Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2008., 14:59   #61
Ja živim pet minuta od Jurišana, i restoran mi je predivan, ali što se tiće cijena nisam zadovoljna. Prije par godina imala sam tamo feštu. Bilo nas je 20, a platili smo jako jako puno, cijena uopće nije bila u skladu s dogovorenom, a to mi se sviđa. Klopa i usluga su stvarno bile na nivou, nemam prigovora. Neznam kako je sada, tada bi se bilo to zamjerilo i od tada nisam bila tamo, ali čujem da više nemaju posla kao nekada.
Martinich is offline  
Old 12.01.2009., 21:57   #62
Zanimaju me vasa iskustva s tim restoranom koji se nalazi kod Cibone. Planiram tamo slaviti rodjendan, pa me zanimaju cijene, usluga i tako to..sve korisno

I da li se moze tamo naruciti torta, ili nekako to organizirati..hvala..
__________________
skiing is only 4 little fat kids!!

Zadnje uređivanje murtela : 12.01.2009. at 22:48.
sanja1111 is offline  
Old 13.01.2009., 00:15   #63
hm, jel to onaj lanac Maredo što je dosta popularan u Europi? ja vrlo rado tamo jedem kad sam vani, jer imaju odličan salata bar, dobar izbor kombinacija za vegije i super uslugu za nofce. ako bude isto u RH - ko bog!
Ljelja is offline  
Old 13.01.2009., 01:59   #64
nije to taj maredo lanac

maredo grill odličan rest, rostilj im je super! plata mješano meso za dvije osobe je mislim 130 kune, komotno se tri osobe ubiju, nemojte propustiti prije toga mazalice s kajmakom
litra domaćeg vina 60 kuna

nebi bilo na odmet rezervirat stol, jer svaki put kad sam ja bio, bilo je krcato s tim da smo mi unaprijed rezervirali
mataja is offline  
Old 13.01.2009., 15:12   #65
Di je to kod cibone??
OpticaLL is offline  
Old 13.01.2009., 16:02   #66
Quote:
mataja kaže: Pogledaj post
nije to taj maredo lanac
ah, šteta!
Ljelja is offline  
Old 13.01.2009., 17:00   #67
bila sam tamo, jako je fino
KiAido is offline  
Old 13.01.2009., 18:52   #68
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
ah, šteta!
sumnjam da bu to brzo doslo kod nas. bio sam i ja u 11 mjesecu u maredu u njemačkoj, odlični stejkovi, a ovaj salata bar je fenomenalan! moš' se komotno salate najest za djabe

OT:
Maredo je u prostoru bivseg kluba Gap, odmah pored kluba Diamond, ulica Florijana Andrašeca
mataja is offline  
Old 13.01.2009., 19:31   #69
Maredo je ustvari odličan koncept. nisam kod nas vidjela ništa tako kvalitetnoga, za svačiji ukus i svačiji džep. mislim da je to austrijsko-njemački lanac. vjerojatno je ovaj Maredo kod Cibone vođen tom idejom.
Ljelja is offline  
Old 13.01.2009., 19:46   #70
Quote:
mataja kaže: Pogledaj post
nije to taj maredo lanac

maredo grill odličan rest, rostilj im je super! plata mješano meso za dvije osobe je mislim 130 kune, komotno se tri osobe ubiju, nemojte propustiti prije toga mazalice s kajmakom
litra domaćeg vina 60 kuna

nebi bilo na odmet rezervirat stol, jer svaki put kad sam ja bio, bilo je krcato s tim da smo mi unaprijed rezervirali
Hvala na dobrim savjetima. Nisam bio, ali ako je popunjeno, govori o kvaliteti (uglavnom).
Opa, mazalice?
Ako ih preporučaš, onda ih vrijedi probati (za one koji ne znaju, evo što su mazalice):
http://www.24sata.hr/metro/clanak/po...d-mesa-/91925/
Ima ih i kod Srbina (Mitnica na Črnomercu, odnosno MZ na Ravnicama)

Quote:
KiAido kaže: Pogledaj post
bila sam tamo, jako je fino
Eh, baš si se raspisala...
Deedy is offline  
Old 14.01.2009., 00:54   #71
Quote:
mataja kaže: Pogledaj post
OT:
Maredo je u prostoru bivseg kluba Gap, odmah pored kluba Diamond, ulica Florijana Andrašeca
Hvala..
OpticaLL is offline  
Old 19.01.2009., 11:33   #72
Restoran Srčeko?

Pozdrav!

Da li je netko u skorije vrijeme bio u restoranu 'Srčeko' u Vinoradskoj? Naime, razmišljamo da tamo odemo za jednu proslavu (oko 10-15 ljudi).

Hvala.
B&B is offline  
Old 19.01.2009., 16:17   #73
hvala)
__________________
skiing is only 4 little fat kids!!
sanja1111 is offline  
Old 26.01.2009., 16:14   #74
Thumbs up malo kasnim

Ja sam ti poslovno malo malo tamo. Po mom iskustvu hrana i cijene omjer je korektan, usluga na nivou, sad je i paška jajetina tamo izvrsna. Sve se možeš dogovoriti i organizirati, mlada gazdarica ti je super. Već godinama sam tamo što privatno, što poslovno i nemam nikakve pritužbe po pitanju cijene, a ni hrane i nema nekog enormnog čekanj.Cijena hrane je uvijek u okviru dogovorenog,a ostatak ovisi o popijenom.
picekica is offline  
Old 02.02.2009., 01:23   #75
(romatični) restoran na Gornjem gradu (Zgb)

Dakle, molim preporuku za dobar restoran na Gornjem gradu koji ima intimniju atmosferu. Ja sam bila u Trilogiji - tamo su mi fora ona mjesta u prolazu - ali se bojim da bi moglo biti hladno, i Pod gričkim topom - mjesto fora, ali mi je konobarica bila prebezobrazna (to je bilo prije 3 godine, možda je sad bolje?)
MinnieMouse is offline  
Old 03.02.2009., 19:33   #76
Quote:
MinnieMouse kaže: Pogledaj post
Dakle, molim preporuku za dobar restoran na Gornjem gradu koji ima intimniju atmosferu. Ja sam bila u Trilogiji - tamo su mi fora ona mjesta u prolazu - ali se bojim da bi moglo biti hladno, i Pod gričkim topom - mjesto fora, ali mi je konobarica bila prebezobrazna (to je bilo prije 3 godine, možda je sad bolje?)
Nitko?
Frend mi je odlučio zaprositi curu, pa mu restoran treba biti dobra priprema.
Pliiiz
MinnieMouse is offline  
Old 04.02.2009., 10:32   #77
PIZZERIJA ZA VALENTONOVO - ZAGREB

Dragi i ja naime volimo fino papati, posebno lazanje, pizze, cevape i takve stvari
E sad, mi bi negdje za valentinovo, da je fina (i obilna, naravno) klopa (po mogucnosti neka pizzerija ili spageterija), da nije jako skupo i da je intimna atmosfera (separei ili tka nesto).
Ima ko kakvu ideju?
cura-23 is offline  
Old 04.02.2009., 10:42   #78
A ljubavi ti tvoje..

Nu teme koji centimetar niže, nu:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=112522

O najboljoj pizzi u Zagrebu. Pročitaj, imaš hrpu dobrih savjeta i nekoliko pizzeria koje su isplivale na površinu, što po kvaliteti i okusu pizze, što po uređenju interijera, blabla...

Otvarati novu temu za istu stvar, ali onako prigodno, je pomalo bezveze, ja ću sutra otvoriti topic gdje odvesti djevojku za rođendan na pizzu u Zagrebu... pa će se netko sjetiti krstitke proslavljati, pa neko godišnjicu izlaska iz vrtića... i tako unedogled.
Deedy is offline  
Old 04.02.2009., 12:14   #79
Meni ti je okay Boban, ali tamo nema pizze. Cijene i nisu tak visoke.
__________________
Pao je snijeg i ja s njim!
sita is offline  
Old 04.02.2009., 12:24   #80
otvarala sam novu temu jer hocu pizzeriju a ne restoran. i jer hocu za dvoje ljudi a ne za 20. al ok, potrazit cu na googleu, on ne premjesta teme
cura-23 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.