmu koju je dobio nije odbijao ili kukao da mu pjesma ne leži i da mu žiri daje pogrešne pjesme. Malo je u polufinalu i finalu zastaškao , ali samo malo, valjda trema....
snijeg is offline  
Old 12.01.2009., 19:07   #466
little voice
Registrirani korisnik

Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
jako mi te je žao, tvoje su ambicije verovatno odavno sve pale u vodu, kad si ovako isfrustriran/a little voice-iću
hajde... život ide dalje...biće sve ok

sorry, ali zaista taj tvoj gadan komentar ne zasluzuje nikakav ozbiljniji odgovor
ponavljam jos jednom slabasni glasic i kod aleksandre i kod danijela me ne impresonoraju bez obzira na novac pedigre i( zlatna mladez) u aleksandrinom slucaju a u danijelovom proteziranje od strane ot produkcije i takvih kao ti dusebriznika nimalo me ne impresionira uzivaj u tvojim miljenicima ja cu u nekim drugim ionako biseri se ne bacaju pred svinje
little voice is offline  

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja